Cel mai bun mod de a conduce un trib?

  • Autor subiect DeletedUser35224
  • Data de început

DeletedUser2154

@ raul82io: Nu m-am mirat cand am vazut ca ai fost tu ala, esti mai rebel, semanam aici...

Cat despre al doilea intemeietor in circ, cand erau pe forum discutiile despre dezbinarea dst, tin minte clar faptul ca un membru important al circ a spus ca ei au evitat o situatie asemanatoare cand unul dintre cei 2 intemeietori a acceptat sa ramana doar cu drept de conducere...
Cat despre tiranul vostru, din ce zici inseamna ca e un jucator ce tine mult la mentalitatea tribului si doreste ca jucatorii sa se adapteze dupa trib, nu tribul dupa jucatori... Aveti un conducator bun;)

Al doilea lea intemeietor e doar cu numele pentru ca e mai mult MASCOTA :)))
 

DeletedUser2154

Iar ma faci sa rad. Numai cu stimulente ai reusit sa tii jucatorii sa joace, vrei sa iti arat iar mesaje? :D



Si tu esti alt baghera2005. :)

Daca tu citesti ce vrei...nu a stimulat pe nimeni baghera sa vina la noi in trib...la asta s-a referit!
 

DeletedUser34253

Tu cred ca esti singurul care poti sa intelegi asta din ce a scris pisi mai sus, pardon, mai sunteti cativa pe acolo. :D
 

DeletedUser13059

mai sti ce ii frumos ca nu doar in circ sunt clowni avem si in RY gen vasic sau vasilica nu stiu cm sa iti spun ii un nume de ala de la "oras" in care calul cu vaca fac un sondaj de opinie ce nume sa ii puna porcului :D
 

DeletedUser34253

Din pacate numai in CIRC sunt clovni(conform emblemei tribului tau) si tu esti cel mai mic dintre ei(ca valoare) :eek:, dar esti printre cei mai mari la vorbele adresate pe aici, tine-o tot asa. :p
 

DeletedUser13059

kindere ai avut ocazia sa joci tu contra mine sau cum ? din cate vad tot iau de la RY ...

Side 1:
Players: raul82io
Side 2:
Tribes: RY

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 4
Diferență: 48

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 571,383
Tabăra 2: 44,781
Diferență: 526,602

chart



imi este mila de voi ..
 

DeletedUser8106

ceva comentarii despre conducere trib?
avem in NewAge o varianta/exemplu care chiar merge...si sunt si ceva rezultate vizibile
 

DeletedUser

putem sa discutam si 100 de ani de acum incolo despre care ar fi formula perfecta de conducere a unui trib si tot nu am ajunge la vreun consens..pt ca fiecare are punctul lui de vedere despre cum ar trebui sa conduca lumea un trib si asa mai departe .....si cum spunea o replica celebra " adevarul este dincolo de noi "....eu zic ca cel mai bine ar fi sa ne vedem de joc fiecare ......iar vasic vezi ca este topic circ vs. ry ...scrie acolo ca aici nu cred ca isi are sensul sa incarci campul vizual cu aberatii....acolo poti scrie cat vrei ...sau chiar deloc lumea stie ce esti ....:)):D
 
Sus