Coalitia

DeletedUser

Toata lumea ** de marile razboaie...[ally]~COA~[/ally] insa duce un razboi de lunga durat cu [ally]3-A[/ally] si mai nou k [ally]Wanted[/ally]-ul
Am deschis acest topic poate fara sens pt unii dintre voi dar aici mi-am castigat prieteni adevarati si iubesc faptul k suntem f uniti!
Care ne va fi soarta?Nu se stie...
Va las pe voi sa faceti niste predictii
 

DeletedUser4610

Harta :
image.php

Light Blue : ~COA~
Orange : 3-A
Light purple : WANTED

Deci...pierdeti ! Sunteti aproape incercuiti . WANTED are granita cu 3-A...voi sunteti incercuiti si la Nord si la Sud...
 

DeletedUser

~COA~ sa format odata cu destramarea ~Q~ , cu intrarea unora de acolo in 3-A nu..?
Ceilalti ramasi au format ~COA~...si nu au fost chiar toti din ~Q~..s`au unit resrul cu ~B-A~ si au format ~Q_A~..ceva de genu`..
 

DeletedUser

Exact...dar chestia asta tine de ceva vreme si ink ne tinem bine pe picioare. Ce imi place mai mult este sa aud k nimeni nu ne da sanse,asta este frumusetea jocului...
 

DeletedUser

eh...stai tu linistit...
si noi ne batem cu ei...eram curioasa cum arata harta daca puteti cu albastru si NOI...
pacat ca aveti scandal cu 3-A...dupa cate stiu eu relatiile erau destul de tensionate...si daca mai puteati putina sare pe rana si la O.S. ....
eh...am imbatranit maica...nu ma mai tzin de de-astea, prea multa bataie de cap, dar ce frumos ar fi! nu-i asa!?
 

DeletedUser

Chestia ee ca noi nu aveam razboi daca acel grup de prieteni veniti din fostul M.i.t ,care au format tribul Q au facut ce au facut,iar dupa ce a inceput razboiul au inceput sa bage strambe in toate colturile ca sa vada tribul 3-A destramat.!asta ee..
 

DeletedUser

QA e un trib mamut si f dezorganizat ...COA au cativa jucatori buni ,nici restu nus rai, dar nu prea mai joaca multi ....3-A pana acum nu mai avea alte razboaie deci nu e de mirare ca statistica este favorabila lor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca tu zici ca nu aveam;)asa ee!...~B-A~?..~Q~..si mai nou ~COA~! cu ~B-A~..mai putin ..ei ne credeau dusmani insa la noi in trib cu totul alta era realitatea..
 

DeletedUser

eu zic ca inafar de nord(adic Q ,COA,QA ,BA care sau unit si reunit) in alte zone nu mai aveti

Side 1: 3-A

Side 2: ~Q-A~ ~COA~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,733
Tabăra 2: 6,251
Diferență: 3,482

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 729
Tabăra 2: 403
Diferență: 326

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 60,743,200
Tabăra 2: 31,117,542
Diferență: 29,625,658

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,492,440
Tabăra 2: 3,613,617
Diferență: 2,878,823

image.php
 

DeletedUser

adevarat.....
--2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce pacat!...si jucatorii vostri de la granitza cu wanted nu se plictisesc!? ia ui' cata granitza!!!!! :pP
 

DeletedUser

Cla71ta...sa vdm *** Wanted-ul va declara razboi si voua akm :)
Ati avut alianta,care s-a transformat intr-un PNA==> ???
Aseara au avut sedinta,sa vdm,ori intra in razboi k voi ori reactiveaza alianta intre triburile voastre,dar adevarul este k toata lumea ne vrea pielea numai k noi suntem prea uniti si *** ar fi sa se termine vom termina k fruntea sus...filmul ala nu ar tb sa se numeasca 300 ci 54 atatia cat suntem noi in fata 3-A si Wanted triburi de zeci de mil de pct :)

Mai putina vorba si mai multa treaba

~COA~
 

DeletedUser

de ce va considerati mah singuri?:)...de unde 54 de membrii impotriva noastra?...impotriva noastra nu sunteti numai voi...sunt si cei din ~Q-A~
 

DeletedUser

~coa~ probabil vor avea statistici favorabile vreo 3 saptamani ... e urma se vor ingreuna lucrurile pentru ei !
 

DeletedUser

~COA~ are statistici favorabile de *** s-a infiintat si *** vom ceda ramanem cu multumirea sufleteasca ca am reusit sa facem ceva,de ex sa dominam K22
 
Sus