Cele mai originale triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11083

scriu aici, intrucat topicul cu Setari l22 e inchis;

Setarile ideale:
limita membrii in trib 10-20 max.
limite morale: fara academii, maximum 1 alianta,
paladin cu arme
arcasi
fara biserica
moral (fara limita de timp)
protectie de noapte
 

DeletedUser

cand ia sat in mijlocu tau,ce faci?...stai si te uiti la el cum iti mai ciupeste cate un sat?
Da nu poti cere ajutorul unui jucator kamikaze pentru al elimina?
Cum adversari pot folosi jucatori cu moral mic la fel poti si tu:)
 

DeletedUser33276

aveti grije la tribu strunf sunt jucatori dupa tribals wars cei mai buni de acolo
 

DeletedUser

Frate poţi să fi bun dar când se pun 2-3 pe tine singur nu faci faţă în unele cazuri depinde de problemă !
Părerea mea ..
 

DeletedUser25287

aveti grije la tribu strunf sunt jucatori dupa tribals wars cei mai buni de acolo

Raul eu cred ca este totusi putin exagerata caracterizarea ta, si eu am jucat acolo si sunt fel si fel de jucatori, de multe nationalitati dar sa spui ca strumfii-s cei mai buni de acolo e cam mult...

:eek:
 

DeletedUser11083

off topic:

daca am zis ca nu joc, vecinii ma musca:

Inamici învinşi
Ca apărător
Loc Porecla Cucerit
17 Budweiser [TRIB] 165

On topic: TRIB ramane cel mai original - 2 membrii :D
 

DeletedUser

aveti grije la tribu strunf sunt jucatori dupa tribals wars cei mai buni de acolo

Pe .net e o liniste totala acolo nu sant numa 2,3 obsedati de triburile aici is cam tati obsedati cumsecade :mad: .

P.S:
Numele tribului: We Love To Entertain You !
Prescurtare: »TV
Număr de membri: 66
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 8.663
Punctaj total: 12.497
Punctaj mediu: 189
Loc: 90
Inamici învinşi: 160 (156.)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Pe .net e o liniste totala acolo nu sant numa 2,3 obsedati...

Permite-mi sa te contrazic putin, pe ultima dintre lumile unde am jucat acolo W50, am intalnit jucatori f activi, si f devotati jocului, si unele triburi care in interesul pozitiei cat mai bune in clasament au impus cu adevarat reguli dure, desi sunt adeptul regulamentului strict aici si fac tot posibilul sa-l impun, pana si eu am fost surprins de duritatea unor reguli, totusi daca stam sa ne gandim acele reguli sunt in interesul ridicarii tribului.

Concluzia: Joaca mai mult timp pe o lume acolo si vei avea surpriza sa gasesti jucatori addict.
 

DeletedUser

Numele tribului: PiTzI Style
Prescurtare: P.S

Cel mai original zic eu :D
 

DeletedUser36817

Permite-mi sa te contrazic putin, pe ultima dintre lumile unde am jucat acolo W50, am intalnit jucatori f activi, si f devotati jocului, si unele triburi care in interesul pozitiei cat mai bune in clasament au impus cu adevarat reguli dure, desi sunt adeptul regulamentului strict aici si fac tot posibilul sa-l impun, pana si eu am fost surprins de duritatea unor reguli, totusi daca stam sa ne gandim acele reguli sunt in interesul ridicarii tribului.

Concluzia: Joaca mai mult timp pe o lume acolo si vei avea surpriza sa gasesti jucatori addict.

Dat fiind ca am fost putin si pe w50, desigur, nu intr-un trib asa de dur si profi, doar intr-un trib de amatori, SchOoL, am avut curiozitatea sa dau un stats si ce vad:
cuceriri
Prima cucerire un sat de barbari de 389, primele 7 sate doar de barbari:confused:

Nu stiu cum o fi fost in tribul ala, la noi dupa 2 cuceriri de barbare minuscule te dadeau afara.

Ontopic
Skin mi se pare cel mai original (si reusit) trib.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus