Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser30374

un .gif cu "hitman" si scris pe poza 4glory (sa palpeze) pentru semnatura la forum odata, si pentru profil la jucator:)
 

DeletedUser

un .gif cu "hitman" si scris pe poza 4glory (sa palpeze) pentru semnatura la forum odata, si pentru profil la jucator:)

hitman.gif


hitman12.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30374

O rugaminte mai am, daca poti micsora imaginea de profil la 240x180 ca sa mearga pusa ... eu nu reusesc :|
 

DeletedUser

imaginile pentru semnaturi...nu se pun asa...iei codul de imagine....dai citat la postul meu si copiezi din el doar partea cu
(prima de acolo)
apoi intri la editeaza semnatura si ii dai paste in casuta de text apoi salvezi..o sa-ti mearga giful atunci
 

DeletedUser

gigihouserockcopy.jpg
si textul care e deja in semnatura peste(daca se poate sa pastrezi si culorile)....ms
 

DeletedUser

De o imagine de profil am si eu nevoie. (Daca se poate din 2 poze - in stil slideshow - la diferenta de 1-1,5 secunde)

Pozele sunt urmatoarele:
thelastsamurai117131920.jpg

thelastsamurai117131939.jpg


Iar pe prima imagine sa scrie: "Covei...", apoi pe ce'a de'a doua: "in a MaGic! team."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

thelastsamurai117131920.gif


ar fi o varianta..dar daca nu ma insel este o limita de Kb pentru imagini,,,nu ar strica sa o stiu :D

imaginea de aici are vreo 225 Kb

@gicabun....am incercat sa fac ceva dar imaginea pe care ai pus-o se deformeaza complet sau se face prea mica la o redimensionare :(


asta ar avea 110kb
thelastsamurai117131920.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@gandriel.....o alta imagine atunci .......cu ciobanul la "zdup" si textul din actuala semnatura.....ms....sper sa nu deranjez prea tare:D
 

DeletedUser

Gabi,imi faci si mie o semnatura?Un Slideshow cu urmatoarele imagini:

arizona.jpg


3013497406_0d238bcd82.jpg

Text:Joe Shirley
 
Sus