Clasamentul

  • Autor subiect DeletedUser6837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Da dar iti arat ca eu la 1 milion am vreo 5 mil ca inamici invinsi;)
 

DeletedUser

Ce trib considerati ca are cele mai mari sanse de a ajunge si a se mentine pe locul 1 ?
Motivati raspunsul .
 

DeletedUser6599

Daca nu e intemeiat de Talibanul atunci e un trib fals plin de noobi.

TLB a fost infiinţat de către Piciri pe 28.10.2008


Trib fals. Taci.

Cum sa iti zic noobule daca nu cunosti mai bine ti-ai tine gura si nu te-ai mai afirma prea mult pe forum ca pe joc cred ca o sa dispari foarte curand.
 

DeletedUser6837

Eu cred ca RaGe deoarece e format din jucatori cu experienta de pe alte lumi si desi au inceput mai tarziu vor urca rapid in top.
 

DeletedUser8715

294 eddypatrascu 3,44 Mio.

eddypatrascu RBorn 494.830:D

@dread lord, oscilez intre =nbz= si beck's:D
 

DeletedUser1630

cu ana talibana in frunte...tribul TLB o sa ajunga cat de curand pe podium:D
 

DeletedUser

Ce trib considerati ca are cele mai mari sanse de a ajunge si a se mentine pe locul 1 ?
Motivati raspunsul .

desi sunt in alt trib cred ca =nBz=...organizare mult mai buna in comparatie cu celelalte triburi..poate doar INFERN(BURn de pe alte lumi) ii poate tine pieptul
 

DeletedUser5596

nu stiu de ce da madalin asta imi aduce aminte de un alt lider celebru:D...daminmax liderul celor de neinfrant de pe L5 ~E.C~.

p.s.:care mai stie ceva de el ca as mai vrea sa fie veselia de atunci de pe forum,macar de el te ma-i rade-ai de madalin nici nu ai cum sa te razi la ce tampeni debiteaza
 

DeletedUser

Hopa, Lawr şi pe L8... se pregăteşte şi aici să crească părăsenii şi să-şi ia satele de la gajică-sa :))
 

DeletedUser

desi sunt in alt trib cred ca =nBz=...organizare mult mai buna in comparatie cu celelalte triburi..poate doar INFERN(BURn de pe alte lumi) ii poate tine pieptul

Şi CIRC-ul are mari şanse să stea pe 1 o vreme, poate nu acum că au intrat mai târziu şi unii sunt mai...leneşi... !
Dar în mare parte sunt şi eu de acord cu părerea despre =nBz= :)
 

DeletedUser

desi sunt in alt trib cred ca =nBz=...organizare mult mai buna in comparatie cu celelalte triburi..poate doar INFERN(BURn de pe alte lumi) ii poate tine pieptul

=nBz= sunt in n-v iar INFERN sunt in s-e... o sa mai dureze pana o sa-si tina piept unul altuia.
 

DeletedUser

=nBz= sunt in n-v iar INFERN sunt in s-e... o sa mai dureze pana o sa-si tina piept unul altuia.
Atunci INFERN va trebuii sa tina piept altora ! >:)

Oricum in alta ordine de idei nu sunt aici sa-mi fac reclama si sa urlu sus si tare RAGE IS THE BEST ! :) Parerea mea e ca printre cei care vor face spetacol si performanta si au cele mai mari sanse sa zicem la top 3 vor fi =nBz= ! Triburile mari se vor vedea in momentul Cats si dupa cand o sa vina nenea ala numit Nobil ! ;)
 

DeletedUser

Mamu e imprastiat si sincer cu o ofensiva rapida asupra lor cand vor aparea catapultele pot fi curatati repede... Pacat ca sunt unii jucatori rai, dar ei "vor sa se distreze" ! :)
 

DeletedUser

Mamu tot in K55..:))
Mamutul cu peste 16 membri..(17)..:))

Lasa ca am trimis eu 2945786 de invitatii :D sper sa accepte macar 70 :) :D.Oricum am trimis invitatii celor de la margine ca sa pregateasca terenul pt cei pe care ii vom scoate de pe harta :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus