CK vs Dusmanii

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început

DeletedUser9837

REGII ; AXE ; Avalon ; S_N ; =FB= ;=STR= ; FAQ ; GUNS; AQUA

Aceastea sunt razboaiele pe care CK-ul le poarta....


cat despre statistici....vom vedea imediat ce si cum :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: REGII =FB= =StR= S_N Avalon GUNS AXE FRI3ND
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,388
Tabăra 2: 7,049
Diferență: 5,661

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162
Tabăra 2: 159
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,842,065
Tabăra 2: 16,697,632
Diferență: 12,855,567

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 702,289
Tabăra 2: 775,714
Diferență: 73,425

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: FRI3ND
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,388
Tabăra 2: 1,341
Diferență: 47

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 8
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,842,065
Tabăra 2: 2,907,516
Diferență: 934,549

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77,999
Tabăra 2: 37,231
Diferență: 40,768

image.php




Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,388
Tabăra 2: 939
Diferență: 449

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 31
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,842,065
Tabăra 2: 2,956,174
Diferență: 885,891

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 197,350
Tabăra 2: 137,107
Diferență: 60,243

image.php



Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: GUNS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,388
Tabăra 2: 116
Diferență: 1,272

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 8
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,842,065
Tabăra 2: 505,877
Diferență: 3,336,188

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,221
Tabăra 2: 33,715
Diferență: 1,506

image.php


celelalte sate au nu sunt cuprinse in statistica...deoarece...au fst concediati baietii(flavy-flavy si grizzly killer):D

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: S_N
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,388
Tabăra 2: 1,144
Diferență: 244

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 17
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,842,065
Tabăra 2: 2,717,542
Diferență: 1,124,523

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39,169
Tabăra 2: 101,614
Diferență: 62,445

image.php


*desi phatbwoy si maretul Jiji al triburilor,shotgun vorbesc de lipsa de valoare a razboaielor...iata un adevarat trib...care ne cam bate pe unde ne prinde:))
 

DeletedUser3627

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: GUNS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,388
Tabăra 2: 116
Diferență: 1,272

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 8
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,842,065
Tabăra 2: 505,877
Diferență: 3,336,188

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,221
Tabăra 2: 33,715
Diferență: 1,506

image.php


celelalte sate au nu sunt cuprinse in statistica...deoarece...au fst concediati baietii(flavy-flavy si grizzly killer):D

Intr-adevar daca erai fair-play , ceea ce nu ma asteptam la tine , ai fi dat mai multe date , dar tu comentezi doar ce vrei , ca asa e bine sa vezi doar o parte , probabil de la ochelarii de cal .
Ai 3 nobilari interne
Lost just 4 fun 08 (599|673) K65 5,676 Unknown jupiter* [GUNS] padresyto [C.K.] 2009-02-13 23:38:06
Lost The Hunter -c5 (594|673) K65 8,124 Unknown jupiter* [GUNS] padresyto [C.K.] 2009-02-13 02:24:51
Lost Angel Eyes*011* (692|568) K56 8,181 Unknown bumbata [GUNS] July1007 [C.K.] 2009-02-13 01:47:36

July inca nu apucase sa vina in GUNS si nobila pe cineva care se lasase dar a optat sa faca nobilarea in guns , la fel padresito , dar desigur era de asteptat din partea ta .
 

DeletedUser9837

:))) Tu tot vrei sa demonstrezi ceva?...Ca ce?...ca iti dai membrii afara in secunda 2 cand sunt atacati?...Ce le zici?...ca ai gresit butonul de sprijin cu cel concediere ?...Daca vrei sa ne arati inca 8 sate ale colegilor ce i-ai aburit sa mearga dupa tine ca apoi sa ii abandonezi ca un mare lider,tocmai cand erau atacati...Asta te caracterizeaza ;)
====================================================================================================
Câştigat CK007 (682|540) K56 4,414 Necunoscut GrIzZLy KiLLeR alynutz83 [C.K.] 2009-03-13 20:25:59
Câştigat 045 CK.... (679|537) K56 6,016 Necunoscut GrIzZLy KiLLeR karma905 [C.K.] 2009-03-13 19:48:45
Câştigat Iker Casillias (679|539) K56 5,350 Necunoscut flavy-flavy deity [C.K.] 2009-03-12 18:41:02
Câştigat Sergio Ramos (679|538) K56 5,913 Necunoscut flavy-flavy target1 [C.K.] 2009-03-12 07:23:56
Câştigat CK006 (680|538) K56 7,187 Necunoscut flavy-flavy [GUNS] alynutz83 [C.K.] 2009-03-11 17:26:57
Câştigat -=Daemon=-01 (682|538) K56 6,072 Necunoscut flavy-flavy [GUNS] Corina2000 [C.K.] 2009-03-11 16:46:59
Câştigat 044 CK...curte-nnoata (681|537) K56 7,100 Necunoscut GrIzZLy KiLLeR [GUNS] karma905 [C.K.] 2009-03-11 13:40:56
====================================================================================================

Asa tam tam faceai si in Ck...si urlai ca ala nu merita sprijin...ala nu stiu ce...numai tu ai ochelari de cal...dar abia cand ti-i vei da jos vei observa ca tu ai vorbit intodeauna in pripa si cu multa aroganta...In rest...mai nimic...concludent...


Cat despre tentativele tale de commenturi....ia si reciteste-ti posturile in care tipai ca esti in war cu tot sud-estul hartii...si in realitate cred ca nu te prinsasei ca erai in guns si descriai razboaiele CK-ul....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3627

"Adaugat de Karma905
Salut!Toata lumea care a postat aici are dreptate.Am 31 de ani si ma joc triburile,de sarbatori nu am iesit din casa,deja ma joc pe 2 lumi.A inceput sa imi fie frica sa ies din casa,nimeni numai ma itnelege,spre norocul meu nu am prieteni in viata reala si mi`am facut prieteni virtuali si toti ma apreciaza,ma simt sef intr`un joc desi in viata de zi cu zi sunt unul de care rade toata lumea,parca acest joc mi`a dat "aripi" vi`l recomand."


Asta spune tot , micul sef :))
 

DeletedUser9837

Probabil ca eu am postat pe acel site :))) si ma simt singurel....Parca mai devreme spuneai ca nu le mai raspund la telefon...ca sunt aglomerat de prieteni :)))...Stii ca sunt un om care ma tem in general...stau in spatele monitorului:)))...Doamne....tu vezi cat de frustrat ai ajuns?


Am primit si eu linkul de la acel post :))),asa ca e deja veche ...

Insa aceasta plagiere a nickului karma905 este facuta din dragoste ...asa cum tu vrei sa fii Mircea Radu ...

Credeam ca ai argumente...se pare ca nu :)))....postezi un post al unui fun(posibil chiar tu) si incerci sa imi arati ce? ...ca esti mare player de triburile?:cool::cool::cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3627

Nu am zis nicaieri ca sunt mare jucator .
Era ** de fanii din triburile cu raspunsul la telefon .
Esti jalnic ca de obicei , dar stii bine ca nu eu stau de compus rahaturi de genul asta . Oricum acolo raspunde si tzuska alias caffelutza si nu cred ca am tangente cu persoana in cauza , asa ca de postat a postat fanul din tine , al "marelui" lider karma .
Oricum eu zic sa mai cauti niste statistici poate mai apari undeva ca esti mare lider si iti iese din raza ochelarilor .
 

DeletedUser9837

Nu ai zis nicaieri?...mai mare MIC,cauta-te...in posturi :)))....daca numesti gravide si non playeri tu...ce rezulta?...ca esti trompetash sau player?


:rolleyes: Poate te apuci sa ne mai demonstrezi si cate ceva...pe harta...in real...:cool:,ca despre alte chestiuni...deja esti borring...nu ca ai fi fost vreodata altfel...

Eu,am crezut ca ai caracter...dar mi-am dat seama ca la varsta ta ai ramas un pusti...Un pusti care face impresii pe forumuri(a se citi net) si care nu sufla in rest:)))...nu are sange sin instalatie :))),dupa cum te auto descriai

Poate ti-a fost rusine sa postezi pe vdc cu nickul tau si l-ai folosit pe al meu:)))...te iert,caci stiu ca mai ai pana te maturizezi ;)...Si am ras 3 zile cu pofta citind cum te simti...am ras cu pofta:))...Pacat ca toate tentativele de "atac la persoana mea" s-au sfarsit penibil pentru tine


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17680

Voua cred ca vi s-a terminat armata(e recesiune) si acum va atacati cu vorbe:)).....hai sa vedem ce iese nu va mai jigniti atata...
 

DeletedUser9837

Voua cred ca vi s-a terminat armata(e recesiune) si acum va atacati cu vorbe:)).....hai sa vedem ce iese nu va mai jigniti atata...

Jigniri?...Unii joaca pentru distractie...iesire din cotidian...si altii lupta pentru glorie...De unde jigniri?...Din punctul meu de vedere este strict propaganda cu mult ras...iar la posturile lor asa de tare ma distrez,ca imi pare rau ca nu sunt auzit in ce hal de tare rad :)))
 

DeletedUser3627

vad ca ai ajuns la aceeasi concluzie cu mine si Caesar1985 este out ti-au trebuit 3 luni in plus, flebetea tribului a calcat stramb .
Jucatorii catalogati de mine ca gravide , au aceeasi soarta cam in toate triburile , doar ca eu optam ca ei sa ramana afara de la inceput , dar tu ca si multi altii optati sa hraniti jucatorii loiali cu ei . Eu macar am fost sincer cu ei de la inceput si le-am comunicat ca locul lor nu e acolo, dar tu aveai nevoie de altii sa-ti creasca satele .
Cat priveste postarea aia , este opera ta 100% , ca sa te citez , "ai reusit sa ma scoti din casa prima data pe anul asta" , si asta o spuneai pe la jumatatea lui ianuarie iar postarea e din decembrie , nu prea aveam de unde sa stiu pe 27 dec ce program artistic ai pe acea perioada .
Oricum vad ca scopul tau e sa ma faci sa-mi fie scarba de joc poate ma las, asa ai avea si tu o sansa la o mica victorie personala , pentru ca razboiul a fost pierdut de mult , e doar o chestiune de timp , chiar daca incerci sa prezinti statisticile cat mai favorabil .
 

DeletedUser11852

Karma:

Te rog sa nu mai postezi in topicul "FB vs. CK" decat statistici. Nu-i topic facut pentru spam si propaganda. E facut doar pentru statistici. Ti-ai deschis si topic de P&P legat de razboaiele voastre, deci acolo abtine-te.

Mersi pentru intelegere..
 

DeletedUser9837

Phat: Imi pare cel putin hilara cererea ta,atata timp cat implica tribul CK...Fa-ti topicul soloFB si comentati voi,numai voi...ca pe forumul intern

Cat despre spam...voi sunteti liderii
 

DeletedUser11852

pana sa revii tu pe extern si sa mai deschizi un topic in care sa incerci sa-ti lauzi mamutzelul, pe topicul FB vs CK era liniste si ordine, chiar si cu postari din ambele tabere + neutri. 4 pagini in 2 saptamani. De ieri, inca 3 pagini din care aproape jumate din postari iti apartin, iar toate sunt instigatoare.
Nu suntem noi liderii, esti tu instigatorul.
Acela este un topic deschis cu mine pentru a pastra o anumita decenta in acest razboi. Ca totusi intre FB si CK existase un ultim strop de respect reciproc pana sa te bagi tu iar in seama.
Si atata timp cat tu ti-ai facut aici topicul CK, in care iti lauzi si incorzi calitatile tale nestemate de lider, te rog sa nu denigrezi si alte topicuri care reusisera sa se tina pe alt nivel de comunicare - unul mai respectuos si mai disciplinat.
 

DeletedUser9837

Domnule Phatbwoy...ca instig sau nu...este optiunea/alegerea mea...

Ca tu faci pe moralistul si in realitate nutresti si pui in aplicare ganduri imorale este alegerea ta

Fiecare din noi are dreptul sa isi joace cartea lui...caci,stii si tu bine ca nu vom juca la infinit pe aceasta lume...asa ca hai sa lasam la latitudinea fiecaruia cum isi alege joaca...ok?....Nu cred ca ai devenit tu vreun stalp al moralitatii...ca sa ai multe commenturi de genul celui anterior la adresa mea...
 

DeletedUser9837

On topic...tribul G-N(partial-pana la momentul asta) a fuzionat cu =STR= :)))

Pesemne....vom ajunge la un nou war(cu ce a mai ramas din ei...)....si va mai veni un lider de tribur sa ne spuna ca se situeaza pe un mult mai inalt loc decat CK-ul :)))...

Pazeste-ma Doamne:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

si de ce crezi ma rog ca va zice asta?


cum adica cu ce a mai ramas din ei ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus