Circ

DeletedUser

Aici vb despre dragul nostru trib circ
de ce draq au numele asta? oare pt ca pentru ei onoarea alianta personala si strategia nu inseamna nimic?
eu zic ca da.
o afirm pt ca atata timp cat poti ataca un alt jucator care are o alianta personala cu un membru al tribului tau si care are curajul sa te lase sitter pe tine un coleg de trib(circar) sa faci in asa fel incat sa profiti si sa ataci vazand ca respectivul aliat personal care ca la triburi este trecut ca dusman dar este aliatul personal al celui in care esti lasat sitter, dar ce mai conteaza astea pt circari
onoarea respectul si cuvantul??????????????? ce sunt astea???
ce conteaza atacuri simultane de pe cont de sitter si de pe cont normal???
ce conteaza anumite informati neimportanta(este on sau nu? venite de la sitter)
astea sunt nimicuri
noi luam 4(edit 5) sate dam 100 si de atacuri ca stim ca nu este on
dupa venim cu scuze
a scuze(din partea sitterului) nu am vazut dar satele tai putin asa ca nu le returnez ca nu eu sunt aliatul personal, oare cand esti sitter nu mergi pe politica celui caruia ii ti locul? se pare ca in Circ NU
NP
apoi vin alte scuze cavezi doamne ai vb aiurea despre circ
k
dar argumenteazo
cand nu poti vi cu alte scuze ca vezi doamne cand am vb cu tine ai zis ca ne astepti dar nu mai ai mesajul si daia am profitat(e nici chiar asa nu recunoastem ca ai profitat), dar curios eu am discutia
in care chiar vb despre faptul ca aliati personali din zona nu ii atac si raman aliati personali( eu mai am discutia :)))....)
dar asta e CIRC stie sa dea 100 si de atacuri cand trupele sunt plecate la aliati personali si alti si cand vede ca omul este on sau nu
deci dragi Circari sunteti de c..a si acum chiar nu mai aveti scuze
aveti sincerele mele felicitari pt imensa voastra reusita de a cuceri 5(edit) sate
dar aveti enormul meu dispret pt stilul abordat si pt onoarea voastra care este egala cu un mare 0
dar asta e uitasem sunteti CIRCARI si asa veti ramane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser177

va rog frumos, sunt cu circul, deci e de datoria lor sa ne faca sa radem. :D :) :D
 

DeletedUser

Iti dau nr lu MB si il intrebi pe el...El chiar a fost in trupa la circ :)
 

DeletedUser

Aici vb despre dragul nostru trib circ
....

Doar ca ai dat de o mana de jucatori care ti-au facut asta, nu inseamna ca toti circarii sunt la fel...


Nu uita ca circari gasesti pe toate lumile, chiar daca sunt in alte triburi...
 

DeletedUser

si eu sunt de aceeasi parere cu betivu ..
am avut un aliat personal care mi-a luat 1 sat si a dat dupa parerea mea cele mai multe atacurii ...
un trib "asa de bine organizat" ca si circul mi-au trimis 300 de atacurii si deabea au reusit sa imi ia 9 sate ...
cu pierderii de peste 600k trupe ...
 

DeletedUser

si eu sunt de aceeasi parere cu betivu ..
am avut un aliat personal care mi-a luat 1 sat si a dat dupa parerea mea cele mai multe atacurii ...
un trib "asa de bine organizat" ca si circul mi-au trimis 300 de atacurii si deabea au reusit sa imi ia 9 sate ...
cu pierderii de peste 600k trupe ...

Asha sa fie oare..?dar cand a cazut AnimalZ din MOD de ce nu ai trimis sprijin ??nici macar un lancier..era cu trine in trib te-ai uitat qm dispare usor usor de pe harta!!!
Sau Calligula a fost scos de pe harta in 3 zile nu ai trimis sprijin deloc aqm esti sprijinit de cei de la tine...uite k MOD nu mai exista....iar in FIRE nu o sa ai viatza lunga....sa vad cat mai ramai p harta..
Asha e eu am dat cele mai multe atacuri shi tot eu voi mai da pana ma voi asigura ca dispari de pe harta caci nu meritzi sa ramai in joc!!
Esti arogand shi egoist...ai reusit sa faci p altzi sa te ajute..insa la randul tau nu ai ajutat pe nimeni!
 

DeletedUser

si eu sunt de aceeasi parere cu betivu ..
am avut un aliat personal care mi-a luat 1 sat si a dat dupa parerea mea cele mai multe atacurii ...
un trib "asa de bine organizat" ca si circul mi-au trimis 300 de atacurii si deabea au reusit sa imi ia 9 sate ...
cu pierderii de peste 600k trupe ...
Nu a fost organizarea noastra proasta, ai avut tu sprijin puternic din partea tribului! Ai mai avut si noroc, eu de exemplu am lasat un sat de-al tau in adeziune 6... asta e... ghinion! Si daca pentru tine 9 sate nu sunt asa importante... atunci mai luam 9 si sa vedem dupa!:)) Mi-ai luat un sat, dar te asigur ca scorul nu va ramane asa! Si... mai bine nu iti mai faci planuri de viitor... asa cum i-am trimis la marginea hartii pe sacalaka, AnimalZ si calligula, tot asa vei ajunge si tu langa ei!:)

Oricum, La Multi Ani tie si tuturor romanilor!;))

Cu respect,
Sir-NyCkY
 

DeletedUser

Nu a fost organizarea noastra proasta, ai avut tu sprijin puternic din partea tribului! Ai mai avut si noroc, eu de exemplu am lasat un sat de-al tau in adeziune 6... asta e... ghinion! Si daca pentru tine 9 sate nu sunt asa importante... atunci mai luam 9 si sa vedem dupa!:)) Mi-ai luat un sat, dar te asigur ca scorul nu va ramane asa! Si... mai bine nu iti mai faci planuri de viitor... asa cum i-am trimis la marginea hartii pe sacalaka, AnimalZ si calligula, tot asa vei ajunge si tu langa ei!:)

Oricum, La Multi Ani tie si tuturor romanilor!;))

Cu respect,
Sir-NyCkY


Cu acelasi respect,

n-am vrut sa scriu nimic in threadul acesta, fiindca mi s-a parut ca generalizeaza,totusi am sa iti raspund comentariului..

1. Tu nu m-ai atacat, ceilalti 8 colegi ai tai mau atacat, sitterul a facut cat a putut.. dar ce sa mai.. cum sa rezisti la 62 de atacuri cu 2 sate luate in cu 3 zile inainte de atac.. ehh in fine asta e jocul...

2. Cosminion, liderul Circ, la vremea aceea( nu stiu daca mai e, imi cer scuze),
dupa ce, mi-a luat un sat cu noroc.. nu intru in detalii, intreabal pe el :), m-a intrebat daca nu putem face ceva in zona.. iar eu am fost de accord, asa is eu mai fair, ba mai mult ma rugat sa vin Circ, invitatie refuzata de mine din motive personale, dar i-am promis ca nu intru in MoD atata vreme cat Circ si MoD se razboiesc..
Timp de 3-4 zile s-au incheiat ostilitatiile intre triburi, perioada in care am trecut in MoD, si mi-am facut un aliat personal din Circ (e vorba de Titanel, om pt. care am tot respectul), si l-am ajutat sa cucereasca un sat, dupa ce atacul lui a venit rosu, am trecut eu pe la el si l-am curatat..
Intre timp, discutiile mele cu Cosminion continua, si fiindca eu m-am tinut de promisiune.. adica am ajutat Circul in zona, nu m-am gandit ca se poate intampla ceva ... dar "surpriza:eek:", ma scol si eu la 7, intru pe triburi.. si vad 62 de atacuri, toate Circ, din alea 62 de atacuri cel putin 10 apartineau marelui caracter/conducator, Cosminion, care pana la urma mi-a luat 2 sate.. :)
As fi "chiulit" 2 h de la scoala ca sa stau eu sa vad atacurile, sa incerc sa fac ceva, dar eram scarbit, si nici nu prea aveam ce sa mai fac :), asa ca l-am pus pe Eek! sitter, dar si el era la scoala... dar la informatica:D, am inteles ca a omorat 2-3 nobili :D

La multi ani si tie,

Sr. NyCkY,

alta data sa vii mai informat,

O&R pt. cei ce merita din Circ :)

acesta nu este un mesaj adresat tuturor celor din Circ, findca acolo se gasesc persoane care merita respectul meu, este adresat doar celor ce se simt.. (s-au ar trebui:rolleyes:)
 

DeletedUser1627

6 nobili te rog frumos :D
Dar... Cât timp sã pun sprijin între nobili... Oricum... Am þinut satele... pânã s-a terminat ora de informaticã :(
 

DeletedUser

o sa mai intru si pe alte lumii si o sa mai fac si alte triburii care tot pe primul loc o sa ajunga si nu o sa mai fie "de mercenarii" observ ca nu merge treaba asa o sa fie ceva mai mult iar de data asta o sa am grija ca intemeietorii o sa intre toti unul langa altu asa nu o sa ne mai scoata nimenii , tribul nostru a avut cel mai mult de pierdut din cauza "spioniilor si tradatoriilor" .
in fine ne vedem pe L7 ;)

iar MoD consider ca nu ar trebuii sa fie problema ta ...
MoD fara intemeietorii nu exista ...
 

DeletedUser

Cu acelasi respect,

n-am vrut sa scriu nimic in threadul acesta, fiindca mi s-a parut ca generalizeaza,totusi am sa iti raspund comentariului..

1. Tu nu m-ai atacat, ceilalti 8 colegi ai tai mau atacat, sitterul a facut cat a putut.. dar ce sa mai.. cum sa rezisti la 62 de atacuri cu 2 sate luate in cu 3 zile inainte de atac.. ehh in fine asta e jocul...

