Cel mai bun conducator L11 / Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mda,intr-adevar...desii nu prea il suport eu,din pacate warzone. are dreptate,nu poti face treaba cu incepatori asta e clar.Dupa cum s-a zis conducatorul are doar rolul de a mentine o atmosfera placuta in trib o anumita disciplina,de altfel prin caracterul acestuia poate fi dat exemplu pt restul din trib,in rest defapt conducatorul are mai mult rol spiritual adica e cel care te motiveaza,care te impinge pe la spate.
Conducatorul despre care vorbeste martinezu sau stranutelu e un un conducator expirat,probabil la inceput de .ro conducatorul era cel mai experimentat jucator si el ajuta colegii si ii coordona in atacuri in defens etc,adica acest conducator face parte din vremea noob-ilor.Acuma atacurile se organizeaza intre jucatori si atat,o sa fie tot timpul un jucator mai rasarit care va pune la punct planul mai exact si restul vor face cum spun el.In aparare e alta treaba,ori se da o circulara ori colegul contacteaza toti vecinii prin pm.
 

DeletedUser11867

mda...conducatorul cel mai bun e cel care se muleaza pe jucatorii pe care ii are...din noobi face experti iar la experti le potoleste fitele...
 

DeletedUser

Din cate stau si observ pe aici, Martinezu e ofticat ca nu il prea baga lumea in seama ...
Omule asta reiese din posturile tale, ca suferi de neglijenta ...
 

DeletedUser

Nu imi multumi ca te-am corectat,placerea a fost de partea mea.
Ca si concluzie imi place sa ajut pe cei care nu se pricep(DOAR TU):)


Dragă mare jucător , care din păcate de data asta a dat-o în bară :
În caz de am greșit , te rog frumos să mă "corectezi" privind jocul , nu OILE sau LEII .
Repet , de data asta din păcate ai greșit , iar cu vorbele pe care le arunci acuma nu dorești decât să ieși din "rahat" .Știi foarte bine că ai greșit , nu are rost să o lungim deoarece știi că se rupe .

Dacă are rost să mai discutăm pe acest subiect pe care tu ai aberat , nu mă deranjează , cât timp nu deviem subiectul .
 

DeletedUser

Stimabile Warzone.,incearca sa pui STOP cu intepaturile la adresa lui STRANUTELU pentru ca oricum nu ai nici o sansa sa-i dai replici in care sa iesi castigator,dar pe langa faptul ca te faci de kk,ma provoci sa ma dezbrac de caracter si pentru tine ca si pentru alt incult din cauza caruia am fost premiat cu 5 puncte.
Deci ori incerci sa scri un text logic (daca te ajuta acel singur neuron pe care-l ai),ori scrie pe un sul de hartie igieica ca sa-ti folosesti textul in alte scopuri decat in a te face de ras pe aici.
Deci dupa ce scri ce ai de scris,citeste de 10 ori,itreaba pe cineva mai cult daca are logica ce spui si apoi poti trimite aici ,daca nu....incearca sa urmezi sfatul de mai sus ca ala sigur este bun..
 

DeletedUser7711

Martinezul , chiar daca risc sa mai iau un premiu de 5 puncte iti zic de pe acum sa iti dai DELETE . Pe langa faptul ca te bagi aiurea in seama , la fel si colegul tau stranutelu care incearca sa iasa in evidenta dar degeaba , mai dai dovada si cat de "P" esti .


De ce incerci sa iesi in evidenta prin replici "acide" de toata "P" cand ai putea sa dai replica cu un text inteligent perin care sa ii inchizi gura cuiva . Dar se pare ca singurul tau neuron despre care vorbeai si iti aprtine nu te ajuta cu nimic .

Eu stiu ca aia din DECIDE se cred ZEII acestei lumi dar ne intalnim poate mai curand decat crezi si cred ca ar fi bine sa mai dati si dovada de modestie din partea voastra .




Tine minte , da replici INTELIGENTE si nu te mai arunca intr-o lupta din care vei iesi sifonat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stimabile Warzone.,incearca sa pui STOP cu intepaturile la adresa lui STRANUTELU pentru ca oricum nu ai nici o sansa sa-i dai replici in care sa iesi castigator,dar pe langa faptul ca te faci de kk,ma provoci sa ma dezbrac de caracter si pentru tine ca si pentru alt incult din cauza caruia am fost premiat cu 5 puncte.
Deci ori incerci sa scri un text logic (daca te ajuta acel singur neuron pe care-l ai),ori scrie pe un sul de hartie igieica ca sa-ti folosesti textul in alte scopuri decat in a te face de ras pe aici.
Deci dupa ce scri ce ai de scris,citeste de 10 ori,itreaba pe cineva mai cult daca are logica ce spui si apoi poti trimite aici ,daca nu....incearca sa urmezi sfatul de mai sus ca ala sigur este bun..


Până acuma aveam o părere bunicică despre tine [voi] , dar de acuma mi-am schimbat-o total !

Dorești să dezbatem acest subiect la OFF-TOPIC pe extern , secțiune de forum unde apar deobicei doar jucători vechi cu ceva experiență pe joc ?
*Dacă 'DA' imediat fac topicul , în care TU ȘI STRANULELTU veți fi "autori" a acțiunii ![ Desigur și cu mine]


...mă gândesc că nu , deoarece vă faceți de râs :eek: !
Caracterele sunt josnice .Știi foarte bine că greșești și tu insiști .Urât , urât !


O zi liniștită , deoarece vei avea nevoie :mad:





@Topic...Cel mai bun conducător nu-l cunoaștem :cool:
 

DeletedUser6843

Martinezul , chiar daca risc sa mai iau un premiu de 5 puncte iti zic de pe acum sa iti dai DELETE . Pe langa faptul ca te bagi aiurea in seama , la fel si colegul tau stranutelu care incearca sa iasa in evidenta dar degeaba , mai dai dovada si cat de "P" esti .


De ce incerci sa iesi in evidenta prin replici "acide" de toata "P" cand ai putea sa dai replica cu un text inteligent perin care sa ii inchizi gura cuiva . Dar se pare ca singurul tau neuron despre care vorbeai si iti aprtine nu te ajuta cu nimic .

Eu stiu ca aia din DECIDE se cred ZEII acestei lumi dar ne intalnim poate mai curand decat crezi si cred ca ar fi bine sa mai dati si dovada de modestie din partea voastra .




Tine minte , da replici INTELIGENTE si nu te mai arunca intr-o lupta din care vei iesi sifonat.


Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, nu te-ar duce capul deloc in acest joc si nici in afara lui.Tin sa iti spun ca noi am ajuns langa voi si nu voi langa noi.
Alooo vorbiti de pe locul 3 :).Mai cum ai tupeu sa discuti cu reprezentatii triburilor de pe locul 1 si 2 si sa mai crezi si ca te asculta cineva?
Din punctul meu de vedere esti cel mai praf strateg si cel mai praf lider si cel mai praf-praf caracter tribar care nu are nici o legatura cu jocul asta,esti un paralel echilateral :)) ca jucator-adica nu ai nici o treaba cu jocul asta-paralel echilateral :)) bye
Voi care sunteti versus all,incercati sa faceti diplomatii si ai inceput sa te milogesti-CUTU-CUTU:)).

DECIDE LOCUL 1 si locul 2,voi locul 3
la inceputul lumii 11 tu m-ai cautat pe mine,nu eu pe tine.
ABEREAZA IARA!


@Warzone-eu numai imi bat capul cu tine,tu esti chiar fara prieteni (se vede si dupa poza ta) si nu ai ce face nici in lethal,nici la pc si nici in viata de zi cu zi si aberezi,aberezi..probabil dintr-o aberatie ai iesit si tu. go go
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Da , recunosc , sunt cel mai praf lider , jucator ce vrei tu . Asta e . Dar tu pentru mine nici atat nu esti .



1. Voi ati ajuns langa noi pe baza de recrutari nu de razboaie . Jalnic
2. Nu cred ca te'am contactat eu cu ceva la inceputul lumii
3. Jucam vs ALL ca ne tine nu ca voi cu peste 10 PNAuri . Dami o dovada sigura ca incerc sa fac aliante si cu cine ... :rolleyes:


Sau vrei sa iti arat cum se milogeste domnul longsword pe la triburi sa se alieze cu voi inpotriva noastra ? Cele 4 triburi nu fac ne fac fata ? :rolleyes: JALNIC
 

DeletedUser

Se pare ca cei din decide nu sunt in stare sa formeze o propozitie fara sa insulte pe cineva,eu zic sa-i lasati in treaba lor ca doar si-au dat arama pe fata si ati vazut ca nu se poate discuta cu ei in mod rational.
Oricum bv ca , conduceti pe o lume f slaba si asta intr-un mod nu tocmai fericit...ati uitat sa jucati triburi si ceea ce ati facut voi acuma e goana dupa faima dupa un rang cat mai sus netinand cont felul in care o faceti.Tine minte ca nu tot timpul tribul de pe locul 1 e chiar tribul cel mai bun...intre timp mai puneti-l si voi pe dansyro sa mai dea o circulara pe tot serverul poate primeste atentie
 

DeletedUser6843

Da , recunosc , sunt cel mai praf lider , jucator ce vrei tu . Asta e . Dar tu pentru mine nici atat nu esti .



1. Voi ati ajuns langa noi pe baza de recrutari nu de razboaie . Jalnic
2. Nu cred ca te'am contactat eu cu ceva la inceputul lumii
3. Jucam vs ALL ca ne tine nu ca voi cu peste 10 PNAuri . Dami o dovada sigura ca incerc sa fac aliante si cu cine ... :rolleyes:


Sau vrei sa iti arat cum se milogeste domnul longsword pe la triburi sa se alieze cu voi inpotriva noastra ? Cele 4 triburi nu fac ne fac fata ? :rolleyes: JALNIC

1.Incearca sa o lasi mai moale cu inventiile,ca se poate sa te creada lumea.
2.nu incerca sa ma contrazici,tocmai mi-ai aprobat ca esti slab,deci trebuie sa imi acorzi si dreptate,de acum inainte te rog sa ma tratezi,defapt iti dau voie sa ma tratezi cu apelativul "DA SEFU`si cu respect fata de fam. decide de acum inainte sa ne ceri voie cand doresti sa vorbesti despre aceasta familie,deoarece este peste capacitatile tale mentale.".
3.Ti-ai facut id-ul public,ca sa iti dau eu add :)),ura si la gara.
Asta e :)),in fine.


@madalin manole:el a inceput primul cu jignirile,nu vorbeam asa,dar eu si martinezu am incercat sa ne coboram la mintea lui si vedem ca nu facem fata deloc,metanelf e chiar slab tare,pe langa calitatile sale prea mici.


metanelf,eu plec mai am si alta treaba decat tine.
NOI ne-am atins scopul,tu daca mai incerci 30-40 ani si 20 de "lumi"(fata de NOI care avem doar 2) la profil poate o sa fi aproape de noi,macar atat.


cy`a.
vorbim diseara,succes la pc,innobileaza ceva intern si tu ca atata stii-"talentatule".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Nu am zis nici o inventie , sau chiar vrei sa iti dovedesc prin mesajele de pe joc ? Mie nu imi place sa vorbesc prostii ... Un caz "mic" sa zic asa as puatea sa pun convorbirea longsword cu conducatorul tribului HELL ... dar nu cred ca ai vrea asta .:cool:



Daca e sa ne luam dupa realizari , cred ca tu ar trebui sa mi te adresezi cu "SEFU" mie ...



P.S. imi place cand suferi ...
 

DeletedUser6843

citat

Da , recunosc , sunt cel mai praf lider , jucator ce vrei tu
.


Eu am luat 350 de sate moca pe l5,nu am nici o realizare.
Dar am realizat impreuna cu prietenii mei cel mai frumos trib si am facut istorie in acest joc.


Daca este vorba de realizari,trebuie sa iti spun ca TREBUIE SA MAI AI SI VIATA PERSONALA,AM AUZIT DE LA PRIETENII TAI(UNII SI DIN WALL pe messenger CA NU AI VIATA SOCIALA SI STAI NUMAI PE TRIBURILE NON-STOP,CA NU STIU DE CE ESTI BOLNAV-POATE CU CAPU"-IESI SI TU PE AFARA)

methalelf DESI POATE ITI E GREU SA CREZI-EXISTA VIATA FARA SATE!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14622

citat

.


Eu am luat 350 de sate moca pe l5,nu am nici o realizare.
Dar am realizat impreuna cu prietenii mei cel mai frumos trib si am facut istorie in acest joc.


Daca este vorba de reazizari,trebuie sa iti spun ca TREBUIE SA MAI AI SI VIATA PERSONALA,AM AUZIT DE LA PRIETENII TAI(UNII SI DIN WALL pe messenger CA NU AI VIATA SOCIALA SI STAI NUMAI PE TRIBURILE NON-STOP,CA NU STIU DE CE ESTI BOLNAV-POATE CU CAPU"-IESI SI TU PE AFARA)

methalelf DESI POATE ITI E GREU SA CREZI-EXISTA VIATA FARA SATE!!!

stranuletzule deja exagerezi cu istoria si altele
ma faci sa chiar rad in pilea mea cu astfel de aberatii:))

ce istorie ati facut man?
au venit admini cumva sa va ia si voua interviuri ca lui valiusha si nu stim noi?
sau admini nu au vrut sa posteze aveste interviuri cu tine explicand cum ai format aceasta istorie:)

man eu am respect,dar dao naibii de treaba deja exagerati de acum prea mult

cat ati fost pe locul 5,4,3,2 nu ati comentat nimci si nici nu a ras nimen ide voi,acum iesiti ca ghioceii primavara pe extern si va dati talente,e un gest foarte urat din partea voastra,wall cand erati sub ei daca dati paginile inapoi numai va felicita si va vorbea frumos voi de cand vi sa urcat aceasta faima la cap aruncati numai cu rahat in toate triburile ce va fac concurenta pe aceasta lume?
chiar numai asta stiti sa faceti?
vad ca si tu si martinezu aruncati cu ce apucati in methalelf?il cunoasteti de undeva?ati mancat cu el din aceiasi farfurie?cum pot niste oameni civilizati ca voi sa respecte asa un conducator a unui trib ce e principalul concurent pe lumea asta familiei?chiar asta va e educatia si respectul in primul rand ca oameni maturi ce sunteti?
asteptam mai multe de la voi,dar le intreceti pe toate de acum,

cat despre ocuparea voastra a primelor locuri o stiu toti cum ati facut:
unde e celalalt trib din familie?erati 3 acum vad ca sunteti numai 2 in top 20,cumva ati facut o mica fuziune lenta cu acest trib ca sa puteti ajunge pe locul 1 si praf pe 2?cumva ca sa ocupe locul 2 praf a imprumutat niste playeri de la decide?
man,toate astea sunt vizibile,sa vedem cand vom aduce noi niste membrii din alt trib la fel de mari ce veti mai face,o sa va distrugeti familia ca sa uniti cei mai mari playeri intrun trib numit decide numai ca sa devansati wall-ul?
man jocurile astea de culise sunt fumate de playeri cu experienta,doar noobi se mira cum de e familia decide pe primul loc,asa ca nu mai vreau sa vad aere pe extern de genul ca voi spune si analiza si mai explicit sa inteleaga toata lumea cum ocupati voi locul 1 si 2 in lume,nu e prin lupta,e prin mutare de playeri dintrun trib in altul

cine nu crede sa ia sa verifice fiecare membru la actele externe a fiecaruia din tribul decide si praf si veti vedea cum sunt ei pe primul loc!
 

DeletedUser6843

mistocarel Nu ne-a luat nimeni interviu si nici nu vroiam asta vreodata.
COlegii mei sunt destul de realizati in viata de zi cu zi si au interviuri REALE,nu virtuale.-NE PARE RAU CA NU TRAIM JOCUL CU ACEEASI INTENSITATE CA SI VOI
Suntem in istoria jocului ca iti convine sau nu iti convine.Nu spuneam nimic pe extern pentru ca nu s-a spus nimic de NOI gresit,intelegi?
Metanelf ala,daca vrea sa ne certam o poate face prin mesaje private cu mine,nu pe forum sa vedem cine este mai tare in glume.
Mie personal nu imi place tigania.


Tu si metanelf ala vorbiti mai mult despre FAMILIA DECIDE CAT DESPRE VOI.DORITI INVITE IN DERO+?
Eu nu am nimic personal cu nimeni din wall mai mistocarel,dar sa intelegi ca LIDERUL VOSTRU=0,el abereaza pe forum,cu totii suntem OAMENI intelegi?Aveti multi membrii buni,numai metanelf ala e prea slab pentru jocul asta.


vs all?pai de ce mai zice de tribul HELL? adica o sa intre in razboi si cu hell candva si il foloseste de "sageata"?

haideti sa fim seriosi tati.


Fac apel la Martinezu si la toti prietenii mei
din familia DECIDE la modul cel mai serios sa nu mai postam nimic pe forumul extern,pentru ca sunt oricum lucruri nefondate si multe aberatii si ei VORBESC ORICUM NUMAI DESPRE NOI(DE BINE/DE RAU-asa sunt cei din top-criticati si invidiati)


multumesc.
o zi buna.

peseu:am 75 de kg

indiferent ce o sa se spuna,numai dam replica :)
De ce?
NOI SUNTEM OAMENI SERIOSI NU NISTE TARANI !!!

Noapte buna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bv,sa nici nu mai postati,ce au cladit cativa oameni ati dat voi jos prin iesirile voastre de 2 lei,chiar is "tiganii" ce ai facut tu sau martinezu,atacuri la persoana ide parca ai cunoaste omul de-o viata.
Istorie ati facut voi pe naiba,istorie a facut mod,nbz scitii,waroom,silent nu NOI...vai si amar...orice trib care sta un pic in top gata il punem ca cel mai frumos trib?hai mai sa fim seriosi...mai aveti mult pana sa faceti istorie,pana atunci mai patati voi mult numele NOI care atata ati lucrat la el.Duceti-va si mai faceti niste cursuri de bune maniere ca sunteti de-a dreptul penibili prin iesirile voastre...sau poate mai bine zis,mai cresteti in varsta astfel incat sa fiti capabili sa dati niste reply-uri mai omenesti si nu de genul ala e praf,nu ai viata personala etc
 

DeletedUser

cine esti tu manole?mesteru cumva?

ai fost in NOI sau stii ce a fost cu tribul NOI?daca nu stii atunci taci...ce istorie a facut SILENT?
 

DeletedUser

Va urez vacanta placuta si pe cand veti reveni din vacanta sper sa va dati seama ca acesta este doar un joc si deci jignirile la adresa altor jucatori nu isi au rostul.
 

DeletedUser14622

Tu si metanelf ala vorbiti mai mult despre FAMILIA DECIDE CAT DESPRE VOI
:)

man,tii sa subestimezi pe toata lumea,nu am ce sa mai zic,orice post e o provocare serioasa ptr tine,

dar uitate la tine,ai mai multe posturi pe aici ca si mine si methalef la un loc cu toate ca tu ai mai fost si in vacanta,pe cand eu sau methal din cate stiu eu,nu am fost in vacanta,
deci tin sa iti spun ca tu vorbesti mai mult de noi si wall decat despre tine:)

multumesc tuturor celor ce si-au dat seama ca suntem amenintarea nr.1 pe aceasta lume ptr satele si triburile sale,astfel jocul devine mai incitant si ptr mine,
o mare rugaminte am,toate ca toate pana la amenintari si jigniri,atunci numai dai semne de un om civilizat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus