Cele mai controversate triburi !!!

DeletedUser523

Intr-adevar se pare ca L3 este cea mai agitata lume dpdv politic si exista f multe desfintari de triburi, redenumiri, restructurari, fuzionari; toate aceste fapte ne arata ca avem o lume f agitata....
 

DeletedUser

Iar o lume agitata este una interesanta(tot eu trebe sa interpretez ce zice Tzepes).
Desi eu unul admir mai mult loialitatea ,toate aceste razboaie si modificari in clasament(chiar daca e vorba de aceasi jucatori),fac din lumea 3 ceea mai frumoasa lume pentru cei mai pasionati si mai activi din joc.
Hai pe lumea trei , vrem sa va luam satele.
 

DeletedUser

pai merge mai repede ...e mai activa lumea !!!! razboaiele dureaza ..triburile nu rezista la presiune....
 

DeletedUser

De ce L3 e o lume agitata? Cred ca pot spune fara probleme ca L3 este in momentul de fata lumea de elita a serverului .ro, deja dupa 2 lumi si cei care au inceput direct pe .ro au experienta, s-au legat intre timp multe prietenii si din acest motiv lumea joaca cu o alta placere, nu mai joaca egoist, de accea razboaiele sunt mai crancene si sunt multe desfiintari si reorganizari:)
Parerea mea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1627

De ce L3 e o lume agitata? Cred ca pot spune fara probleme ca L3 este in momentul de gata lumea de elita a serverului .ro, deja dupa 2 lumi si cei care au inceput direct pe .ro au experienta, s-au legat intre timp multe prietenii si din acest motiv lumea joaca cu o alta placere, nu mai joaca egoist, de accea razboaiele sunt mai crancene si sunt multe desfiintari si reorganizari:)
Parerea mea

Exact :D It's all about friends (daia s-a dizolvat MoD) but now... S-a infiintat TPPB :D (The Power Puff Boys) :p
 

DeletedUser

si =TGH= sa dus...si n00b...si multe altele...

sincer am ajuns la concluzia ca lipsa de organizare asigura o mai buna comunicare...care asigura aliante personale...si care asigura o organizare mai buna...


Doar ma uit cum, indiferent de locul in clasament, GTC ramane. Si se bazeaza pe multa comunicare, chiar foarte mult spam. Nu pe celule si coordonari ale atacurilor. Nu pe multi-tabbing. Pe prietenii.


Sincer, lucrurile astea incep sa ma lase fara cuvinte...si...nah..deja nu mai stiu ce sa zic:(
 

DeletedUser

Doar ma uit cum, indiferent de locul in clasament, GTC ramane. Si se bazeaza pe multa comunicare, chiar foarte mult spam. Nu pe celule si coordonari ale atacurilor. Nu pe multi-tabbing. Pe prietenii.

Triburile cu putini membri au o mai buna comunicare, si deci mai multe prietenii, e alta atmosfera cand esti intr-un trib de nici 50 oameni si cand esti chiar si in unul de 300(compar l1 cu l3). Si pentru lideri e mai usor, altfel controlezi situatia in trib(cine vine, cine pleaca), in plus riscul de a avea spioni este aproape 0:D
 

DeletedUser523

Triburile cu putini membri au o mai buna comunicare, si deci mai multe prietenii, e alta atmosfera cand esti intr-un trib de nici 50 oameni si cand esti chiar si in unul de 300(compar l1 cu l3). Si pentru lideri e mai usor, altfel controlezi situatia in trib(cine vine, cine pleaca), in plus riscul de a avea spioni este aproape 0:D

oricum in acesta lume sunt sigur ca exista spioni in fiecare trib, nu ai cum sa scapi de asa ceva decat daca pleci cu tribul facut de la inceput, format numai din cunostiinte si nu mai faci deloc invitatii; si nici atunci nu e 100% sigur;)
 

DeletedUser

Triburile cu putini membri au o mai buna comunicare, si deci mai multe prietenii, e alta atmosfera cand esti intr-un trib de nici 50 oameni si cand esti chiar si in unul de 300(compar l1 cu l3). Si pentru lideri e mai usor, altfel controlezi situatia in trib(cine vine, cine pleaca), in plus riscul de a avea spioni este aproape 0:D

atunci explica-mi matale de ce s-a desfiintat =TGH=? "Probleme interne" nu inseamna neintelegeri?
 

DeletedUser2786

atunci explica-mi matale de ce s-a desfiintat =TGH=? "Probleme interne" nu inseamna neintelegeri?

ba exact asta inseamna. inseamna sa pui intr-o "cusca" 60 de oameni si sa spui e democratie. disciplina in trib este necesara.....oricum tgh si-a facut treaba. =TGH= a inceput moda triburilor mici si puternice...=TGH= a inceput moda dizolvarilor(dupa mod :p).....Valiusha e un model desi a avut si el o parte de vina,ca toti din trib. asta e.... in schimb in scitii....am vazut ceva diferit....dar va spun mai tarziu ce
 

DeletedUser

Bai sa nu divulgi secretele secretoase ale, care este, noastre :)

Mai ales secretul ala cu +18 ;)
 

DeletedUser

Bai sa nu divulgi secretele secretoase ale, care este, noastre :)

Mai ales secretul ala cu +18 ;)

nu, voia sa spuna probabil k a vazut disciplina si buna organizare la voi...

p.s. himmler: totusi de ce vreti sa atacati ~PHX~? :confused: lasatine-n treaba noastra si-asa neau mancat gtc`u si fugarii de nu mai stim cum sa ne adunam randurile din josul clasamentului :(:(:(:(
 

DeletedUser

nu, voia sa spuna probabil k a vazut disciplina si buna organizare la voi...

p.s. himmler: totusi de ce vreti sa atacati ~PHX~? :confused: lasatine-n treaba noastra si-asa neau mancat gtc`u si fugarii de nu mai stim cum sa ne adunam randurile din josul clasamentului :(:(:(:(

Eu nu cred ca aia a vrut sa spuna... noi suntem un trib de n00bi... ce disciplina si ce organizare? :D

PS: Chiar nu stiu de ce sunteti atacati... nu cred ca e nimic personal... cine anume va ataca... da si tu un mesaj in game... si vedem ce se poate face.

Cu stima,
Himmler
 

DeletedUser

Cam multe triburi de n00bi, lately....va trebui sa ne organizam in vreo asociatie, ceva...
 

DeletedUser2786

v-ati dat seama de ce voiam sa spun...organizare si disciplina. cred ca e cheia succesului
 
Sus