2. Cosminion, liderul Circ, la vremea aceea( nu stiu daca mai e, imi cer scuze),
dupa ce, mi-a luat un sat cu noroc.. nu intru in detalii, intreabal pe el :), m-a intrebat daca nu putem face ceva in zona.. iar eu am fost de accord, asa is eu mai fair, ba mai mult ma rugat sa vin Circ, invitatie refuzata de mine din motive personale, dar i-am promis ca nu intru in MoD atata vreme cat Circ si MoD se razboiesc..
Timp de 3-4 zile s-au incheiat ostilitatiile intre triburi, perioada in care am trecut in MoD, si mi-am facut un aliat personal din Circ (e vorba de Titanel, om pt. care am tot respectul), si l-am ajutat sa cucereasca un sat, dupa ce atacul lui a venit rosu, am trecut eu pe la el si l-am curatat..
Intre timp, discutiile mele cu Cosminion continua, si fiindca eu m-am tinut de promisiune.. adica am ajutat Circul in zona, nu m-am gandit ca se poate intampla ceva ... dar "surpriza:eek:", ma scol si eu la 7, intru pe triburi.. si vad 62 de atacuri, toate Circ, din alea 62 de atacuri cel putin 10 apartineau marelui caracter/conducator, Cosminion, care pana la urma mi-a luat 2 sate.. :)
As fi "chiulit" 2 h de la scoala ca sa stau eu sa vad atacurile, sa incerc sa fac ceva, dar eram scarbit, si nici nu prea aveam ce sa mai fac :), asa ca l-am pus pe Eek! sitter, dar si el era la scoala... dar la informatica:D, am inteles ca a omorat 2-3 nobili :D

La multi ani si tie,

Sr. NyCkY,

alta data sa vii mai informat,

O&R pt. cei ce merita din Circ :)

acesta nu este un mesaj adresat tuturor celor din Circ, findca acolo se gasesc persoane care merita respectul meu, este adresat doar celor ce se simt.. (s-au ar trebui:rolleyes:)
1. Am vorbit in numele tribului! Intr-adevar, eu nu am trimis nici macar un fake asupra ta in timpul acelei operatiuni!
2. Nu am stiut de aceasta situatie pana in momentul de fata, deci nu comentez!:) Ceea ce e mai important e ca jucatorii care s-au implicat in aceasta operatiune au dat dovada de profesionalism. In cazul operatiunii contra lui TheReapper nu am avut suficienti oameni care sa "acopere" toate satele! Si in plus, nu am atacat numai noi, am fost ajutati si de L-Warr!

O seara placuta in continuare!:D
 

DeletedUser

Cineva se pare ca a fugit in FIRE...shi dizolvat vechiul trib..MOD
Interesant e ca aqm....sa adoptat imediat un PNA cu...Noob..
Oare cat o sa tzina...pana atunci imi ascut topoarele shi....pazea...
Nu am nimik q nimeni din FIRE...doar q...
Thereapper...shi voi trage dupa mine catzi oameni voi putea pentru al eradica...
baiat bun ce e...:D
 

DeletedUser

Cineva se pare ca a fugit in FIRE...shi dizolvat vechiul trib..MOD
Interesant e ca aqm....sa adoptat imediat un PNA cu...Noob..
Oare cat o sa tzina...pana atunci imi ascut topoarele shi....pazea...
Nu am nimik q nimeni din FIRE...doar q...
Thereapper...shi voi trage dupa mine catzi oameni voi putea pentru al eradica...
baiat bun ce e...:D

Nu cred ca te intereseaza cine si de ce a dizolvat MoD si cum a aparut FIRE.

In ceea ce priveste PNA-ul cu n00b ... b3st a fost cel care a cerut cu insistenta acest PNA iar noi, conducerea tribului, am acceptat in urma "referendumului".

P.S. Doar ca fapt divers...pt cultura ta generala :D
 

DeletedUser

1. Am vorbit in numele tribului! Intr-adevar, eu nu am trimis nici macar un fake asupra ta in timpul acelei operatiuni!
2. Nu am stiut de aceasta situatie pana in momentul de fata, deci nu comentez!:) Ceea ce e mai important e ca jucatorii care s-au implicat in aceasta operatiune au dat dovada de profesionalism. In cazul operatiunii contra lui TheReapper nu am avut suficienti oameni care sa "acopere" toate satele! Si in plus, nu am atacat numai noi, am fost ajutati si de L-Warr!

O seara placuta in continuare!:D

1. ehh:rolleyes::D

2. stiu ca nu ai stiut, daca nu ti-am zis eu, doar nu era sa iti zica cosminion :)))

O seara la fel de placuta si tie :D
 

DeletedUser

Cineva se pare ca a fugit in FIRE...shi dizolvat vechiul trib..MOD
Interesant e ca aqm....sa adoptat imediat un PNA cu...Noob..
Oare cat o sa tzina...pana atunci imi ascut topoarele shi....pazea...
Nu am nimik q nimeni din FIRE...doar q...
Thereapper...shi voi trage dupa mine catzi oameni voi putea pentru al eradica...
baiat bun ce e...:D


fara oamenii esti un nimic ....
imi place ca recunosti
singur nu o sa poti niciodata sa faci ceva
;)
 
Sus