Cel mai bun conducator L11 / Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14622

mistocarel...deocamdata suntem pe locul 1 si voi pe ...putin respect...

sa stii ca putin respect am,si asta ptr multi de acolo,nu inteleg cu ce va incalzeste pe voi locul 1-2 in primul rand?chiar daca ocupati acel loc va considerati cei mai buni?vom vedea asta... si inca ceva,daca erati asa mari si tari nu mai jigneati tribul wall atunci cand ati ocupat locul 1,pana sa fiti pe acest loc stateati ca bursucii in vizuina si acum mai mari peste toti,nu subetimati adversarul,s-ar putea sa plangeti mult timp pe viitor dupa aceste locuri,voi v-ati jucat majoritatea cartilor din mana,considerati ca noi inca nu am facuto,
ce respect vrei sa am si ptr cine?

doar cativa playeri respect de acolo din trib si aia se stiu,restul nu ii cunosc si nu am cum sa le port respect!

si din postul tau reiese clar cat de mult ati ravnit la acest loc(1) in clasament,chestie ce da clar motivul ptr care urati atat de mult acest trib,wall,fiindca stiti ca doar ei va pot deposeda oricand de aceste locuri in clasament,acum imi dau seama ca de fapt voi aveti o mare teama de niste playeri pe care chipurile ii detestati,dar in concluzie va e foarte teama de ei fiindca ii stiti mult superiori multora dintre voi,si aceia sunt playerii ce formeza tribul WALL!

cu asta mam convins ca de fapt voi va temeti mult mai mult de noi decat aratati si prin posturile voastre jignitoare incercati doar sa va incurajati!
 

DeletedUser25623

iar cu chestia de dimplomatie ..........puteti sa radeti toti ......sa vedeti seriozitate am zis sa ne integel ca ...WS se destrama si face fuziune cu MOH asta cand doar cativa jucatori mergeam ....SI CE CREDETI oare cine pe cine a contactat la aflare acestei vesti de la mine ...........in 2- 3 ....MOH intra in familia DECIDE ?????au venit ei la tine pt diplomatie nu?????HAHAHHAHHA pt ca eu ti-am zis sa-mi zici sa stiu cum ne batem noi HELL ...iar tu ai mers repede la el ......:)))))))) asa repede cum merge nevastata la vecinu :)))))))))))))))
 

DeletedUser

Mistocarel tin sa iti spun ceva foarte important.

In cariera mea de triburile daca pot sa spun asa cat si in cariera lui Martinezu din acest joc.
2 oameni diferiti.Eu care spamam externul zi de zi (cand nu eram in vacanta) si el care il citea.

metaelf m-a facut PROST! pentru ca numai facea fata la o discutie,m-a facut prost de 2 ori ;),de aceea o tinem numai in injurii-stiu ca sunt,dar sa nu o mai faca public,am si eu orgoliul meu :p

VOI ati inceput,nu eu,nu tu,nu noi,nu voi ci EL.Te asigur ca la leadership si la coordonarea unui trib si la exeprienta noastra nu ar trebui sa avem probleme cu vreun trib,mai ales ca suntem in familie si cu MOH si avem si aliati cu care ne intelegem perfect.
Atata timp cat nu ne batem cu nimeni :p.


Nu se ajungea aici.
Sper sa intelegi si tu,desi vad ca degeaba citesti pe aici,nu prea intelegi care e treaba(nu ma intelege gresit),dar nu aduce acuzatii nefondate!!!



2.uite Mistocarel cu cine trebuie sa discutam NOI despre triburile.E ceva,nu?

asa repede cum merge nevastata la vecinu :)))))))))))))))

Asta inseamna strategia tribara pentru el :))>
Da mai,merge sa ii ia banii sa ii aduca`n casa :)):p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14622

iar cu chestia de dimplomatie ..........puteti sa radeti toti ......sa vedeti seriozitate am zis sa ne integel ca ...WS se destrama si face fuziune cu MOH asta cand doar cativa jucatori mergeam ....SI CE CREDETI oare cine pe cine a contactat la aflare acestei vesti de la mine ...........in 2- 3 ....MOH intra in familia DECIDE ?????au venit ei la tine pt diplomatie nu?????HAHAHHAHHA pt ca eu ti-am zis sa-mi zici sa stiu cum ne batem noi HELL ...iar tu ai mers repede la el ......:)))))))) asa repede cum merge nevastata la vecinu :)))))))))))))))

modificati ultima fraza ca vei pleca in vacanta,nu ai voie sa ii jignesti,cum fac ei!
 

DeletedUser25623

pentru toti care ati scris inainte va repet ati luat mai multi din RF decat noi .....,noi aveam alianta cu ei ......si referitor delor din MOH voi ati venit la noi sa ne ziceti de ce a picat alinata ... tu te-ai milogit la noi vrei sa-ti arat replicile ....nu te crede acum atre in gura ....da asa e ...ati facut fuziune cu WS si era normal sa intram in razboi ......iar celor din praf ati luat jucatori pana langa noi ....din rf care au fost mai buni ......si vreti sa-i dam pe ceilati afara .....de ce va e frica de ei ???si in plus ati luat sate raslete pana langa noi iar la granita multe .......de ce oare????
 

DeletedUser

1. ... un trib cu statistici net favorabile contra tuturor inamicilor.



Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: GODS *GODS* TALENT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 0
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 146,885
Tabăra 2: 0
Diferență: 146,885

image.php




Asa e bine?
 

DeletedUser

o propunere pt admini: inchideti fratilor topicul asta ca in afara de 3-4 posturi nici unu nu mai are legatura cu titlul topicului ..... aici se poarta niste discutii aiurea .... asdia din DECIDE jignesc sub orice forma tribul WALL si aici ii dau dreptate lui mistocarel (le e frica de Wall si acum le e rusine ca stie toata lumea asta) .....

Si acum sa fac un mic sistem .. jocul asta se imparte in 2 tipuri de jucatori/triburi:

1. Cei care joaca pt puncte si faima (gen familia Adams .. pardon DECIDE)
2. Cei care joaca "for fun" (gen Wall)

Dupa cum spunea stranutzelu sau clonele lui: in cariera mea de triburile.ro am vazut ca intradevar jucatorii din categoria 1 sunt tot timpul mai bine pozitionati in clasamente si ocupa mai mult spatiu pe harta ... unii se lasa de joc dupa ce ajung in top .. stau o perioada acolo si apoi cand incep sa cada se retrag (ca sa se retraga in glorie cica) .. nu spun ca asta va fi si cazul celor din DECIDE !!! ... cei din categoria a 2-a joaca de placere .. joaca pentru a enerva dusmanii .. pt a ii face pe altii sa isi piarda noptile in fata monitorului ... joaca pentru amuzament si se distreaza cand vad cat de fericiti sunt unii care ii depasesc in clasament dar ca valoare se afla undeva la degetul lor mic de la piciorul mare ;)

in incheiere vreau sa ii rog pe toti care au postat injurii la adresa altora aici pe forum sa mearga pana la baie ... sa se uite in oglinda 10 secunde .... sa dea cu niste apa rece pe fata .... apoi sa isi dea singur 2-3 palme ... sa se mai uite in oglinda 10 secunde si apoi sa revina in fata calculatorului !!!

Timpul le va rezolva pe toate !!!
 

DeletedUser

Deci ii clar gradul minim de cultura si inteligenta lipseste din pacate la unii dintre voi. Momentan acest topic va fi inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus