CIR vs FR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18409

ati pierde cu siguranta pariul
va sfatuiesc sa nu ma provocati sa revin ca ati pierde razboiul
unii dintre colegii vostrii au patit-o pe l7
asa ca mai bine va vedeti de razboiul vostru
 

DeletedUser18063

ati pierde cu siguranta pariul
va sfatuiesc sa nu ma provocati sa revin ca ati pierde razboiul
unii dintre colegii vostrii au patit-o pe l7
asa ca mai bine va vedeti de razboiul vostru


iar te supraevaluezi???Parca tu ai facut sa pierdem razboiul...Cavalerul danubian nu a mai existat pe L7 dupa ce a fost inobilat de TFO,ca a jucat sub alte nik-uri sau pe alte conturi (fara succes) asta e altceva....dar nu te mai lauda ca am pierdut sau sa pierdut razboiul ca tu ai facut cinestie ce....NU AI FACUT NIMIC,ai jucat pe contul unui player care sa lasat ,player care ca si contul care a ramas in urma lui a fost nesemnificativ in a influenta razboiul.
Deci te rog nu te mai lauda cu ce au facut altii....ca si aici si pe L7, ai facut la fel,adica NIMIC.
 

DeletedUser

daca toti le-ati urat celor din CIR bafta, vin si eu sa le urez acelasi lucru celor din ~FR~ ... poate ca buturuga mica o sa rastoarne familia mare :D
 

DeletedUser

daca toti le-ati urat celor din CIR bafta, vin si eu sa le urez acelasi lucru celor din ~FR~ ... poate ca buturuga mica o sa rastoarne familia mare :D

Eu sunt prins la mijloc asa ca urez bafta si celor din C-I-R si celor din ~FR~ , asta e un razboi pe care sincer nu as fi vrut sa il vad ...
 

DeletedUser

La cererea publicului... :D

Side 1:
Tribes: ~Fr~ ~Fr.A~
Players:

Side 2:
Tribes: C-I-R CIR-E CIR-X CIR-AC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,153
Tabăra 2: 18,372
Diferență: 10,219

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 335
Tabăra 2: 51
Diferență: 284

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 64,964,868
Tabăra 2: 131,482,093
Diferență: 66,517,225

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,252,147
Tabăra 2: 502,718
Diferență: 2,749,429

image.php


Side 1:
Tribes: ~Fr~ ~Fr.A~
Players:

Side 2:
Tribes: C-I-R CIR-E CIR-X CIR-AC
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 194
Tabăra 2: 802
Diferență: 608

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 18
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,749,612
Tabăra 2: 6,585,738
Diferență: 4,836,126

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 235,595
Tabăra 2: 183,530
Diferență: 52,065

image.php




Side 1:
Tribes: ~Fr~ ~Fr.A~
Players:

Side 2:
Tribes: C-I-R CIR-E CIR-X CIR-AC
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 270
Diferență: 228

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 2
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 384,677
Tabăra 2: 2,255,742
Diferență: 1,871,065

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86,663
Tabăra 2: 20,465
Diferență: 66,198

image.php
 

DeletedUser

cea din totdeauna e cam exagerata...vad ca pe termen scurt balanta e relativ echilibrata
 

DeletedUser

intradevar e echilibrat si va dura cum se pare multa vreme insa nimeni nu a spus ca subestimam pe cineva...asta au facuto altii si noi am invatat din greselile lor :D
 

DeletedUser18409

ralf,din respect pt batista,nu o sa-ti dau satisfactie sa-ti raspund
un singur lucru iti voi spune...eu am jucat intotdeauna curat
nu am intrat niciodata in tribul dusman ca sa fac pe spionul
cand am avut ceva de spus am spus-o pe fata si am iesit din trib sa lupt de unul singur impotriva celor care m-au suparat
uneori am luptat singur cu jumatate de trib si chiar de am pierdut toate satele,am pierdut cu demnitate
cand am intrat pe alt cont v-am anuntat din timp cu cine aveti de luptat
v-am facut o fabula pe care o gasiti la profil
ce s-a intamplat pe l7 e trecut la profilul meu
mentiunea pe care o fac e ca aceea fabula am facut-o cu mult timp ca tfo sa ma scoata de pe harta
daca o cititi cu atentie ve-ti vedea ca am anticipat lucrurile cu multa dibacie
pe aceasta lume nu voi mai revenii sub nici-o forma
am ramas in joc pana acum ceva timp doar pt o singura persoana,in fata careia imi scot palaria
va urez succes tuturor in acest razboi
 

DeletedUser22922

iar te supraevaluezi???Parca tu ai facut sa pierdem razboiul...Cavalerul danubian nu a mai existat pe L7 dupa ce a fost inobilat de TFO,ca a jucat sub alte nik-uri sau pe alte conturi (fara succes) asta e altceva....dar nu te mai lauda ca am pierdut sau sa pierdut razboiul ca tu ai facut cinestie ce....NU AI FACUT NIMIC,ai jucat pe contul unui player care sa lasat ,player care ca si contul care a ramas in urma lui a fost nesemnificativ in a influenta razboiul.
Deci te rog nu te mai lauda cu ce au facut altii....ca si aici si pe L7, ai facut la fel,adica NIMIC.

LOL...numi petarde aicea frate vrei sa iti zic ce a insemnat C-I-R pe 7...intr-un cuvant NIMIC...TFO a fost un trib mare si puternic care a luptat cu demnitate...problema acelui trib au fost inactivii..de asta s-a lasat si coditze...de asta a si pierdut razboiul cu DIABLO...mai ** taci daca nu sti nimic de lumea 7...nu are rost sa vorbesti de trecut cat timp C-I-R nu mai exista pe lumea 7 nu aveti cu ce sa va laudati...


discutiile despre lumea 7 le puteti dezbate in sectiunea corespunzatoare...aici vorbim de lumea 14.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32035

LOL...numi petarde aicea frate vrei sa iti zic ce a insemnat C-I-R pe 7...intr-un cuvant NIMIC...TFO a fost un trib mare si puternic care a luptat cu demnitate...problema acelui trib au fost inactivii..de asta s-a lasat si coditze...de asta a si pierdut razboiul cu DIABLO...mai ** taci daca nu sti nimic de lumea 7...nu are rost sa vorbesti de trecut cat timp C-I-R nu mai exista pe lumea 7 nu aveti cu ce sa va laudati...


discutiile despre lumea 7 le puteti dezbate in sectiunea corespunzatoare...aici vorbim de lumea 14.

cand o sa imi trebuiasca caine de paza stiu la cine sa apelez..


app cum mai merge treaba ? care pe care ?
 

DeletedUser

cheles tu de unde ai mai aparut si ce bagi lumea 7 in considerare? nai ce face dute acolo si veziti de treaba...ai cont pe 14 sau nu ? daca nu atunci mucles :D
 

DeletedUser

Cheles
Puncte: 819.230
Rang: 392
Inamici învinşi: 3.658.818 (577.)
Trib: TDN



Face parte din tribul adversar GOD si CIR-X
 

DeletedUser

atunci sasi vada de farmat sate de barbari ptr resurse sau ceva...CIR de pe lumea 7 e o treaba iar lumea 14 e alta treaba si in plus nai de ce sa argumenteze ceva la sectiunea gresita...
 

DeletedUser18063

LOL...numi petarde aicea frate vrei sa iti zic ce a insemnat C-I-R pe 7...intr-un cuvant NIMIC...TFO a fost un trib mare si puternic care a luptat cu demnitate...problema acelui trib au fost inactivii..de asta s-a lasat si coditze...de asta a si pierdut razboiul cu DIABLO...mai ** taci daca nu sti nimic de lumea 7...nu are rost sa vorbesti de trecut cat timp C-I-R nu mai exista pe lumea 7 nu aveti cu ce sa va laudati...


discutiile despre lumea 7 le puteti dezbate in sectiunea corespunzatoare...aici vorbim de lumea 14.

iara vorbesc nestiutorii,daca nu cunosti taci si vezi de jocul tau,prea putine sti tu de TFO si cavalerul ala care se crede nostradamus...a uitat ca pe L7 a mai jucat dupa ce a fost Inobilat pe "n" conturi si nu a iesit el din trib,a fost dat afara,asta tot a uitat sa spuna.
Si nu a fost dat afara odata ci de mai multe ori,.....

Atata timp cat eu nu vorbesc de un trib pe care nu il cunosc,cheles,nu vorbii nici tu,findca creste numarul de petarde.


ralf,din respect pt batista,nu o sa-ti dau satisfactie sa-ti raspund
un singur lucru iti voi spune...eu am jucat intotdeauna curat
nu am intrat niciodata in tribul dusman ca sa fac pe spionul
cand am avut ceva de spus am spus-o pe fata si am iesit din trib sa lupt de unul singur impotriva celor care m-au suparat
uneori am luptat singur cu jumatate de trib si chiar de am pierdut toate satele,am pierdut cu demnitate
cand am intrat pe alt cont v-am anuntat din timp cu cine aveti de luptat
v-am facut o fabula pe care o gasiti la profil
ce s-a intamplat pe l7 e trecut la profilul meu
mentiunea pe care o fac e ca aceea fabula am facut-o cu mult timp ca tfo sa ma scoata de pe harta
daca o cititi cu atentie ve-ti vedea ca am anticipat lucrurile cu multa dibacie
pe aceasta lume nu voi mai revenii sub nici-o forma
am ramas in joc pana acum ceva timp doar pt o singura persoana,in fata careia imi scot palaria
va urez succes tuturor in acest razboi



ca sa iti raspund am sa ii dau sa citesti ceva:


Fetita care la luat pe NU in brate
by Octav Pancu Iasi


Va spun că să ştiţi şi voi: cuvintele care îmi trebuie pentru poveşti le scot din calimara.
Într-o zi, un cuvânt nu vru să iasă afară.
Tot ciocnind desperate în sticlă cu peniţa din călimară ieşiră uvintele: Politeţe, Hărnicie, Prietenie.
- Hai, spunu-ne ce cauţi!
- Îl caut pe Nu. Fără el nu pot termină povestea.
- Pe Nu? L-a luat o fetiţă în braţe şi nu-i mai dă drumul.
- Dacă, de pildă vorbi cuvântul Hărnicie, îi spune mamă:pune masa! sau Adu apa! sau Matura! ,fetiţă spune că nu poate; are pe Nu în braţe.
- Ori dacă, vorbi cuvântul Politeţe, bunica vine de la piaţă, aducând două coşuri grele, fetiţă cu Nu în braţe nu sare să-i deschidă usa.
- Ori dacă, vorbi cuvântul Prietenie, o colegă o roagă să-i ajute la o problemă grea, fetiţei cu Nu în braţe nici nu-i pasa.
- Şi unde stă fetiţă care l-a luat pe Nu în braţe? întrebai eu.
- Te conducem noi, se oferiră cele trei.
Deşi era târziu, o găsirăm dormind. Nu, din braţe, era însă treaz:
- Nu mă întorc! zise el. Nicăieri n-am dus-o mai bine că-n braţele acestei fetiţe. Nu merg la tine, nu, nu, nu!
Chiar atunci se auzi glasul mamei fetiţei:
- Hai, şcoală-te că e târziu! Pune masă, e oră prânzului!
- Îndată! răspunse în locul fetiţei, Hărnicia. Şi cât ai clipi, aşternu masă, deschise bufetul şi scoase farfuriile. În dreptul fiecărei farfurii impături şi câteva şerveţele de hârtie.
Pe scări se auziră paşii bunicii. Politeţea nici nu aştepta s-audă bătăi la uşă. Alergă şi o deschise, luă sacoşa cu cumpărături din braţele bunicii.
Între timp Prietenia rezolvase problemă cu care venise colegă fetiţei care l-a luat pe Nu în bratea
Când fetiţă se trezi şi se dădu jos din pat, veni la mamă să şi această o lăuda:
- Tare frumos ai aşezat masă! Poftim cotorul acesta de varză.
Bunica-i dărui un măr:
- Ia-l! Eşti o fetiţă săritoare.
Colega nu se lasă mai prejos:
- Am două nuci. Una ţie şi una mie!
Fetiţă întinse mâinile să primească darurile, dar, în clipă aceea, îl scăpa pe Nu din braţe.
Eu, care atâta aşteptam, îl apucai de-o ureche şi plecai grăbit acasă. Ajuns acasă, îl aruncai pe Nu în călimară şi rugai cuvântul Paznic să-l păzească straşnic. Că să nu-l mai poată luă nici o fetiţă şi nici un băiat în braţe.


atat ca la tine inca lipseste sfarsitul si sunt alte circumstante....pentru care il ti pe NU in brate..


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:):):) m-a apucat nostalgia... pe bune, are alt gust cafeaua :D si uitasem de povestea asta, daca o mai pui si p-aia cu cuiele din perete nici nu mai plec la munca si stau aici sa citesc. si ai perfecta dreptate, unora chiar le lipsesc Politetea si Prietenia, asa ca nu are cine sa ii ajute sa il dea pe Nu jos din brate.

on: a mai facut cineva vreo statistica? cum mai sta razbelu?
 

DeletedUser22922

atunci sasi vada de farmat sate de barbari ptr resurse sau ceva...CIR de pe lumea 7 e o treaba iar lumea 14 e alta treaba si in plus nai de ce sa argumenteze ceva la sectiunea gresita...

O sa se intampla la fel..o sa pierdeti :)...voi sunteti facuti sa pierdeti :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus