CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Gabitzule mi-ai raspuns la doua intrebari! Esti si prost si orb! Nu am zis ca datorita mie , am zis ca intr-o mica masura! Si tu nu sti nici macar 1% din potentialul smr-ului ! Nu ati avut onoarea sa vedeti smr-ul in adevaratele sale momente de glorie! Lasa smr-ul sa se odihneasca in pace! Si aici e toopicul PDB - Cent! Admine sterge posturile inc are nu se vorbeste de razboiul PDB-Cent , si sanctioneazane pe noi restu!
Edit: Si stai linistit ca nau dost doar 50 de sate , va place unora sa va dati cu parerea , dar sutnteti bata!
Imi astept bannarea constient ca am gresti , dar unele persoane te scot din sarite prin prostia de care dau dovada!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26020

Da man, ms de complimente :). Pot sa zic doar un singur lucru, ai gura mult prea mare fata de ce realizezi cu tribul si ca "individualitate", sa zic asa :)
pontential, smr, nu stiu e nu stiu cum, vrajeli din astea, numai scuze pentru ce ? ca sa te scoti pe tine si pe fostul tau trib.

anyway, poate ai mai mult noroc acuma cu PDB`ul :)
 

DeletedUser20252

Ba,serverul asta e de 6 luni de zile inceput.Stau si eu sa ma gandesc cand era in floare SMR-ul daca nu dupa cateva luni de zile cat ia sa se inchege echipa?
Sau voi ati atins apogeul cand aveati un singur sat?

Hai sa fim seriosi,potentialul ti-l arati pe timp de razboi nu dand din gura cum dai tu.

Si daca dadudadu se ocupa de atacuri organizate si nu s-au facut inseamna ca sunteti si voi de vina pentru ca l-ati lasat pe el sa se ocupe.
"Eu ma ocupam de sprijin,nu de organizate"-cu acest raspuns m-ai lamurit ce conducere unita erati voi.

In fine,acum nu mai conteaza,SMR a disparut,acum a ramas sa vedem cum va descurcati de acolo cu noi.
 

DeletedUser

:)) ** de mine! Si tu esti interne i barbare mare parte!:))!Nici 10 sate nu ai loate de la smr! Hai ca nam chef sa mai vad asa multa prostie pe forum! Ma duc sa mai iau cateva sate de la cent;)

EDIT pt Portile:
Da ai dreptate eram foarte uniti la nivel de conducere ! Cand am fost numit in conducere , a doua zi m-am trezit cu 6 7 conturi in carca sitter , si eram o conducere unita , toata conducerea (inclusiv dadu) , sitter la mine! Normal ca am fost foate uniti 2 saptamani cat am stat cu sitterele !
Sunt curios ce activitate are dadu la voi , tot pe sitter? Sau si-a gasit alea 20 de minute pe zis a intre! Sau numi spune e jucator de noapte!
Credeti ca le stiti pe toate dar stiti doar o mica parte
Inchegarea echipelor? Da erau cei de pe ganita , dar mare parte s-au retras si a ramas un copil cu conturile care le veti inobila voi intern !
Dupa cum zici si tu smr a disparut , lasal sa se "odihneasca" in pace! Si chiar ar trebui sterse posturile care nau treaba u PDB- Cent!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Tu grija mea si a satelor care le iau eu ai?
M-am laudat eu cu potentialul care il am ca sa imi zici tu mie de interne?Daca atat te duce capul atat zici,ce sa faci?
Poi normal ca nu am apucat sa iau sate de la SMR,daca dupa doua organizate nu ati mai fost pe harta,trebuia sa asteptati si voi sa imi fac un nucleu calumea langa voi.

Si du-te si dormi mai bine ca spui prostii.
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
pai ce sa ia ma de la smr:))
s a chinuit omu sa ajunga pe granitza si voi ati dizolvat tribu


cat despre dan baran: nu s a atacat extraordinar de mult cu nobili
cand s a dat cu nobili nu s a trimis nobil
 

DeletedUser

Hei tu te superi degeaba ca nu vorbeam de tine! ** de maretul gabitzu30
 

DeletedUser

to bero , in loc sa stai pe extern si sa te bati cu pumnu in piept sti face altceva?

ps: hai bre, nici bine nu sa facut tema si opa apar conflicte : ))
 

DeletedUser20252

Lasa ba ca e bine cu conflicte...decat sa nu spuna nimeni nimic mai bine conflicte.
 

DeletedUser

Si deja vreo saptamana sau chiar doua nu sa vorbit nimic pe forumu l21 decat mici mesaje! haideti sa ne mutam pe spamm!
 

DeletedUser19025

Off off ,nu inteleg ce atata bataie de cap cu smr cu dadu cu baran care fuge pe unde ai ie mai bine,etc, etc, smr a fost si in concluzie a fost,statisticile pot conta sau nu,ca au plecat multi in cent si nu au ales pdb,e problema lor ,ei investesc bani in cp si timp.acum ca o sa castige cent,rp sau pdb nu avem de unde sa stim,posibil sa se desfinteze toate pana la sfarsitul jocului,de asta e frumos jocul ca nu sti niciodata ce se va intampla,diplomatiile se fac, pica asa ca mai e mult si bine.
am tot vazut ca au dat cu parerea jucatori din urss legat de jucatorii mei si interzicerea mea de a posta pe forum,le-am zis sa evite forumul pentru a nu intra in contact cu mahalagioaicele forumului gen ala din urss sau aia care se omoara cu barbarele,macar aici sa iasa si ei in evidenta ca na,barbarele nu te lauda cand le iei.
Cam atat pentru azi,oricum se anunta un razboi intresant desi nimeni nu ne da nici o sansa;)
 

DeletedUser26020

Ombladon, nu stiu cum mama masi nu ai timp de forumul extern ca mereu esti pe aicea. Si inca ceva, am observat ca nu prea stii gramatica limbii romane, daca tot postezi asa mult pe extern, incearca te rog si invat-o.

Cat despre ce zice magnatu, de ce sa nu va dea nimeni nici o sansa ? sunteti tribul de pe locul 2, cred ca aveti un potential marisor, acuma depinde cum veti reactiona la primele atacuri calumea :)

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

E greu sa joci impotriva triburilor de ce sunt pozitionate pe locurile 1 si 3.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus