CIRC-vs-SOF

DeletedUser

Asta e :)
Vroiam sa pun o statistica cu SOF vs CIRC din ultima sapt. dar a inchis cineva topicul respectiv.
Evident, CIRC si-o ia :D
Nu stiu cum...dar si-o ia.

Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: SOF
Players:

Timeframe: 20/01/2010 00:00:00la22/02/2010 18:58:20

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,216
Tabăra 2: 5,684
Diferență: 468

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 508
Tabăra 2: 398
Diferență: 110

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 54,484,039
Tabăra 2: 58,637,897
Diferență: 4,153,858

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,226,120
Tabăra 2: 4,403,403
Diferență: 822,717

image.php


Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: SOF
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 922
Tabăra 2: 1,317
Diferență: 395

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 79
Diferență: 42

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,752,583
Tabăra 2: 13,486,183
Diferență: 3,733,600

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 388,811
Tabăra 2: 892,382
Diferență: 503,571

image.php
 

DeletedUser

si uite asa s-a incheiat razboiul dintre sof si circ..anunt eu oficial ca ei inca nu stiu :)
 

DeletedUser

si uite asa s-a incheiat razboiul dintre sof si circ..anunt eu oficial ca ei inca nu stiu :)


Pai ce tu credeai ca SOF'ul face fata sa se bata cu 2 triburi....ba mai mult ar vrea sa faca PNA cu toata harta pentru o luna sa se organizeze.....:cool:
 

DeletedUser

oricum nu ma asteptam la un asa razboi scurt...sof deja a inceput organizarea....ce mai oameni...
 

DeletedUser

macar cineva ar putea sa ne explice si noua acest sfarsit fulgerator al razboiului sof vs circ???
 

DeletedUser2147

macar cineva ar putea sa ne explice si noua acest sfarsit fulgerator al razboiului sof vs circ???

in principiu majoritatea problemelor rezolvate, nisto si multiaccounturile, japoneza, a mai ramas una dar cu timpul se rezolva :)
 

DeletedUser8678

nu stiam ca japoneza e o problema ... imi explici si mie cum sta treaba cu japoneza?
 

DeletedUser3061

acest pna a fost stabilit in urma unor anumite rugaminti ca sa le zic asa daca acestea nu se respecta atunci nu se mai pune problema de pna.... insa la cat de bine il stiu eu pe puyut nu cred ca se va pune problema de asa ceva....

cat despre faptul ca am facut pna, xena tu sti foarte bine ce ma asteapta in urmatoarea perioada, oi fi io patrairh dar in nici un caz nu sunt sinucigas....
 

DeletedUser2032

acest pna a fost stabilit in urma unor anumite rugaminti ca sa le zic asa daca acestea nu se respecta atunci nu se mai pune problema de pna.... insa la cat de bine il stiu eu pe puyut nu cred ca se va pune problema de asa ceva....

cat despre faptul ca am facut pna, xena tu sti foarte bine ce ma asteapta in urmatoarea perioada, oi fi io patrairh dar in nici un caz nu sunt sinucigas....

are razboi cu REPB. iti dai seama ce problema suntem noi pentru circ...
 

DeletedUser2147

are razboi cu REPB. iti dai seama ce problema suntem noi pentru circ...

dani, am avut satele goale pe toata zona sud timp de 7-8 zile, lucru pe care te-ai si bazat cand ti-ai incalcat cuvantul cu cele 14 zile, si cu toate astea, va luam la bani marunti, mariusradu cred ca deja e cu sedinte la psiholog :)
 

DeletedUser33055

am si eu o intrebare catre SOF: de ce ati lasat garda jos?
pai circ exact de acest pact de neatacare are nevoie momentan
dupa va va declara razboi din nou
nu fiti slabi!!!
 

DeletedUser14364

domnul gusti , cumva iti este frica ?
crezi ca circ-ul va venii peste tine ?
:))))
oricum , tradatorii ca tine nu prea au ce cauta pe harta :)
 

DeletedUser2147

am si eu o intrebare catre SOF: de ce ati lasat garda jos?
pai circ exact de acest pact de neatacare are nevoie momentan
dupa va va declara razboi din nou
nu fiti slabi!!!

ajungi sa te milogesti pe extern de inca un razboi contra CIRC, si cand erai la noi te plangeai ca pleaca cei din zona ta din DST in HD? :eek:
 

DeletedUser3061

am si eu o intrebare catre SOF: de ce ati lasat garda jos?
pai circ exact de acest pact de neatacare are nevoie momentan
dupa va va declara razboi din nou
nu fiti slabi!!!



mai mai cum le stii tu pe toate ca un om mare ce sa ma fac eu cu tine.... TU TREBUIE SA INTELEGI CEVA CA PATRIARHU E PESTE TOT si o sa vezi ca patriarhu o sa te ingenuncheze....cat despre razboiul cu sof.... e uite ca io vreau pna ce o sa faci tu in cazul acesta?
 

DeletedUser

conducerea sof ar trebui sa editeze la profilul tribului :roll:

actualul post

Suntem pe primul loc de foarte mult timp...voi ceilalti doar sperati si salivati :))

sugestie post

Suntem pe locul 2 de scurt timp... noi visam si salivam sa ajungem pe 1 :))

asta mi sa parut cel mai bun loc pt sugestii ^^
in joc nu pot pentru ca ma deconspir
 

DeletedUser8678

da, si CIRC ar trebui sa modifice pe profilul lor, ca nu mai sunt VIITORUL TRIB de pe locul 1 ... sa scoateti fraza aia de acolo ... sau daca vreti sa o mai tineti un pic, poate ajungem noi pe Locul 1 in curand ...:D
 

DeletedUser

Voi mai curand trebuie sa va faceti griji sa ramaneti in top5, decat cu privire la locul 1 :).
 
Sus