Cine va cuceri L14 in final?

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Ce trib credeti ca va castiga in final L14?

  • [b]T.T.T[/b]

    Voturi: 18 28,1%
  • [b]S.S[/b]

    Voturi: 0 0,0%
  • [b]TSF[/b]

    Voturi: 4 6,3%
  • [b]~Fr~[/b]

    Voturi: 3 4,7%
  • [b]PR.[/b]

    Voturi: 18 28,1%
  • [b][JB][/b] & [b][jb]ac[/b] + [b][Jb]2[/b] + [b][JB]a2[/b]

    Voturi: 0 0,0%
  • [b]GODS[/b] & [b]ANGS[/b]

    Voturi: 2 3,1%
  • [b]SKIN[/b]

    Voturi: 4 6,3%
  • [b]FLAME[/b]

    Voturi: 5 7,8%
  • [b]URSS-S[/b] & [b]NeXt[/b] + [b]~S.P.~[/b]

    Voturi: 0 0,0%
  • [b]TERROR[/b]

    Voturi: 0 0,0%
  • [b]TigerS[/b]

    Voturi: 1 1,6%
  • [b]-RVL-[/b]

    Voturi: 2 3,1%
  • [b]GOD[/b]

    Voturi: 3 4,7%
  • [b]BURN[/b]

    Voturi: 4 6,3%

  • Total votanți
    64
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25404

pai normal ca am facut recrutare in masa bre fragzoare ca ramasesem 2 oameni ce tinem tot tribul pe sitter.
ne trebuiau inca 2-3 oameni sa fie activi :D
tonul pe care il adopti nu cred ca e necesar. ... daca am ajuns si noi alunecosi... putea sa ne zica nesimtiti, aroganti,tupeisti, cum vroia dar alunecosi(adica parsivi...) ... urat,urat.
 

DeletedUser25404

stiu... am zis si eu ca e chiar departe de adevar ceea ce a zis.
erau destule adjective care ni s-ar fi potrivit, l-am ajutat si eu si am scris cateva ca sa se inspire.
plus ca banuiesc ca si tu... ca si mine...te-ai simtit lezat de faza cu inteligenta... eu am dat atatea teste IQ si au iesit absolut toate Negativ si el vine si ma face destept ?
destpet e el nu eu..... ca nu degeaba ascult manele si singurele randuri citite sunt din reviste pentru adulti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stiu... am zis si eu ca e chiar departe de adevar ceea ce a zis.
erau destule adjective care ni s-ar fi potrivit, l-am ajutat si eu si am scris cateva ca sa se inspire.
plus ca banuiesc ca si tu... ca si mine...te-ai simtit lezat de faza cu inteligenta... eu am dat atatea teste IQ si au iesit absolut toate negative si el vine si ma face destept ?
destpet e el nu eu..... ca nu degeaba ascult manele si singurele randuri citite sunt din reviste pentru adulti.

Ehh...eu cand le-am facut mi-a dat eroare si a picat internetul :D.

PS:Stiu ce vrei...sa mai adaug un rand la semnatura,nu? :p

Ia vezi tu cum te invarti de o sanctiune . Iti reamintesc ca si aluziile de orice fel sunt interzise! nu mai vorbesc de provocarile asupra moderatorilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25404

oricum PR. am zis sa fie scos de acolo. Nu mai e ce a fost si in nici un caz ce s-a vrut.
am refuzat jucatori buni la inceput deoarece se invitau doar cunoscuti ... acum ... numai cine nu vrea nu e in PR. :DDD
ma rog... eu sunt de vina pt. ca se fac recrutari masive deoarce sunt un spamer neegalat si am nevoie de oameni sa imi citeasca aberatiile.

sunt sigur ca o groaza din jucatorii de la noi sunt spioni :D

oricum asa e frumos :DDDD

PS pacat de intemeietorul tribului. Un supeer baiat dar na... cand inviti oameni ca mine....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu inteleg de ce atata agitatie in jurul PR .. E un trib bun.. dar nici chiar atat de bun incat sa merite asemenea atentie..
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce atata agitatie in jurul PR .. E un trib bun.. dar nici chiar atat de bun incat sa merite asemenea atentie..

exact ca si lui safyr, iti cer sa aduci argumente: de ce nu e atat de bun si care ar fi triburile care ar merita atentie in opinia ta
sustineti-va va rog opinia, daca tot o expuneti pe extern
daca doar dati calificative, nu e constructiv si nici tocmai credibil
 

DeletedUser

glumesti nu ? Trebuie sa demonstrez eu ca NU sunt ei un trib atat de bun.. ? Si eu care as fii crezut ca trebuie sa demonstreze ei ca sunt un trib atat bun..

Sunt cu siguranta niste jucatori buni printre ei.. dar ca trib nu mi se pare ca au spart vreo norma :) Nu spun ca nu merita atentie.. dar deja se exagereaza.. Pe forumul extern numai despre PR se discuta.. :|
 

DeletedUser

glumesti nu ? Trebuie sa demonstrez eu ca NU sunt ei un trib atat de bun.. ? Si eu care as fii crezut ca trebuie sa demonstreze ei ca sunt un trib atat bun..

Sunt cu siguranta niste jucatori buni printre ei.. dar ca trib nu mi se pare ca au spart vreo norma :) Nu spun ca nu merita atentie.. dar deja se exagereaza.. Pe forumul extern numai despre PR se discuta.. :|

Si ce propui viteazule daca suntem bagati in seama?
Cand zici ca suntem un trib mediocru aduci argumente.Pana acum pot sa zic ca suntem o forta a lumii 14 care s-a mentinut in top de la inceput,avand in componenta 35 de jucatori aproape mereu si care a dominat topul inamicilor invinsi tot jocul.Ti-am adus argumente?
PS:Nu cred ca ai vazut vreun membru PR. sa comenteze ceva pe extern ca am fii cel mai bun trib.
Quod erat demonstrandum si punct.
 

DeletedUser

glumesti nu ? Trebuie sa demonstrez eu ca NU sunt ei un trib atat de bun.. ? Si eu care as fii crezut ca trebuie sa demonstreze ei ca sunt un trib atat bun..

Pe forumul extern numai despre PR se discuta.. :|

cred ca faptul ca se mentin in top atat la puncte cat si la od, desi sunt cu 20% mai putini decat majoritatea triburilor, neavand alianta sau pna sau familie, spune ceva

daca pe extern se discuta decat de PR inseamna ca sunt buni la PR (public relations) si nu numai :D
 

DeletedUser

nu stiu exact care din aceste triburi va castiga:confused: dar eu am facut un trib (C~d~U) dupa o saptama de la inceputul lumii....eu care nu credeam ca acest trib va ajunge in top 50:cool:.... acesta tot creste in puncte... si de asta nu este exact cn va castiga lumea
 

DeletedUser27751

Aveti garantia ca peste maxim jumatate de an nici unul din numele de mai sus nu va mai exista .
Banii mei sunt pe "Alt trib"
 

DeletedUser15319

e prea devreme,pentru asa un pronostic,ce va fii cert,doar dupa ce se va inchide lumea 14 abia atunci mai putem vedea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus