Clocitorile vs -?-

DeletedUser

tu esti ala.. raperu din berceni ?? dupa semnatura asa as zice.. data viitoare cand nu gasesti messengeru sa'mi dai pm sa'ti desnez o harta ca'i eczact in spatele calculatorului. prpoun ca acest topic sa fie mutat la off topic sa il putem lua la misto pe shadow cat vrem:::DD:D:D:p
 

DeletedUser

tu esti ala.. raperu din berceni ?? dupa semnatura asa as zice.. data viitoare cand nu gasesti messengeru sa'mi dai pm sa'ti desnez o harta ca'i eczact in spatele calculatorului. prpoun ca acest topic sa fie mutat la off topic sa il putem lua la misto pe shadow cat vrem:::DD:D:D:p

pfff. era sa iti zic pe cine sa "iei " la mishto:))
 

DeletedUser

tu esti ala.. raperu din berceni ?? dupa semnatura asa as zice.. data viitoare cand nu gasesti messengeru sa'mi dai pm sa'ti desnez o harta ca'i eczact in spatele calculatorului. prpoun ca acest topic sa fie mutat la off topic sa il putem lua la misto pe shadow cat vrem:::DD:D:D:p

aha si tu esti ala care deabia te gasesti la lista pozitionare?:))
mi-e mila de tine fratioare
 

DeletedUser7708

Mai bine cu 26 puncte şi cu respect decât 100 milioane şi degeaba.
 

DeletedUser

si tu suferi de gradini.. va arat ce mesaje trimite inteligenta sa ??..pfai
esti ceva nimeni celebru ?
 

DeletedUser

cauta in librarii am care de luat la mijto.. dar poate pt tine e prea savanta :D; contine cuvinte nu de alta..
 

DeletedUser

vorba lui dfa1 .sau nu mai retin a cui



Ai carte de glume de ne delectezi si pe noi cu dume ?
 

DeletedUser

Eo zic sa iti vezi de treaba ta ,nu de alta dar sunt prea dificile discutiile astea pe forum si cum sa iti zic poate iti cad ochii in gura de atatea conversatii


P.S: Nu vad care este rolul tau la topicul acesta nu faci parte nici din CL si nici din -?- asa ca veziti de punctele si de satele tale
 

DeletedUser

Bagatori in seama ce sa le faci.s-au saturat de atata frecat menta si ne delecteaza cu prezenta lor noobeasca pe aici
 

DeletedUser

nu..vorbeam din cartea de cartier..volumu I (pt cei mai de joasa calitate)
daca vrei sa ne certam pe privat.. nu pe forum ... nu vreau sa iau ban.. pt persoane cu IQ subacvatic
 

DeletedUser

daca am face un test de Iq pe tine te-ar respinge si Mouse-ul .


Spunand: mi-a ajuns de atatia Noobi si Iq-uri subatomice ,nu mai vreau..nu mai vreau {{citeshte pe engleza daca stii normal->ceea ce presupun ca nu te-a invatat mamica}
Bine ca te-a invatat sa faci prezenta pe forum
 

DeletedUser

1.Ma .. da pe privat .. ai facut pe tine.. sau nu mai stii raspunde??..tii frica sa rada tot durmu de tine ca ai ajuns la mesaje amuzante de 2 ori ??.. Sunt interesant de -?- pt ca am vazut din prima ca este format din puberi ; daca asa sunt toti membri ca tine atunci nu'i dau maiu mult de 2 luni in top 20:D.. inrest numai bine.. poate primesc ban din cauza ta .. da i don't care . Daca nu intelegi .. este google translator.. eu am incercat sa inteleg ce ai scris(ca si continut; sincer nici nu stii jigni da mnah succes la joc ).
2.in locu tau m'as opri .. rade tot forumu de tine..
3. Nu ai fost in stare sa continui .. sau cum de m'ai blocat ma distram bine de tine:))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus