Clubul tribalilor brasoveni de pe lumea 8

  • Autor subiect DeletedUser24690
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24690

Ma gandeam sa lasam fiecare orgoliile la o parte si sa incercam sa facem o iesire in oras, bineinteles acest mesaj este catre jucatorii brasoveni de pe lumea 8.
Ce parere aveti?
 

DeletedUser

esti tu in stare sa lasi ceva de o parte mai ales "orgoliile" cred ca glumesti spunei asta si DT si Danei brasovence si ele
 

DeletedUser26868

Sambata 15 sau Duminica 16 mai, a zis moshu BIMB0 ca face el cinste brasovenilor de pe L8.
 

DeletedUser24690

Sambata 15 sau Duminica 16 mai, a zis moshu BIMB0 ca face el cinste brasovenilor de pe L8.

pai da si tu mai multe detalii:D

esti tu in stare sa lasi ceva de o parte mai ales "orgoliile" cred ca glumesti spunei asta si DT si Danei brasovence si ele

asta ar trebui sa fie o intrebare retorica nu crezi?
sunt capabil de multe, dar nu duc dusmaniile dincolo de granitzele acestui joc
nu pot spune insa acelasi lucru despre tine
nu uita, de cate ori ne-am certat cel care a trecut peste primul am fost eu
tu mereu ai fost cu nasul pe sus, nici macar odata nu ai lasat garda jos
cel putin veziti de treaba ta

mai ce multi sunt:)))

angeli vine si blondina=)))?

tu si cu amiral ati inceput in ultima vreme sa-i pomeniti cam des numele
eu cred ca ar trebui sa o faceti pe cocoseii pe privat, nu in vazul tuturor
:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28194

Ce rau est emy =))))

: PS cred ca de la bubblero tot blondina a scris ! :)))
 

DeletedUser

Amirale sa nu zic ca 99.99% sunt:D

dar bine ca inca mai este 1% deci inca mai aveam sperante:))))
 

DeletedUser

corect mai andrey....dupa ce am facut eu azi nu prea ai cum sa socotesti corect:D

0,1% am vrut sa spun:))))
 

DeletedUser

George am mai avut noi odata o cearta legat de tema blondina asa ca nu mai tot gandi la asta. am mai citit forumul din cand in cand. Dar lumea asta nu mai prezinta nici un interes ca sa revin. La toamna incep pe o alta lume noua.
 

DeletedUser

Pe orice lume ai merge ai face bine sa-ti stabilesti obiectivele de la inceput caci daca vei merge pe prefacatorie vei pati la fel ca aici!
Daca vei vrea sa fii un tiran atunci fii tiran de la inceput pana la capat, vei avea mai mult succes ca pe aceasta lume!
La fel daca vei pune prietenii pe primul loc atunci lupta pt ei si nu pt faima si putere pana la capat!

Amandoi am pierdut, asta nu e nici o indoiala, eu am pierdut respectul multora pt ca am vrut ca toti sa fie tratati omeneste si tu ai pierdut sansa de a domina lumea 8 pt ca ai avut un "ghimpe" in coasta care nu te-a lasat sa calci stramb pana la capat!

Amandoi am fi putut avea totul daca stiam sa ne intelegem, din pacate eu nu am putut intelege felul tau de a fi, tu m-ai inteles dar totusi, ai tinut sa moara si capra vecinului!

Bafta in continuare, meg pe ideea ca indiferent cat am gresi e cineva acolo sus care sa ne pedepseasca, noi nu avem dreptul de a pedepsi pe cineva indiferent de motive~!

Mesajul asta e pt cine se simte de la cine stie el!:)
MUlt succes prietene! Eu iti doresc sincer, tot binele din lume!:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus