Clujeni, uniti-va!

DeletedUser

Servus!

Daca cei din capitala au reusit sa isi faca un obicei din a iesi cam in fiecare sfarsit de saptamana la cate o intalnire tribala, Clujul poate?

Doritori si doritoare, consumatori si consumatoare avem pe aci din zona? :p

Asteptam inscrieri si oferte de colaborare! :D
 

DeletedUser

copiati la greu a??????
daca vine si i see voices vin si eu :D
 

DeletedUser

dieratte, nu oferim drepturi de autor. ;)

ISeeVoices, nici sa nu indrazneasca sa zica "nu". :(
 

DeletedUser

ja ja ja ja ja :D


dar sunt undercover ( adica pune patura pe mine :))))) )
 

DeletedUser3366

Mai k aş veni si eu cu toate k sunt moldovean,dar doar *** va intalniţi sambata sau duminik k at. pot veni si eu,k sunt prin zona.:p

P.S. Nu cumva e intalnire Mamu?In afara d dierette,restu suntem in acelasi trib.
 

DeletedUser

politzotto, nu neaparat intalnire Mamu. Un fel de intalniri cum fac cei din capitala. Sa ne intalnim in fiecare vineri sau weekend cativa asa de distractie. :p
 

DeletedUser

Intalnirea o sa fie cand poate toata lumea...doar sa mai gasim cativa doritori :)

vad ca nu joaca triburi clujenii :( dar oricum eu si Zeitate vom reprezenta cu mandrie Ardealul :D

Asteptam si aliati si dusmani :p
 

DeletedUser3366

Eu sunt si aliat si dusman si am mentionat k pot veni doar sambata sau duminik pt k sunt momentan in medias,deci imi permit.
 

DeletedUser

Disponibil.. stau langa zalau .. poate stiti :)).. daca nu puneti mana pe guugal si cotati simleu silvaniei :D
 

DeletedUser12196

Intalnirea o sa fie cand poate toata lumea...doar sa mai gasim cativa doritori :)

vad ca nu joaca triburi clujenii :( dar oricum eu si Zeitate vom reprezenta cu mandrie Ardealul :D

Asteptam si aliati si dusmani :p
Nu e asta...nu intra pe acest forum.trebuie sa-i comvingeti...
Altfel...mai dai de ei prin cluburi si te amuzi auzindu-i ce vorbesc. .
Eu am dat de multi din triburile in gothik club din bucuresti .
:)
 

DeletedUser10829

din cluj mai vin eu (costy) cu dex1919(paul, fratemio), redscorpion1980 (zis alex il stiu de secole dp L4), kidst3r (victor prieten de la bloc), laightind & borsu (colegi de clasa) etc, daca vreti imi aduc trupa dau cateva telefoane si venim si noi:D
Pacat ca nu poate veni sirrclauss (accident grav de motocileta:()
Cand cum unde, chiar vroiam sa iau eu aceasta initiativa
 

DeletedUser10829

ar mai fi ceva prieteni de pe L5
ghio1 de pe L7 etc, daca vreti vin da nu vin singur:D
cat timp am la dispozitie sai anunt?:confused:
 
Sus