Cine este pt rollback ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu m-am saturat de rollback! daca o tot tinem asa mai bine inchideti lumea1 sau iti dati trumu iar... si poate punem si o limita la trib! ;)
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Lumea 1

Ne pare rãu dar nu se va face roll back. Acum poate intra toatã lumea pe server.

Vã doresc distractie plãcutã in continuare.
 

DeletedUser

sincer imi bag **** in el de server adica alti ataca si potintra pe cand alti stau si se uita si cand intra vadac leau disparut satele siau pierdut nbili si multe altele si admini stau pur si simplu cu aia in mana si spun ne pare rau ca nush ce iar cand a fost cu atacul ddos sa dat rollbak iar acuma oricum chiar nu se merita sa joci pe servere ro si asta ptr ca traim in romania si numa oameni cu capu sunt ff putini care mai si gandesc
 

DeletedUser

Ne pare rãu dar nu se va face roll back. Acum poate intra toatã lumea pe server.

Vã doresc distractie plãcutã in continuare.

uraaaaa... lasa ca e bine asa.. nu de alta, dar unii ar fi profitat de pe urma rollback-ului pe nedrept... nu-i asa? :))
 

DeletedUser1395

eu am fost impotriva rollback-ului si data trecuta. dar, oricum, ne servim cu ce primim, nu dispunem,, nici macar nu propunem :))
 

DeletedUser

nu imi convine un roll back, dar sunt PENTRU, deoarece altii au avut de suferit si nu este corect.
 

DeletedUser184

Dupã o ºedinþã de azi dimineaþã, în care s-a fãcut o analizã concretã a problemelor din ultimele 3 zile de pe serverul ro1, a fost luatã hotãrârea definitivã cã NU se va face Rollback.
Vã rugãm sã respectaþi hotãrârea luatã.

Mulþumim!


acesta a fost raspunsul oficial de InnoGames.
topic closed
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus