CIRC , jucatori corecti..sau nu ?

  • Autor subiect DeletedUser6351
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6351

Dupa un scurt inventar la cativa jucatori din circ, s-a facut urmatoarea descoperire :
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit
catzali
+
azzido
uturn
D@nutz
capsuni
AdiMutu
MadLoL
Baghera2005
ducas
anca13111981
mariusradu
bac1
bogdanbc
aiMar
hetfield
Zee*

Asta spune cat de corect joaca colegii nostri din circ :))) deci in 3 ani de triburile nu am vazut ca atatia jucatori dintr-un trib sa fie incuiati odata :)) asta spune cat de activi sunt acesti jucatori :)) Am facut acest topic sa vada toti jucatorii de pe L1 ce fel de jucatori sunt colegii nostri din Circ, care nu se sfiesc sa incalce regulile, ca nah, ce conteaza ce incalci o regula daca vrei sa fii in top 3 ;))
In al doilea rand, vreau sa ii felicit pe adminii care i-au banat.Astazi mi-ati dat o palma peste fata, pe care o accept cu mandrie.Sincer acum, nu ma asteptam.Intotdeauana am sustinut ideea ca sunteti incorecti, impartiali,dar dupa ce am vazut ce a-ti facut printre cei care inclaca regulile, am ramas uimit.Acum sper sa le aplicati si pedepsele care merita.Multi din acesti jucatori au fost incuiati de mai multe ori, poate e timpul ca sa paraseasca acest joc, pentru ca nu e corect ca unii respecta regulile, si altii nu.Felicitari inca o data.
 

DeletedUser

CIRC , jucatori coreci..sau nu ?

tare:))) coreci:))) te anunt eu ca multi au fost incuiati fiind doar la mijloc si nestiind ce se intampla:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa un scurt inventar la cativa jucatori din circ, s-a facut urmatoarea descoperire :
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit
catzali
+
azzido
uturn
D@nutz
capsuni
AdiMutu
MadLoL
Baghera2005
ducas
anca13111981
mariusradu
bac1
bogdanbc
aiMar
hetfield
Zee*

Asta spune cat de corect joaca colegii nostri din circ :))) deci in 3 ani de triburile nu am vazut ca atatia jucatori dintr-un trib sa fie incuiati odata :)) asta spune cat de activi sunt acesti jucatori :)) Am facut acest topic sa vada toti jucatorii de pe L1 ce fel de jucatori sunt colegii nostri din Circ, care nu se sfiesc sa incalce regulile, ca nah, ce conteaza ce incalci o regula daca vrei sa fii in top 3 ;))
In al doilea rand, vreau sa ii felicit pe adminii care i-au banat.Astazi mi-ati dat o palma peste fata, pe care o accept cu mandrie.Sincer acum, nu ma asteptam.Intotdeauana am sustinut ideea ca sunteti incorecti, impartiali,dar dupa ce am vazut ce a-ti facut printre cei care inclaca regulile, am ramas uimit.Acum sper sa le aplicati si pedepsele care merita.Multi din acesti jucatori au fost incuiati de mai multe ori, poate e timpul ca sa paraseasca acest joc, pentru ca nu e corect ca unii respecta regulile, si altii nu.Felicitari inca o data.


nu vad incalcare a regulilor o innobilare interna.dar faptul ca CIRC, desi cu 3 razboaie in spate, se apropie tare de locul 2, supara pe foarte multi.
cei care au abuzat, vor plati
 

DeletedUser3061

1 la mana domnule dezz nu cred ca este problema ta cum joaca jucatorul x sau y....
2 la mana ce faci tu aici se numeste instigare ... si din cate stiu eu acest lucru este interzis...
3 la mana inca o data nu vad care este problema ta.... ce sa intelegem din postul tau ca adminii eram mana in mana cu cei din circ... cam asa vrei tu sa reiasa din ce ai spus....ma bucur ca s-a ajuns aici pentru ca acuma nu va mai putea lumea sa spuna ca adminii favorizeaza circ... ca de sunt prietenii.... inca o data se dovedeste ca nu are nici o legatura acest lucru....
4 domnule dezz oare de ce faci creezi tu o astfel de instigare...? sunt tare curios sa stiu raspunsul tau insa cred ca deja il stiu....
 

DeletedUser

Se va vedea in curand daca e doar o banare de forma, ar fi tare ca toti sa fie pedepsiti cu sate in mijlocul CIRC, atunci ar fi clar cum sta treaba :)))
 

DeletedUser

Se va vedea in curand daca e doar o banare de forma, ar fi tare ca toti sa fie pedepsiti cu sate in mijlocul CIRC, atunci ar fi clar cum sta treaba :)))


adica tu nu ai incredere in admini?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

oare toti moderatorii de forum dorm .... nu vad ca aici se incalca regulamentul grav si abuziv....

mai rest sa iti explic mai cum sta treaba ce faci tu si cu dezz se numeste instigare intelegi cuvantul asta .... sper ...

iar acest lucru este conform regulamentului lucrul cel mai grav... din toate punctele de vedere.... iar cat despre unde va avea sau nu circul satelele luate nu cred ca este problema ta... sau a altcuiva.... adminii vor decide aceste lucruri insa tu nu ai voie sa-i fortezi pe ei ... exact cum faci tu acuma... sper sa existe totusi vreun moderator sa ia masurile cuvenite....
 

DeletedUser4286

mai DEZZ....asta te durea pe tine duminica dimineata la ora 10? asta dupa ce bineinteles ca un bun crestin ai fost la biserica si te-ai impartasit. tu OMUL CORECT al acestui joc.
pt cultura ta generala, am fost incuiati pt o innobilare interna, nu pt ca am jucat "murdar" asa cum fac ALTII. joc corect, nu folosesc limbaj vulgar, platesc cont premium (nu folosesc cine stie ce programe pt a fenta jocul)....deci JOC CORECT
apropo....IA O PALMA SI DE LA MINE pt tupeul tau. vrei ca jucatorii incuiati sa fie dati afara si eventual satele lor sa ti se faca tie cadou....NU?
DEZZ mama, mergi afara, e vreme frumoasa, ia o gura de aer....si cand vi inapoi la pc pregateste-te sa te reintalnesti cu CIRC, pt ca am fost, suntem si VOM FI aici.
sper ca adminii sa inteleaga ce s-a intamplat (cum a zis si mamimut mai sus, multi fiind la mijloc si nestiind despre ce e vorba) si sa nu ne scoata din joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

baghera, eu nu vad nici o incalcare grava si abuziva a regulamentului. E o constatare a unui fapt putin mai iesit din comun prin numarul mare de jucatori banati. Oricum adminii vor lua masurile care cred ei de cuviinta a fi luate, nu cred ca au REST sau dezz suficienta forta de convingere sa ii faca sa ia alte masuri decat cele care trebuie luate.
In ceea ce priveste instigarea, tu esti cel care instiga moderatorii sa inchida acest topic (rusinos pentru anumite persoane) sau sa ii baneze pe cei care au postat.

mamimut, cand postezi e posibil sa nu apesi suficient de tare o tasta sau sa sari peste, astfel incat poate aparea coreci in loc de corecti. Oricum, e laudabila lupta ta pentru neintinarea limbii romane, dar nu cred ca nu ai aflat la scoala ca se scrie corect fiind, ci nu finnd, iar daca doresti sa te adresezi cuiva se foloseste tu sau dumneavoastra, nicidecum u. Asta ca sa-ti raspund in aceeasi nota de sarcasm, constient ca, la fel ca si tine, incalc regulamentul Forumului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fratilor ce nu ati inteles E O NEINTELEGERE,ei sunt nevinovati regulamentul e de vina.ASTEPT CU NERABDARE sa vad cate sate pierdeti si unde :) Cand incalci o regula platesti macar aveti onoarea sa spuneti ca ati gresit nu ca a fost o neintelegere :) Mie mila de persoana care joaca pe toate acele conturi inactive saracul nu mai stie ce are de facut.Pisi umbla vorba prin targ ca "sat de aparare" nu exista in vocabularul tau ci doar: "AJUTOR MA ATACA CINE NU TRIMITE SPRIJIN IL DAU AFARA" :))
 

DeletedUser

baghera, eu nu vad nici o incalcare grava si abuziva a regulamentului. E o constatare a unui fapt putin mai iesit din comun prin numarul mare de jucatori banati. Oricum adminii vor lua masurile care cred ei de cuviinta a fi luate, nu cred ca au REST sau dezz suficienta forta de convingere sa ii faca sa ia alte masuri decat cele care trebuie luate.
In ceea ce priveste instigarea, tu esti cel care instiga moderatorii sa inchida acest topic (rusinos pentru anumite persoane) sau sa ii baneze pe cei care au postat.

mamimut, cand postezi e posibil sa nu apesi suficient de tare o tasta sau sa sari peste, astfel incat poate aparea coreci in loc de corecti. Oricum, e laudabila lupta ta pentru neintinarea limbii romane, dar nu cred ca nu ai aflat la scoala ca se scrie corect fiind, ci nu finnd, iar daca doresti sa te adresezi cuiva se foloseste tu sau dumneavoastra, nicidecum u. Asta ca sa-ti raspund in aceeasi nota de sarcasm, constient ca, la fel ca si tine, incalc regulamentul Forumului.

iti raspuns si eu nu sunt profesor de romana precum esti tu cu u mi s-a imprimat de la messenger aici nu cred ca sunt la scoala si de acum am sa incerc sa scriu cat mai corect ca sa intelegi si tu:) am si eu o facultate amarata deci nu am doar 8 clase precum crezi tu...de gresit toti gresim daca ne grabim sa scriem la tastatura gresim nu inseamna ca suntem analfabeti eu radeam de ce a iesit din cuvantul corecti-coreci. Cred ca de data asta ai inteles mesajul meu:)
 

DeletedUser

Toti jucatorii enumerati inafara de mine si baghera nu au nici o vina. Eu am preluat contul de la baghera si sa dat drumu la inobilare fara ca ceilalti sa stie. Nu trecusera 60 de zile de siting. Vad ca ne dati foarte multa importanta daca deschideti topic cu noi in fiecare saptamana si mirolaiti pe aici pe forum. Tot aici vom fii asa ca o sa va aduc la toti niste batiste sa aveti la voi pentru ca o sa va mai trebuiasca.
 

DeletedUser4286

Fratilor ce nu ati inteles E O NEINTELEGERE,ei sunt nevinovati regulamentul e de vina.ASTEPT CU NERABDARE sa vad cate sate pierdeti si unde :) Cand incalci o regula platesti macar aveti onoarea sa spuneti ca ati gresit nu ca a fost o neintelegere :) Mie mila de persoana care joaca pe toate acele conturi inactive saracul nu mai stie ce are de facut.Pisi umbla vorba prin targ ca "sat de aparare" nu exista in vocabularul tau ci doar: "AJUTOR MA ATACA CINE NU TRIMITE SPRIJIN IL DAU AFARA" :))


:confused:
 

DeletedUser6351

Da ,corect , am gresit k nu am scris corect.
Baghera, eu nu stiu unde vezi tu instigare.Oricum e problema ta, si sicer, nu vreau sa ti dau tie explicatii, mai ales la ce limbaj folosesti ( sa nu crezi ca nu stiu de discutia ta cu ianus). Anca, nu vad de ce esti asa frustrata.Da, este duminica, si de dimineatza m-am uitat la vreo 3 filme..imi place sa stau cuminte, sa ma relaxez duminica, si la biserica, sincer nu am mai fost de mult, dar nu cred ca asta trebuie sa te deranjeze pe tine. Probabil sunteti nervosi , din cauza micei neintelegeri, va inteleg.
Rog adminii sa ma sanctioneze daca am incalcat vreo regula. In ce priveste insigarea, eu nu cred ca am folosit cuvinte de genul "haideti sa facem", sau "faceti", etc...aia se cheama instigare. Forumu este comun tuturor, si conform topicului, pot sa fac politica sau propaganda. Ca nu va convine voua ca afla toti jucatorii ca 10 membrii va sunt incuiati odata, asta e ...uneori adevarul trebuie sa iasa la suprafata :) sa aveti o zi placuta incontinuare.eu imi mai pun un film, si o sa stau cu prietena linistit in pat.
 

DeletedUser4286

frustrata nu sunt. nu am dc. sunt indignata pt ca faci acuzatii fara sa sti despre ce e vorba...sau daca ai stiu, a folosit chestia asta ca motiv de caterinca.
 

DeletedUser6351

adi, zis mutu, nu vreau sa ti dau satisfactie, si sa ramai cu parerea ca sunteti asa de importanti pentru noi de va bagam in seama in fiecare sapatmana. Noi, cei care ne luptam cu voi de atata timp , va bagam in seama zi de zi ( la luat sate in joc) si stim cat de buni sunteti. Dar , altii, care-s neutri poate au alta parerea despre voi, si am vrut sa vada si bilele neagre ale voastre, nu numai pe alea albe.Repet, nu am instigat la nimic, si nici nu am jignit pe nimeni, deci nu vad unde as fi incalcat regulile.Si in al doilea rand, am vrut sa felicit si adminii, pentru ca sincer, si vorbind la modul cel mai serios aveam poate anumite dubii (intemeiate sau nu ), si intr-adevar mi-au aratat ca pot fi si corecti.pff, deja am pierdut 10 min din film. Vorbim dupa .
 

DeletedUser8343

mai DEZZ....asta te durea pe tine duminica dimineata la ora 10? asta dupa ce bineinteles ca un bun crestin ai fost la biserica si te-ai impartasit. tu OMUL CORECT al acestui joc.
pt cultura ta generala, am fost incuiati pt o innobilare interna, nu pt ca am jucat "murdar" asa cum fac ALTII. joc corect, nu folosesc limbaj vulgar, platesc cont premium (nu folosesc cine stie ce programe pt a fenta jocul)....deci JOC CORECT
apropo....IA O PALMA SI DE LA MINE pt tupeul tau. vrei ca jucatorii incuiati sa fie dati afara si eventual satele lor sa ti se faca tie cadou....NU?
DEZZ mama, mergi afara, e vreme frumoasa, ia o gura de aer....si cand vi inapoi la pc pregateste-te sa te reintalnesti cu CIRC, pt ca am fost, suntem si VOM FI aici.
sper ca adminii sa inteleaga ce s-a intamplat (cum a zis si mamimut mai sus, multi fiind la mijloc si nestiind despre ce e vorba) si sa nu ne scoata din joc.

Draguta domnisoara...ai citit regulamentul ...si totusi jucand corect ai fost banata? :D
Mi-a placut tare mult postul tau..a fost chiar genial! Pai daca ati fost incuiati pentru o inobilare interna..inseamna ca ..pe undeva s-a gresit..cum a sustinut AdiMutu. Si iti zic eu asta inseamna ca ATI INCALCAT REGULAMENTUL deci diferit de joc corect! :D
Asta este nu toata lumea este perfecta insa ...balacareala asta de pe forum si faptul ca va agitati atata aici va face sa aratati mai aiurea.
@ cel care sustinea ca dezz instiga (la ce habar nu am) te lamuresc eu

" INSTIGÁ, instíg, **. I. Tranz. A întărâta, a incita, a provoca; a monta (la acţiuni duşmănoase). – Din fr. instiguer, lat. instigare. "

asadar... cum a postat si el mai sus nu a zis nicaieri "haideti sa facem! sa dregem...sa punem osu' la treaba impotriva lor!"
Era doar un post de constatare, de propaganda mai degraba in legatura cu niste infractiuni comise in joc de catre foarte multi jucatori..dar daca voi vedeti un fel de atac impotriva voastra, asta e..cine se simte se simte! :rolleyes:

Totusi as propune ca aceasta tema sa fie inchisa deoarece nu face altceva decat sa lanseze conflicte si atacuri personale asupra jucatorilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Circarul cu parul cret fura satul din cotet,
Si se jura ca nu fura dar l-am prins cu satu'n gura !!!" :D:D:D

ca sa parafrazez o poezie a copilariei :)

Ce atatea discutii ??? Regulile sunt reguli si atunci cand sunt incalcate inseamna ca este "hotie" !!! Iar cine a furat o data cu siguranta ca a mai facut acest lucru si altadata !!! :mad:
Acestea sunt regulile aici si ca ne plac sau nu trebuie sa le respectam iar cui nu-i plac sa ne paraseasca si nu sa ne FURE ca apoi sa se bata cu caramida in ...piept (scuze, era sa zic in boase :) ) si sa urle peste tot ce jucatori buni sunt ei (vezi cazul "Pinochio" din tema RIP vs CIRC") !!! Nu, nu sunt jucatori buni sunt "HOTI BUNI" de penalizat !!! :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus