Cod voucher

  • Autor subiect DoiCopiiNumaraUnMelc
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ieri am dat pe la setari:D
as vrea sa stiu si eu care e treaba cu acest cod voucher si ce trebuie sa facem sa primim unul si ce putem face cu el:D


PS. Imi cer scuze daca cineva a mai intrebat de codul voucher, eu am tot cautat si n-am gasit nimic:D
 

DeletedUser

Din când în când poţi găsi coduri voucher de exemplu şi pe pagina noastră de Facebook. Acestea pot fi folosite de tine aici. Ţine te rog cont de faptul că aceste coduri sunt valabile doar pe o singură lume, pentru un singur cont.
 

DeletedUser21711

pe the-west, primesti iteme sau bani...

banuiesc ca aici, pe triburile, primesti trupe, sau resurse...

alte cadouri pe triburile nu vad cam ce ar putea fi...
 

DeletedUser

Dai la setari:D trebuie sa fie pe acolo, coduri cica apar pe facebook:D
 

DeletedUser21711

pp uri...

unde sunt aceste vouchere?

nu vorbi in necunostiinta de cauza.

cu siguranta nu iti da PP-uri... pentru ca asta duce la pierderea de bani a INNO.

am mai zis, doar resurse si trupe.... care, la 1000 sate, nu le mai simti .... :D
 

DeletedUser

categoric pp-uri nu, cred ca inclin sa dau dreptate lui dinozaurus rex, insa sincer ma ateptam la un raspuns din partea unui admin sau moderator pus in tema cu aceasta facilitate daca o pot numi asa:D
 

DeletedUser

si eu daca nu am facebook sa zicem, nu sunt dezavantajata?
de ce pe facebook si nu aici (in cadrul jocului)?

idee: facebook-ul este auxiliar de joc si nu cred eu ca daca x,y,z si l intra pe fb, fix dupa vocuher triburile se uita..
 

DeletedUser

si eu daca nu am facebook sa zicem, nu sunt dezavantajata?
de ce pe facebook si nu aici (in cadrul jocului)?

idee: facebook-ul este auxiliar de joc si nu cred eu ca daca x,y,z si l intra pe fb, fix dupa vocuher triburile se uita..

nu ai facebook nu existi :p

on:de unde atatea pp-uri gratis...resursele pe de alta parte sunt gratis :))))
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Codurile voucher pot fi găsite pe Facebook: pe pagina Triburile sau sau pe pagina oficială InnoGames, în cadrul unor acţiuni special organizate despre care veţi fi informaţi.

Acestea pot fi folosite pentru activarea contului premium pentru câteva zile în joc.
 

DeletedUser

multumesc frumos carmi pentru raspus (un moderator poate inchida tema acum ca am aflat.
Sky229 era doar o idee a mea, si nu numai a mea, si in plus nu te gandi ca acel cod voucher te umple de premium banuiesc ca mai mult de 7 zile nu cred ca iti da:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus