CIR vs H.B.

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început

DeletedUser

Bun, au schimbat numele...dar pozitia e aceiasi...O schimbare de nume nu le va schimba soarta :D
Momentan sunt cu moralul la pamant si cu mai putine sate, deci si mai praf decat erau inainte.
Claudiu,Elena, un pronostic ceva pana dau si flacaii astia stergere? :D

:))...DACA aveau aliati pe masura,nu se mai ajungea aici :).
 

DeletedUser20436

:))...DACA aveau aliati pe masura,nu se mai ajungea aici :).

ai dreptate...

MATRIX care dupa ce eu am refuzat propunerea de alianta a lui batissta sau dus in CIR fara nici o urma de regret..

L OF T care la fel sau dat cu CIR ,desi toti de acolo ma asigurau ca nu se va intampla asta....pt asta am dat stergere cont

insa in tot raul si un bine :am invatat ca mai nou numai exista bun simt si cei care il au sunt considerati prosti...asta e omul invata din greseli cat traieste si sa mai adeverit odata zicala [PE CINE NU LASI SA MOARA NU TE LASA SA TRAIESTI]:)
 

DeletedUser

eu cred ca din zicala " NU da vrabia din mana pe cioara de pe par" ar fii trebuit sa inveti....singur ai gresit si te atentionasem chiar ca nu faci bine...iar eu o oferta de schimbare de diplomatie nu fac de 2 ori si stii asta...nai profitat atuncea ghinion.....iar de LOT nu ai ce sa le reprosezi...asta nu inseamna ca trebe sa te iei de toti care nu teau ajutat cum ai vrut tu....teai asteptat la prea multe credca parerea mea...folosestete de asta pe L 18 acolo vizitatorule :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C-I-R CIR-AC CIR-E CIR-C CIR-X
Players:

Side 2:
Tribes: ~H.B~ H.B.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18,246
Tabăra 2: 2,158
Diferență: 16,088

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245
Tabăra 2: 29
Diferență: 216

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 122,110,420
Tabăra 2: 10,232,807
Diferență: 111,877,613

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,238,935
Tabăra 2: 216,931
Diferență: 2,022,004

image.php
 

DeletedUser

pt mine razboiu asta devine ceva pe "pile" sau nu mai stiu ce... ce poti sa faci cand vezi pe unu cand incepe sa ameninte ca daca il enervez sau cei mai trece lui prin cap imi blocheaza contu si din cate vad deja Stick- a fost blocat care vreti sa vedeti la ce a ajuns razboiu asta dati mesaj si va dau link cu mesajele primite de la sybyyy(el fiind ala care se lauda ca la blocat pe Stick-)


6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31789

bloodbath macar stii motivul pt ce a fost blocat ?
dca nu te rugam frumos sa nu vii cu afirmatii false, deoarece nu rezolvi nimic.
 

DeletedUser31789

Frumoase statistici, bravo Cir !

la o asa diferență: 111,877,613 mie mi-ar fi rusine daca ar sta invers statistica.
oricum astept o statistica pe ultimele 4 zile sa vezi diferentza, am luat peste 30 de sate de la cir in trimp ce ei au luat mai mult sate de barbari :p
 

DeletedUser

goregrind din cate stiu eu cand a inceput razboiul triburile au fost echilibrate
 

DeletedUser31789

Side 1:
Tribes: C-I-R CIR-AC CIR-E CIR-X CIR-C
Players:

Side 2:
Tribes: H.B. ~H.B~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,391
Tabăra 2: 363
Diferență: 1,028

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 200
Tabăra 2: 63
Diferență: 137

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,333,671
Tabăra 2: 2,843,310
Diferență: 8,490,361

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,016,265
Tabăra 2: 584,917
Diferență: 1,431,348

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31789

Side 1:
Tribes: C-I-R CIR-AC CIR-E CIR-X CIR-C
Players:

Side 2:
Tribes: H.B. ~H.B~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 306
Tabăra 2: 79
Diferență: 227

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 25
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,288,174
Tabăra 2: 682,590
Diferență: 1,605,584

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 441,862
Tabăra 2: 238,197
Diferență: 203,665

image.php
 

DeletedUser

draga goregrind aici iti scrie mosu...si viitorul tau sef :) satele ce le aveti luate voi de la "noi" sunt de fapt ale voastre ale unor jucatori ce mau implorat sa le dau invitatie etc....din vechii membrii ai cirului nu ati luat un sat macar...ce aveti luate sate sunt de la xxltiberius care ca milogit sai dau o invitatie...deci in concluzie ce ati luat nu nea apartinut noua....insa un lucru ati reusit trebuie sa recunosc :(

sa ne bagati pe toti in criza de nobili =))))
 

DeletedUser

razboiul a luat sfarsit...CIR a castigat, se poate sterge aceasta tema NEXT :)
 

DeletedUser31789

din punctul nostru de vedere inca nu este nimic decis
 
Ultima editare de un moderator:
Sus