Cei mai buni , L5.

DeletedUser

Ş==

michelle esti penibila,ti-am zis si tie si lui starcraftbrodwar ca ati luat-o pe ulei!revino-ti:D
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

michelle esti penibila,ti-am zis si tie si lui starcraftbrodwar ca ati luat-o pe ulei!revino-ti:D

lasa-o mai sau lasa-l ca nu stiu de care e...dar are dreptate, pustiul e intr-o zona nasoala si a ramas in NOI...nu ca alti vecini de-ai lui cu peste milionu' de puncte!
 

DeletedUser

lasa-o mai sau lasa-l ca nu stiu de care e...dar are dreptate, pustiul e intr-o zona nasoala si a ramas in NOI...nu ca alti vecini de-ai lui cu peste milionu' de puncte!

Si voi ramane..Gloria nu a fost , nu este , si nu va fi in stare sa`mi ia vreodata vreun sat..
 

DeletedUser

Back..

Sa luam de exemplu cei mai buni innobilatori interni..;))

Pe 1 conduce detasat , cu zeci de clase in fata urmaritorilor marele , ilustrul davidcdd79..

2-Scorpio23-vine tare din urma..poate singurul care il poate intrece la asa ceva..avand si un mamult in spate..

3-rainn21

4-musHn1(el fiint totusi si un mare jucator)

5-Meteorul Pribeagul(a fost un ``ilustru`` innobilator..acum s`a lasat...:)
:rolleyes:
 

DeletedUser

Tu cine mai esti ma no-name ?
De cand te bagi tu cu mine in seama ?
Tocmai ca din cate zici nu iti plac tradatori iar acest rares este unu din ei.


Daca mai citesti o data...mai incet...ai vedea ca de fapt iti dadeam dreptate si il contraziceam pe rares dar deh...e greu...si tu esti mereu pusa pe hartza!
Oi fi No Name pentru tine...ceea ce nu ma deranjeaza...Altii ma cunosc destul de bine! In cpecial tribul NOI si dusmanii acestora din K24+23+14...
Ia cin' sa fiu si eu...una din conducerea NOI...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Gata scuze atheon .
Stergeti va rog fiecare post .
HIa sa nu mai facem off-topic.
Multumesc mult.
 

DeletedUser

Certurile inceteaza aici. Discutati in mod decent, expuneti-va parerile, dar in momentul in care mai deviati odata de la subiect inchid topicul.
 

DeletedUser

Back..

Sa luam de exemplu cei mai buni innobilatori interni..;))

Pe 1 conduce detasat , cu zeci de clase in fata urmaritorilor marele , ilustrul davidcdd79..

2-Scorpio23-vine tare din urma..poate singurul care il poate intrece la asa ceva..avand si un mamult in spate..

3-rainn21

4-musHn1(el fiint totusi si un mare jucator)

5-Meteorul Pribeagul(a fost un ``ilustru`` innobilator..acum s`a lasat...:)
:rolleyes:

nu inteleg cine esti tu sa iti dai cu parerea........pt mine oricum esti un anonim..
 

DeletedUser

de ce, ca nu e in TT sa ii fi luat sate?
decat sa vorbesti aiurea,mai bine tine in tine
 

DeletedUser

de ce, ca nu e in TT sa ii fi luat sate?
decat sa vorbesti aiurea,mai bine tine in tine

Io nu inteleg care e problema...? Tot tribul meu a inobilat intern da si eu mai mult.. Dar din cate imi aduc aminte am razboaie si cred ca toti care sau lovit de T.T. in razboaie au dat de greu... pana la urma sa cureti inactivii e un lucru normal, sau ar trebui sa va dau mesaj celor din NOI sa va zic ca am inactivi si sa ii luati voi numa de dragul de a nu a avea inobilari interne.

Oricum bag de seama ca forumul extern e singurul loc in care va puteti face si voi remarcati ca in jok......
 

DeletedUser

pur si simplu incercam sa ii iau apararea,uitate putin mai sus de TT si o sa vezi ca akolo e rko emmyi cu tot tribul gloria in spate,*** nu se lupta cu TT,nu inseamna ca nu e jucator bun.imi cer scuze ,dar trec printro perioada mai proasta
 

DeletedUser

Toate triburile innobileaza intern...Chiar nu vad relevanta acestui top, ma rog...Problema e cu cei care doar asta fac...Nici macar nu e problema noastra, e problema lor!

p.s. Gygy...am zis sa nu fim cu nasul pe sus da' nici sa ne cerem scuze :)))
 

DeletedUser

Eu chiar nu înţeleg ce aveţi voi dacă X sau Y înnobilează intern, mai ales dacă asta e politica tribului, aşa că respectaţi munca tribului, căci aici e un joc de echipă.
 

DeletedUser

chiar *** rain are ** sate cucerite intern , este unul dintre cei mai buni jucatori de pe L5 .

avand in vedere ca e in top 10 (indiferent cum) , la fel si tribul care il conduce , asta inseamna ceva ... uneori e mai bine ca satele inactivilor sa fie luate de jucatori activi si buni , pentru ca asa e o metoda mai sigura ca sprijinul va fi mreu pe rganita si nu sta de pomana in sate .


felicitari rain pentru treaba care o faci ;) , lasa-i pe ceilalti sa se oftice :)
 

DeletedUser

VORBITI sincer prostii ... deci si david si toti care au jjj de sate interne ... sunt in top 10 ... dar diferenta dintre unu bun si unu care nu straluceste nu se face pe CIFRE inamici invinsi
Canditiva ca ... poate ma imbat intr-o seara si atac cu toate trupele ... si fac pagube... sau ma ataca unu care are moral prost ... ideea se observa cum ataca ce tactica abordeaza cand ataca ... daca puneti rapoarte cu rainnn sau cu oricare altu de ziceti ca a "inobilat intern" defapt insemnad "e slab" ca ataca cu 30 de nobili intr-un atac ca ataca cu trupe de aparare ca are sate goale ca pierde sate ca **** aici e diferenta eu poate inobilez intern si ajung jjj de sate dar voi nu sunteti in stare sa imi luati un sat ce dovedeste asta ca sunt slab ? sau ca sunteti voi slabi ... ca pana la urma chiar daca are jjj de sate poate pierde usor sate daca se ataca corect .... :> hai hf si eu consider ca toti din top 10 sunt buni si pana la urma cineva trebuie sa faca curat :>
 
Sus