Cine se pune cu negrii o incurca

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Sa va zic o povestioara: un tip mare si tare de peste 8000pcte, cu un singur sat, se pare k s-a plictisit sa fie singur si ce se gandeste el, hai sa i-au si eu un sat vecin mai micut k deh am cu ce!Bine, zis si facut, isi alege omul o tinta, un vecin de 1200pcte si il ataca cu nobil seara.Pana aici e totul bine pt individ DAR urmeaza deznodamantul: cand il ataca si dimineata surpriza;micutul vecin ceruse intre timp sprijin la colegii de trib, care mai erau si multi in acea regiune:Dsi dupa ce uriasul noob si-a pierdut toate trupele in incercarea de innobilare a micutului sau vecin s-a mai trezit si cu o vizita din partea fratilor micutului sau vecin care nu au stat mult pe ganduri si din prima l-au si trimis la marginea hartii sa mediteze la ceea ce a facut!:D

black
 

DeletedUser523

prin negrii ma refer la black, tribul meu, acum sper k e totul ok! ;) ms valiusha..nu mai povestesc nimik, era doar asa de amuzament si am considerat destul de tare faza k s-o pun pe forumul extern, se poate inchide acest topic din partea mea!;)
 

DeletedUser

ce tare, eu credeam ca faci aluzie la gangurile de negri din U.S. , care riposteaza imediat si in forta:p
 

DeletedUser37

prin negrii ma refer la black, tribul meu, acum sper k e totul ok! ;) ms valiusha..nu mai povestesc nimik, era doar asa de amuzament si am considerat destul de tare faza k s-o pun pe forumul extern, se poate inchide acest topic din partea mea!;)

Eu stiu ca la asta te-ai referit;)..dar despre moderatorii nu se stie :)

PS:e funny rau povestea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus