CIRC vs SOF

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: SOF
Players:

Timeframe: 17/05/2010 00:00:00la30/05/2010 18:01:46

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,506
Tabăra 2: 1,144
Diferență: 362

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 385
Tabăra 2: 250
Diferență: 135

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,725,276
Tabăra 2: 12,661,003
Diferență: 3,064,273

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,935,624
Tabăra 2: 2,738,401
Diferență: 1,197,223

chart
 

DeletedUser

fiindca acesta va fi, probabil, ultimul meu post, tin sa multumesc lui nanmarius&CO fiindca au reusit sa ma convinga sa imi vad de viata mea si sa profit in cu totul alt mod de timpul meu liber! din pacate, "frustrarile" personale ale unor "jucatori" din SOF se proiecteaza cu varf si indesat in acest joc...dupa cum probabil s-a vazut, mi-am pastrat coloana vertebrala si nu am ripostat niciunui atac sof, am renuntat sa mai joc dupa primul sat luat de catre fostii mei colegi si am lasat contul in sitting...decizia mea nu are nici o legatura cu RY, de cand am intrat in CIRC stiam ce ma asteapta si am simtit intr-adevar ca joc triburi...tinand cont ca am fost atacat de majoritatea jucatorilor din RY si NIPPON cred ca nu m-am facut de ras insa o data cu decizia celor din sof de a ma ataca nu am mai gasit motivatia necesara pentru a continua...toate cele bune tuturor!
 

DeletedUser

Nu mie ai trebui sa imi multumesti dragos(piovra) ci lui baghera ca noi nu am vrut acest razboi, dar nici sa ne calce baghera cand vrea el si sa se laude ca el face oricand ce vrea si sa jigneasca cand vrea si cum vrea, tu poate ne stii mai bine ca oricine de acolo ca am trecut prin multe impreuna, poate cu mine mai tarziu dar ne-am cunoscut destul de bine. Tu numai jucai de o buna perioada si inainte sa acuzi si sa arunci cu pietre vezi cine a luat primul sat de la tine. Tu stii prea bine de ce nu ai mai luptat si de ce te-ai lasat pentru ca tu niciodata nu ai fost circar, ai fost sof-ist chiar daca ai plecat la ei.
 

DeletedUser2154

ai scos capul din pamant strutule...mai bine le spui oamenilor ce am vorbit noi si ce ai facut tu peste 4 zile!
deci nu-l acuza pe baghera de ceva ce nu a facut...dragos poate confirma ca juca pana la inceperea conflictului cu SOF...
de cat de sof-ist sau circar era piovra doar el poate sa spuna asta!
 

DeletedUser13059

Nu mie ai trebui sa imi multumesti dragos(piovra) ci lui baghera ca noi nu am vrut acest razboi, dar nici sa ne calce baghera cand vrea el si sa se laude ca el face oricand ce vrea si sa jigneasca cand vrea si cum vrea, tu poate ne stii mai bine ca oricine de acolo ca am trecut prin multe impreuna, poate cu mine mai tarziu dar ne-am cunoscut destul de bine. Tu numai jucai de o buna perioada si inainte sa acuzi si sa arunci cu pietre vezi cine a luat primul sat de la tine. Tu stii prea bine de ce nu ai mai luptat si de ce te-ai lasat pentru ca tu niciodata nu ai fost circar, ai fost sof-ist chiar daca ai plecat la ei.

fiule tu sa golesti satele alea din k 54 pana nu ne suparam si sa nu mai cedezi sate la REB sa nu ia circ ok ? .... acuma fugi si mai baga vreo 50 de interne acolo sa recuperezi ce ai pierdut atunci ;)
 

DeletedUser

Puyut tu ar trebui sa stii mai bine cat ti-am luat eu apararea tie si cand toti te cereau sa fii concediat pentru carcaterul tau indoielnic stii bine ca nu am facut-o si mi-am asumat raspunderea si as fi fost in stare de orice pentru ca erai membru SOF. Baghera a cerut concedierea lui Eujen , un membru mult mai vechi decat mine in SOF si cu care nu am fost de acord si am preferat sa ne declare razboi CIRC decat sa concediez un membru vechi si loial SOF. Da , m-ai sunat si eu am expus problema ca maciuca lui baghera nu mai vrea razboi in consiliul SOF si am lasat ca membrii vechii in SOF sa decida, de aceea si l-am lasat ca doggermanu sa i-a decizia finala , ca pana la urma el este intemeietor nu eu, daca nu ar fi vrut maciuca lui nu ar fi fost razboi. Numai acuza , doar asa ca fapt divers si cand a declarat razboi SOF baghera eu i-am zis, mai gandeste-te , iti dau 24 de ore si ma anunti, dar el ce mi-a zis ,, eu ce crezi ca dau socoteala cuiva, eu daca vreau razboi cu SOF asa fac,, citat din baghera. Cine este de vina? Eu, am zis mai bine renuntam eu la cont de cat sa concediez un om ca eujen sau tomita, marinela, nohh, diandi, adix,lorip si multi altii care poate au facut mult mai multe decat mine pentru acest trib
 

DeletedUser2154

cred ca deformezi un pic lucrurile...baghera a cerut cu motiv intemeiat concedierea lui eujen sau luarea unor masuri contra lui...care cedase sate in mijlocul lui piovra celor din ry si tot el bagand sprijin...plus ca principalul motiv nu a fost acesta stii prea bine despre ce vorbesc...nu iti convenea ca wild4soul lua sate in K 53 ca vrei tu acolo sa fii primul pe K....si tu ai cerut primul concedierea lui si el ti-a dat aceasta replica....legat de anuntul facut...noua dogg ne-a marturisit in fata si nu cred ca ar minte ne-ar minte chiar asa, ca practic a fost mai mult fortat sa iasa el cu anuntul!
 

DeletedUser

Auzi puyut tu cu satele tale faci ce vrei?? Asa si eujen a facut ce a vrut cu satele lui, au fost schimburi intre ei, crezi ca de aceea a pierdut piovra 600 de sate, ca a cedat acel sat in mijlocul lui piovra, eu nu vreau sa fac polemica dar nu vreau sa fie denaturate lucruile si cand piovra acuza , eu ma simt obligat sa spun adevarul.
 

DeletedUser8343

...legat de anuntul facut...noua dogg ne-a marturisit in fata si nu cred ca ar minte ne-ar minte chiar asa, ca practic a fost mai mult fortat sa iasa el cu anuntul!

Stai linistit, ca oricum toti stiau ca dogg nu da in CIRC :p
 

DeletedUser2154

Auzi puyut tu cu satele tale faci ce vrei?? Asa si eujen a facut ce a vrut cu satele lui, au fost schimburi intre ei, crezi ca de aceea a pierdut piovra 600 de sate, ca a cedat acel sat in mijlocul lui piovra, eu nu vreau sa fac polemica dar nu vreau sa fie denaturate lucruile si cand piovra acuza , eu ma simt obligat sa spun adevarul.

nu am zis asta...e chestie de bun simt aici...adica RY tot lua sate de la piovra nu mai trebuia sa-i de-a si eujen un branci...mai ales ca tu spui ca piovra era sof-ist de al vostru!
 

DeletedUser3061

Puyut tu ar trebui sa stii mai bine cat ti-am luat eu apararea tie si cand toti te cereau sa fii concediat pentru carcaterul tau indoielnic stii bine ca nu am facut-o si mi-am asumat raspunderea si as fi fost in stare de orice pentru ca erai membru SOF. Baghera a cerut concedierea lui Eujen , un membru mult mai vechi decat mine in SOF si cu care nu am fost de acord si am preferat sa ne declare razboi CIRC decat sa concediez un membru vechi si loial SOF. Da , m-ai sunat si eu am expus problema ca maciuca lui baghera nu mai vrea razboi in consiliul SOF si am lasat ca membrii vechii in SOF sa decida, de aceea si l-am lasat ca doggermanu sa i-a decizia finala , ca pana la urma el este intemeietor nu eu, daca nu ar fi vrut maciuca lui nu ar fi fost razboi. Numai acuza , doar asa ca fapt divers si cand a declarat razboi SOF baghera eu i-am zis, mai gandeste-te , iti dau 24 de ore si ma anunti, dar el ce mi-a zis ,, eu ce crezi ca dau socoteala cuiva, eu daca vreau razboi cu SOF asa fac,, citat din baghera. Cine este de vina? Eu, am zis mai bine renuntam eu la cont de cat sa concediez un om ca eujen sau tomita, marinela, nohh, diandi, adix,lorip si multi altii care poate au facut mult mai multe decat mine pentru acest trib




nu am cum sincer chiar nu am cum sa nu raspund pufuletarului SEf.... EU NICIODATA DAR NICIDOTA NU AM ZIS SA NU FAC RAZBOI CU VOI DE CE PENTRU CA MIE NU IMI PLAC PUFULETARI CA TINE MAH ...eu le-am zis tuturor celor din circ inclusiv si lui puyut ba te va trage in piept nu domn nu ca mi-e prieten... si dupa cateva zile i-am dovedit si lui puyut cat de pufuletar POTI SA FI TU >...


ACUMA SA REVENIM SATE PIERDUTE LA PIOVRA? mai baitule mai tu esti sanatos la cap sau te prefaci ? uita-te pe tw stats si zi-mi si mie la cine a pierdut piovra cele mai multe sate asta ca sa iti dau mura in gura ca la cat de pufuletar esti nu prea intelegi de unu singur....

acuma sa REVENIM CIRC CAT TIMP SUNT EU IN CONDUCEREA LUI NU VA FACE NICIODATA PACE CU UN PUFULETAR CA TINE... de ce ..... pai simplu ti-am zis si mai sus nu imi plac pufuletari.

Acuma sa revenim la razboiul dintre cele 2 triburi pana una alta cu piovra fara piovra tot suntem in fata voastra.... ati incercat sa dati si atacuri sincronizate cu RY si tot degeaba.... tu esti un pamfletar si un pufuletar... mai tii minte cane ne rugai sa intram in razboi cu cu voi .. cand trimitete-ai jucatori din sof sa ** cu mine sa facem razboi cu stf... da de RY mai tii mah minte?

iar acuma cu dedicatie pentru pufueltarul sef nanmarius... baietica ar trebuii sa iti intrebi colegii de trib cum au luate sate de la piovra... marian12b cum a luat sate de la el ? iti zic eu mah eu i le-am cedat lui dupa care ala atat de razboinic era incat a postat raportele prin circulara la voi in trib domne cat de tare sunt si cat de mare i-am luat sate lui piovra tacati in 43....


IAr acuma pufuletare sa iti explic cat baghera a jucat pe contul ala in 2 zile i-am rupt dresu lu legatus din toate incheieturile i-am luate sate in K43 la 58 de ore cu nobilul atat de bine stie sa joace... el sau sitterul... dupa care a venit sa se milogeasca la piovra domne nu ma mai ataca ca avem pna...

SOF CU CIRC NU VA FACE PACE DECAT IN CLIPA IN CARE EU DAU DELETE LA CONT... SI VOI FACE ORICE IMI ESTE IN PUTINTA SA VA MATUR DUPA HARTA... de pe data de 7 iunie o sa incep sa va scot din joc unu cate unu sa vezi tu ce frumos joaca circu si ce supriza ti-a pregatit tie si tribului tau de pufuletari cu exceptia catorva persoane....

ti-am dat 50 de atacuri din care 10 reale si ai zbierat imediat dupa sprijin .... mare jucator ... ti-am mai zis eu tie si la bere ca tu esti jucator de sims city iar in jocu asta amice te bat la orice ora la ce capitol vrei tu...





Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: SOF
Players:

Timeframe: 17/05/2010 00:00:00la02/06/2010 00:36:27

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,751
Tabăra 2: 1,298
Diferență: 453

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 258
Diferență: 130

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,392,957
Tabăra 2: 14,329,762
Diferență: 4,063,195

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,954,526
Tabăra 2: 2,826,841
Diferență: 1,127,685

chart




si ca sa stie toata lumea ca razboiul asta nu a inceput din cazua lui eujen el a fost un alt punct pe care cei din sof ni l-au pus pe tava...
adevaratul motiv al acestui razboi este unul cat se poate de simplu si chiar daca este dureros mi-e nu imi place sa il ascund... si nu o voi face vad ca toata lumea se fereste sa zica de ce a inceput razboiul ca sa ce sa il apere pe pufuletarul sef... nu mai merge asa


RAZBOIUL ASTA A INCEPUT PENTRU CA PUFULETARUL SEF NAN MARIUS A FACUT NISTE AFIRMATII ODIOASE DESPRE UN JUCATOR DIN TRIBUL CIRC CU PRIVIRE LA VIATA REALA... asta este adevaratul MOTIV AL ACESTUI RAZBOI cum a facut marius acele declaratii noi stim insa din respect pentru el (ala putin care mi-a mai ramas) nu am sa le comunic aici...

acuma sa iti zic si de ce esti pamlfetar mai baietica... eu ti-am zis tie clar din prima zis ca nu accept ca sa il dau afara pe alberto din circ (vezi domne imi ia satele din 53... ca scrie pe ele nanmarius).... si ti-am si zis de atunci ca va fi razboi practic de pe data de 16 trebuia sa incepem ... ti-am mai lasat inca o jumata-te de zi la dispozite ca sa te organziezi am zi pe 17 ora 24:00 culmea din partea circ nu a plecat nici un macar o lancie spre voi ca atac cand colo voi erati la piovra deja la 3000.... ca nu va mai corelalti altfel cu atacurile celor din RY....

dupa care puyut mi-a sarit in cap ca domne nu faci bine ca ii iei partea atata lui alberto (wild4soul) lasa-ma pe mine sa ** cu nanmarius si ramanem in pna... i-am zis de atunci coane te vei arde nu mah daca eu iti zic ce esti nebun peste cateva zile mi-a dat dreptate....



Acuma pe mine ma deranjeaza un singuru lucru ca tot dupa tot ce i-ai strigat aluia nu ai avut nici macar bunul simt in a te scuza. Ti-e nu ti-a dat deloc de banuit faptul ca lumea (noi aia cu care mergeai la poker nu prea te mai bagam in seama ) aduti aminte vorbele pe care ni le strigai cand ne intalneam... pfffff nu are rost sa mai scriu ca sunt mult prea nervos si imi dau drumu la gura si mai RAU...

ITI PROMITE PATRIARHU CA NICI DACA TE DUCI LA ADIMUTU IN GENUNCHI NU ITI VA DA VREODATA PNA-UL IN RAZBOIUL ASTA CU VOI DOAR EU DECID CAND SA FACEM PACE SAU NU .... si asta ca sa iti dau tie o lectie si sa te invat alta data sa respecti pe cei de langa tine indiferent de cum sunt... inca astept sa aud de la alberto ca ti-ai cerut scuze... pana atunci tu cel putin cu mine nu mai ai ce discuta sub nici o forma......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Inainte sa mai minti cu nerusinare si sa denaturezi faptele, ce ziceai ca pana pe 17 nu a plecat nici o lance spre sof?
74:66:56 (466|765) K74 10,224 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 22:55:46
74:77:83 (473|778) K74 10,083 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 20:35:34
54:86:65 (465|586) K54 10,471 2007lorip [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 20:04:50
74:56:69 (469|756) K74 12,154 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 19:00:52
Dark Magic_38 (484|587) K54 10,699 2007lorip [SOF] karmaa [CIRC] 10th May 2010 - 19:34:26

Ai dracului ce mai mint astia cu tw-stats lor, sunt niste nesimtiti
 

DeletedUser3061

Inainte sa mai minti cu nerusinare si sa denaturezi faptele, ce ziceai ca pana pe 17 nu a plecat nici o lance spre sof?
74:66:56 (466|765) K74 10,224 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 22:55:46
74:77:83 (473|778) K74 10,083 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 20:35:34
54:86:65 (465|586) K54 10,471 2007lorip [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 20:04:50
74:56:69 (469|756) K74 12,154 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 19:00:52
Dark Magic_38 (484|587) K54 10,699 2007lorip [SOF] karmaa [CIRC] 10th May 2010 - 19:34:26

Ai dracului ce mai mint astia cu tw-stats lor, sunt niste nesimtiti



au plecat in momentul in care voi ati dat drumu la atacuri pe piovra.... asa ca mucles si joc de glezne pufutletare...

pana una alta nu mai incerca sa schimbi subiectu cu mine nu iti merge... iti promite tie patriarhu ca nu veti scapa ce v-a kalarit HD da ce o sa va calarim si noi... iar tu de data asta nu vei mai avea ocazii sa vii sa plangi la adi si al mine sa iti dam PNA... (ca doar suntem prieteni ) te-am citat pe tine daca nu iti amintesti unde ai plans ca sa iti dam pna-ul nici o problema iti aduc eu aminte iti voi face si eu exact acelasi lucru care i l-ai facut si tu lui alberto usor usor.... si asta doar ca sa vezi cat esti tu de talamb.... eu ti-am zis tie gandeste inainte sa vorbesti ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Auzi mai usor cu jignirile , eu nu te-am jignit dar vad ca tu deja intreci masura, nu eu m-am laudat ca nu a plecat nici o lance spre sof, tu ai fost eu ti-am zis sa numai minti cu atata nerusinare.

PS Ca sunt prieten cu adimutu, o sa fiu in continuare orice s-ar intampla si cu oricare din CIRC, dar adimutu niciodata nu a jignit.
 

DeletedUser3061

Auzi mai usor cu jignirile , eu nu te-am jignit dar vad ca tu deja intreci masura, nu eu m-am laudat ca nu a plecat nici o lance spre sof, tu ai fost eu ti-am zis sa numai minti cu atata nerusinare.

pai unde te jignesc mah cu ce te jignesc daca te fac pufuletar? te fac ceva ce nu esti ? ca sa imi zici ca te jignesc? revinoti mai baiate la realitate... TREZESTE-TE.... dati 2 palme si vezi am gresit nu am gresit am gresit nu am gresit am gresit nu am gresit....


apropo le-ai zis celor din sof de ce ai razboi cu circ sau le-ai zis doar varianta ta



DA TU CE-AI FACUT MAH CU ALBERTO ? TU NU AI JIGNIT TI-AI BATUT JOC SI AI UMILIT ... TI=am zis vei avea parte de acelasi tratament ca si el din partea mea atat timp cat nu iti ceri scuze in fata lui


patrairhu ca e baiat bun cu tine iti dau un mic sfat dute in barlog fa nani si revino pe urma cand se temrina tot ca altfel o sa fie si mai rau daca continui asa in stilul acesta....

te mai intreb inca o data le-ai zis celor din sof de ce au razboi cu circ?
in afara de dog care nu se baga si de pamfletarul de mircea care e cu 2 fete, mai stie cineva ? daca nu le zice patriarhu ... nu e nici un fel de problema ... asa ca uite cum facem ca sa uit si sa trec peste astea te las pe tine sa dai o circulara in sof in care sa le zici celor de acolo de ce se bat ei cu circu.... care este motiviul acestui razboi si ce i-ai facut tu lu alberto... dupa care tot in circulara aia la sfarsit sa scrii asa frumos wild imi pare rau....

daca tu faci treaba asta jos palaria.... pana atunci nu ramai decat un pufuletar....


si ca sa nu zici ca eu te jignesc pe tine desi chiar nu intentionez deloc.... PUFULETAR e ala care face pufuletii aia coane care iti place tie sa-i mananci asa de mult....
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@baghera2005, nu confunda forumurile si foloseste un limbaj cuviincios. Fara polemici si inventii de formule "de cartier", nu este cazul. Este un avertisment prietenesc.
 

DeletedUser2154

Inainte sa mai minti cu nerusinare si sa denaturezi faptele, ce ziceai ca pana pe 17 nu a plecat nici o lance spre sof?
74:66:56 (466|765) K74 10,224 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 22:55:46
74:77:83 (473|778) K74 10,083 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 20:35:34
54:86:65 (465|586) K54 10,471 2007lorip [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 20:04:50
74:56:69 (469|756) K74 12,154 andreichis [SOF] raul82io [CIRC] 16th May 2010 - 19:00:52
Dark Magic_38 (484|587) K54 10,699 2007lorip [SOF] karmaa [CIRC] 10th May 2010 - 19:34:26

Ai dracului ce mai mint astia cu tw-stats lor, sunt niste nesimtiti

ca o mica precizare atacurile de la karmaa spre lorip au plecat pe cand acesta era in RY...nobilii erau pe drum cum vreai sa fie opriti!?
 

DeletedUser

Chiar daca suntem in tabere opuse nu pot sa -mi retin admiratia fata de baghera vizavi de stilul sau de a purta o discutie si de a incerca s-o induca acolo unde crede el ca-i bine pentru el.
Sincer cred ca fara Andrei ,L1 nu ar mai avea farmec,ar fi atat de monoton jocul, asa ca numai de dragul interventiilor tale, nu vrem sa oprim acest razboi ,ca nu Doamne fereste sa dai stergere la cont!
Pe marginea motivelor care a declansat acest razboi s-au facut multe discuti ,hai sa nu-i zicem speculatii ,dar un lucru este cert ,este razboi intre CIRC si SOF.
Faptul ca se amesteca problemele din viata reala cu cele de aici este dupa mine destul de grav si de o parte si de alta ,deci nu este nimeni scuzabil.
Spui ca ai cedat sate (sau dai de inteles in unele cazuri) de pe contul lui piovra .Nici nu ma indoiesc ca nu ai facut-o din pura marinimie (oare !!!?????).
Pai atunci de ce blocati contul lui piovra cu riscul aparitiei a "n" sate de barbari , daca sunteti asa de marinimosi ?
Tot apar statistici ,dar de ce nu se spune cum ati atacat contul lui diandi la "pont" cand acesta a renununtat la joc tocmai in momentul inceperii ostilitatilor si doua zile ati dat in el fara sa fie nimeni pe cont ?
Mai pot sa te asigur de un lucru ,ca marius nu a pus pe nimeni sa discute cu tine de un eventual razboi cu cei din STF iar cine a facut-o ,a facut-o in nume propriu,asa ca nu este cazul sa arunci cu noroi, numai din simplu motiv de a discredits pe cineva.
Si ca sa inchid aceasta discutie ,logica pe care te-ai bazat cand tot ne-ai declarat razboi a fost ca in cazul unui razboi ,multi din noi nu o sa atacam pe fostii nostrii colegi care au plecat in CIRC, cum ar fi piovra,bumbix,wiil si atiii pe care cu nosalanta i-ai sacrificat.
In cazul unui razboi cu CIRC primii pe granira cu noi acetia erau ,asa ca nu ai avut absolut ,de fapt se si observa din ce ai scris pe acest forum ,nicio retinere in a sacrifica aceste conturi.

Cam atat am avut de spus si nu cred ca voi veni cu alte precizari ,chiar daca o sa ma astept la o avalansa de .............. sa-i zicem opiniii pro si contra.
 

DeletedUser2154

Chiar daca suntem in tabere opuse nu pot sa -mi retin admiratia fata de baghera vizavi de stilul sau de a purta o discutie si de a incerca s-o induca acolo unde crede el ca-i bine pentru el.
Sincer cred ca fara Andrei ,L1 nu ar mai avea farmec,ar fi atat de monoton jocul, asa ca numai de dragul interventiilor tale, nu vrem sa oprim acest razboi ,ca nu Doamne fereste sa dai stergere la cont!
Pe marginea motivelor care a declansat acest razboi s-au facut multe discuti ,hai sa nu-i zicem speculatii ,dar un lucru este cert ,este razboi intre CIRC si SOF.
Faptul ca se amesteca problemele din viata reala cu cele de aici este dupa mine destul de grav si de o parte si de alta ,deci nu este nimeni scuzabil.
Spui ca ai cedat sate (sau dai de inteles in unele cazuri) de pe contul lui piovra .Nici nu ma indoiesc ca nu ai facut-o din pura marinimie (oare !!!?????).
Pai atunci de ce blocati contul lui piovra cu riscul aparitiei a "n" sate de barbari , daca sunteti asa de marinimosi ?
Tot apar statistici ,dar de ce nu se spune cum ati atacat contul lui diandi la "pont" cand acesta a renununtat la joc tocmai in momentul inceperii ostilitatilor si doua zile ati dat in el fara sa fie nimeni pe cont ?
Mai pot sa te asigur de un lucru ,ca marius nu a pus pe nimeni sa discute cu tine de un eventual razboi cu cei din STF iar cine a facut-o ,a facut-o in nume propriu,asa ca nu este cazul sa arunci cu noroi, numai din simplu motiv de a discredits pe cineva.
Si ca sa inchid aceasta discutie ,logica pe care te-ai bazat cand tot ne-ai declarat razboi a fost ca in cazul unui razboi ,multi din noi nu o sa atacam pe fostii nostrii colegi care au plecat in CIRC, cum ar fi piovra,bumbix,wiil si atiii pe care cu nosalanta i-ai sacrificat.
In cazul unui razboi cu CIRC primii pe granira cu noi acetia erau ,asa ca nu ai avut absolut ,de fapt se si observa din ce ai scris pe acest forum ,nicio retinere in a sacrifica aceste conturi.

Cam atat am avut de spus si nu cred ca voi veni cu alte precizari ,chiar daca o sa ma astept la o avalansa de .............. sa-i zicem opiniii pro si contra.


Hmm...tomita ca sa te lamuresc...marius nu a spus de STF pe joc pe skype sau pe mess...a vorbit fata in fata cu noi...bineinteles ca nu am vrut sa ne implicam ca stiam inca de pe atunci ca nu ne putem baza pe SOF!

Legat de piovra daca citeai mai sus ai fi vazut ce a spus ca el inca juca...dar datorita voua prietenilor lui care ati ales sa-l injunghiati pe la spate a decis sa renunte!desi nu imi place sa vorbesc in numele lui piovra juca...dar sporadic pentru ca fiind in sistemul bugetar avea ceva probleme la servici...ce vreati sa nu mai plece avioanele de la Baneasa!

Diandi tot la fel s-a lasat exact la momentul anuntului facut de voi SOF prin vocea lui doggermanu...pentru ca se saturase mereu sa fie la mijloc sa fie nevoit sa iti atace prietenii sa fie nevoit sa-i inghita atatea lui eujen si marius!


Si ca sa inchei spui de jucatori de sacrificiu...din cei enumerati de tine nu imi amintesc ca vreunul sa fi pierdut sate in fata voastra sau sa fie atacati!


P.S. Nu uitati ca si eu sunt cu voi pe granita!



Un rezumat careva?


Miki daca vrei un rezumat pe skype :p:p
si te astept cu berea aia dupa ce ei BAC-ul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus