CIRC-vs-SOF

DeletedUser

Gabi23 are dreptate ce zice despre RY :)

RY o sa ajunga pe rag 1 cand o sa invete sa trimita sprijin pe front
Stii si u ca sunt continente intregi in care RY tine trupele acasa (genaralizez atac-aparare) crezand ca sunt la expozitie sau in muzeu, ei stiu mai bine ....
 

DeletedUser

Se muta iar dristoru in Circ bravo ati distrus inca un trib frumos jucat :) cat mai dureaza pana se muta si...se stiu ei :) Bravo Nanmarius ai aparat interesul tribului ai facut pna cand tribul se organiza si ati spart Sof din interior :) ce distractie pe lumea 1 ,...se joaca oriunde numa pe harta nu :)
 

DeletedUser3061

Se muta iar dristoru in Circ bravo ati distrus inca un trib frumos jucat :) cat mai dureaza pana se muta si...se stiu ei :) Bravo Nanmarius ai aparat interesul tribului ai facut pna cand tribul se organiza si ati spart Sof din interior :) ce distractie pe lumea 1 ,...se joaca oriunde numa pe harta nu :)

ooooooooo sa traiesti mai miezule.. ce faci mai baiatule iarasi esti obosit? nu vad care e problema ta mai joci pe undeva ca pe harta nu te vad... sincer mai vrei sa iti dau cont in circ? sau nu vrei sa afle lumea? penibil.... patetic as putea spune chiar... auzi tu la el sa ma sune seara sa ma roage sa-i dau cont in circ... asta a fost cea mai tare faza care ai facut-o tu de cand apari pe L1... bravo.. de acuma pot s ate numesc linistit CAptan Elite Esuat......
 

DeletedUser12877

ooooooooo sa traiesti mai miezule.. ce faci mai baiatule iarasi esti obosit? nu vad care e problema ta mai joci pe undeva ca pe harta nu te vad... sincer mai vrei sa iti dau cont in circ? sau nu vrei sa afle lumea? penibil.... patetic as putea spune chiar... auzi tu la el sa ma sune seara sa ma roage sa-i dau cont in circ... asta a fost cea mai tare faza care ai facut-o tu de cand apari pe L1... bravo.. de acuma pot s ate numesc linistit CAptan Elite Esuat......


plictisitor...foarte plictisitor...insa chiar si asa, din pacate, elite cam are dreptate. ceea ce apreciez la voi ma baghe si puyut este ca sunteti hotarati in ceea ce faceti si cat se poate de consecventi. app: felicitari CIRC pt locul 1...sunt curios cat o sa ramaneti acolo.
 

DeletedUser1136

plictisitor...foarte plictisitor...insa chiar si asa, din pacate, elite cam are dreptate. ceea ce apreciez la voi ma baghe si puyut este ca sunteti hotarati in ceea ce faceti si cat se poate de consecventi. app: felicitari CIRC pt locul 1...sunt curios cat o sa ramaneti acolo.

Nu conteaza cat ramanem pe locul 1, conteaza sa ramanem acelas grup unit ca si pan acum, am dovedi ca nu conteaza locul in clasament ca sa ducem mai multe razboie:)
 

DeletedUser

Care razboaie? O sa fiti pe locul 1 pana se satura ceilalti de jocurile voastre si va vor bubui unu cate unu atunci o sa revin baghe si ca si prima oara nu o sa iei nimic de la mine cum nu ai luat cat timp am jucat din contra ai pierdut o gramada :) Inca iti tin "relatiile" dar eu am rabdare o sa mai pierzi 2 ani aici sa "ai razboaie cu toata mapa" cand defapt te lupti cu 3-4 din Ry 3-4 din sof(care acum sunt in Newage) si asa in fiecare trib restul sunt "socializatori tai" Eu momentan stau acasa si bubui germania cu mail-uri pana va desfiintez "gasca" succes la razboie oricum va tras-o uscatelul la toti de va merg fulgi(unora) :))
 

DeletedUser1136

Care razboaie? O sa fiti pe locul 1 pana se satura ceilalti de jocurile voastre si va vor bubui unu cate unu atunci o sa revin baghe si ca si prima oara nu o sa iei nimic de la mine cum nu ai luat cat timp am jucat din contra ai pierdut o gramada :) Inca iti tin "relatiile" dar eu am rabdare o sa mai pierzi 2 ani aici sa "ai razboaie cu toata mapa" cand defapt te lupti cu 3-4 din Ry 3-4 din sof(care acum sunt in Newage) si asa in fiecare trib restul sunt "socializatori tai" Eu momentan stau acasa si bubui germania cu mail-uri pana va desfiintez "gasca" succes la razboie oricum va tras-o uscatelul la toti de va merg fulgi(unora) :))

gandesti cand scrii?
 

DeletedUser12877

gandesti cand scrii?

hmmm...maf mane pe de o parte e cam adevarat ceea ce spune elite, iar pe de alta cam merge pe alaturi. adevarul pe care multi se sfiesc sa il spuna e k se fac jocuri de culise prin circ, dovada fiind domnul puyut, pe care il apreciez pt faptul ca nu stie cand sa renunte, insa imi pare rau ca se ajunge ca un joc care ar fi trebuit sa insemne cu totul alte lucruri, sa fie jucat pe la colturi si in baruri.
 

DeletedUser

din ce am citit eu pe aici unii ameninta cu desfiintarea unor jucatori altii cu intalniri secrete ...etc....sincer daca era sa se intample atatea ilegalitati cum tot trambiteaza unii sunt de acord cu eliminarea celor in cauza din joc.....si nnu cred ca e cineva impotriva ...din atatea ms. trimise in germania mai draga elite trebuia sa dispara de pe lumea 1 vreo jumatate de harta si cam toti playerii mari dar vad ca nu se intampla acest lucru....deci concluzia pana in prezent este ca acele supozitii ale tale nu prea au acoperire ..... nu ma intelege gresit ca nu am nimic cu tine.....in legatura cu jocuri de culise nu prea vad in ce sens afecteaza astea regulile ..ca sunt considerate de unii imorale etc...poate nu mi convine nici mie unele sau altele ...dar de aceea exista conducatori in triuburi ca sa faca ei acel lucru...cat despre membrii daca nu le convine pot sa paraseasca tribul ..nul tine nimeni legat....asta este...asa ca mai bine va vedeti de joc ca e mai bine .....
 

DeletedUser

Lucrul care ma amuza cel mai mult din tot ce se intampla momentan cu SOF, e legat de ReB.
Se pare ca aleg sa mearga pe urmele SOFului si fac orice pentru cateva puncte in plus.
Toti jucatorii care l-au urmat in SOF pe Stafia, toti adeptii lui, toate tentativele de jucatori, merg unul dupa celalalt in ReB. Jucatori de care REST si ceilalti se bucurau ca au scapat, ba ca sunt inactivi, ba prastii, le-au devenit colegi.
Asta daca nu e o strategie sa ii innobileze intern ceva mai tarziu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

Lucrul care ma amuza cel mai mult din tot ce se intampla momentan cu SOF, e legat de ReB.
Se pare ca aleg sa mearga pe urmele SOFului si fac orice pentru cateva puncte in plus.
Toti jucatorii care l-au urmat in SOF pe Stafia, toti adeptii lui, toate tentativele de jucatori, merg unul dupa celalalt in ReB. Jucatori de care REST si ceilalti se bucurau ca au scapat, ba ca sunt inactiv, ba prastii, le-au devenit colegi.
Asta daca nu e o strategie sa ii innobileze intern ceva mai tarziu.

Cred ca o sa declare razboi iar grupa stafia cu grupa rest:))) a mai fost o data pace:D
 

DeletedUser

grupa stafia nu mai exista...sunt doar fosti playeri kre l-au urmat..acum ca SOF sta sa pice banuiesc ca asa considera mai bine sa se intoarca la origini...Daca nu stiati StafiaBC nu mai joaca p contul ala!
 

DeletedUser3061

Lucrul care ma amuza cel mai mult din tot ce se intampla momentan cu SOF, e legat de ReB.
Se pare ca aleg sa mearga pe urmele SOFului si fac orice pentru cateva puncte in plus.
Toti jucatorii care l-au urmat in SOF pe Stafia, toti adeptii lui, toate tentativele de jucatori, merg unul dupa celalalt in ReB. Jucatori de care REST si ceilalti se bucurau ca au scapat, ba ca sunt inactivi, ba prastii, le-au devenit colegi.
Asta daca nu e o strategie sa ii innobileze intern ceva mai tarziu.

pai si cam in cat timp crezi tu ca poate REB sa inobileze peste 3000 de sate.... cand ei nu au fost in stare in 2 luni de zile sa ia nici macar satele de barbari din 65.... oricum asteptam si noi foarte uimiti mutarea celor din reb.... cu tot cu urmatoarea fuziune....
 

DeletedUser2154

draga nemesis si elite...deocamdata ii cam dau clasa tovarasului uscatu...cand cresc pe spatelui lui vreo 6 mil la atacatori totusi spune ceva asta...
Side 1:
Tribes:
Players: Puyut

Side 2:
Tribes:
Players: uscatelul

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 4
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169,960
Tabăra 2: 38,331
Diferență: 131,629

image.php



deci statistica asta spune totul...**** unde ma bubuie el pe mine...a si cele 4 sate sunt recuperari sa nu credeti ca este el in stare sa cucereassca ceva de la mine...


P.S. pt cei care nu stiau dristor s-a desfiintat...grupul din CIRC nu a mai fost la dristor d foarte mult timp asa ca nu stiu de ce comentati aiurea...

ELite mi-au spus nemtii ca te faci de cacao cu mailurile alea ca cica jucam corect!
 
Sus