Comunicat Oficial Acv!lla Fraternitas Revine in Forta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Comunicat Oficial Acv!lla Fraternitas


Revine in forta , vechii membrii care vor sa arate inca odata triburilor de pe lumea 2 Ce a fost Acv!la si sa le arate ca inca mai este , sunt invitati , sa revina in formarea unei noi forte .Astept mesajele voastre .




~Acv!la~ Fraternita

Acvila non capit muscas

Ati uitat de noi , dar noi nu vam uitat.
 

DeletedUser

etoons going down

mergeti in jos , o sa vedeti voi acuma . :))​
 

DeletedUser

hmmmmmmmmmmmmmmm? in numele cui vorbesti? pe cine reprezinti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17912

pt. ala de mai sus..cu acvila capit muscas..de fapt noi la scoala am invatat ca e "acvila capit muscam" ...da na...fiecare cum o invatat..
 

DeletedUser

Descriere
Acvila a fost înfiinţat de către push

Reintoarcerea unui trib ce a condus lumea 2 in trecut . Ne-am reintors mai puternici si mai ofensivi , feriti-va de furia Acvilei.

~Acv!la~ Fraternita

Acvila non capit muscas

Ati uitat de noi , dar noi nu vam uitat.



Lovit şi n-am renunţat! Prăbuşit, dar am renăscut


Ad hunc locum Curia advisari vult. Lege, quaeso!

Furia Acvilei ? :))))))))
 

DeletedUser17912

scuze,nu vreau sa fiu rautacios,dar cand a condus Acvila lumea 2??ca de 2 ani de cand joc nu tin minte sa fi asistat la asa ceva.
 

DeletedUser

Vad ca tu ai chef sa intri in polemici fara rost! tu nu ai nici un drept sa judeci un trib care voua va fost tot timpul superior din toate punctele de vedere !
Mai bine iti vezi de Leon-ul tau si sa lasam lucrurile asa cum sunt ele!
 

DeletedUser11365

o fost si acvila pe 1...io asa tin minte..dapai ce fac baietii astia ii blasfemie..in fine..si inca o chestie..te rog frumos hulk sa nu vorbesti de leon...si iti spun de ce..nu o fi cel mai bun trib,da rezista de cand lumea...de cand m-am apucat eu de jocu asta exista leon(si o trecut vreo 2 ani)..eu cred ca ii si asta o treaba..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Au fost aşa superiori că au dat delete la cont şi dizolvare trib ;)
 

DeletedUser

da,vor avea un viitor stralucit...poate in L20...:)

n-am nimik cu ei,nici nu-i cunosc,nici n-am auzit de ei in L2...ma refer la faptul ca ar fi purtat vreun razboi celebru si sa-l fi castigat...

a da delete cont e dovada de lasitate,nu de barbatie..:D
 

DeletedUser17912

Vad ca tu ai chef sa intri in polemici fara rost! tu nu ai nici un drept sa judeci un trib care voua va fost tot timpul superior din toate punctele de vedere !
Mai bine iti vezi de Leon-ul tau si sa lasam lucrurile asa cum sunt ele!

cred ca glumesti..atata timp cat joc pe l2 am exact aceleasi drepturi sa imi spoun parerea,si nu numai,ca si tine..si nu am intrat in nici o polemica.am fost foarte clar.
 

DeletedUser17912

apropo,asa superiori or fost ca i-am batut de o iesit si prafu din ei..dupa care vine duma celebra..Acvila a fost dizolvata ca si-a indeplinit tot ce si-a propus..made by domnu padurar :D n-o sa uit cat m-am amuzat de abureala asta :))
 

DeletedUser

M-am lasat de lumea 2 din cauza ca nu mai am rabdare de atatea magarii ce se intampla pe lumea asta,dar nu mai prea am nici timp si chef. Ce va zic sigur, ca acvila ce-a fost odata nu va mai fi. Poate reveni paduraru cu oricati jucatori ca nu va mai fi la fel. Ma rog...
studentule din cate imi amintesc eu tu in Leon ai fost...nu? Singurul avantaj pe care il admir la Leon e ca tot timpul au stiut cum sa-si faca diplomatia. O singura data au clacato cu acvila si atunci au pierdut jumate de k42 in 2 saptamani, lucru care in perioada aceea era ceva foarte greu de realizat, jucatorii find cu mult mai putine sate decat acum. In rest nu stiu si nu ma bag...
Nu zic ca acvila o fost un trib puternic de la inceputul lumii pana cand sa dizolvat sau ca a facut mare lucru, dar o fost o vreme cand majoritatea triburilor din nord-ul hartii se fereau de orice conflict direct cu fostii membrii Acvila. Si asta nu e vrajala ci asta e adevarul. Ca dupaia cativa din acvila so lasat de joc si isi cautau diferite scuze din cauza ca vedeau sute de atacuri de la etoons e alta poveste, dar ma rog.

PS. Parerea mea ca e un topic fara rost :p
 

DeletedUser17912

si acuma tot in leon is,si de faza ce zici tu cu pierderea satelor in 2 sapt,era ** de leonef,o academie slaba intradevar pe vremea aia..dar s-a vazut diferenta apoi,cand au dat fata in fata cu adevaratul "LEON"
 

DeletedUser11365

leonef niciodata nu o fost academie...o dat-o in bara uncruel cu diplomatia si s-o pierdut niste sate..nici o tragedie..
 

DeletedUser

M-am lasat de lumea 2 din cauza ca nu mai am rabdare de atatea magarii ce se intampla pe lumea asta,dar nu mai prea am nici timp si chef. Ce va zic sigur, ca acvila ce-a fost odata nu va mai fi. Poate reveni paduraru cu oricati jucatori ca nu va mai fi la fel. Ma rog...
studentule din cate imi amintesc eu tu in Leon ai fost...nu? Singurul avantaj pe care il admir la Leon e ca tot timpul au stiut cum sa-si faca diplomatia. O singura data au clacato cu acvila si atunci au pierdut jumate de k42 in 2 saptamani, lucru care in perioada aceea era ceva foarte greu de realizat, jucatorii find cu mult mai putine sate decat acum. In rest nu stiu si nu ma bag...
Nu zic ca acvila o fost un trib puternic de la inceputul lumii pana cand sa dizolvat sau ca a facut mare lucru, dar o fost o vreme cand majoritatea triburilor din nord-ul hartii se fereau de orice conflict direct cu fostii membrii Acvila. Si asta nu e vrajala ci asta e adevarul. Ca dupaia cativa din acvila so lasat de joc si isi cautau diferite scuze din cauza ca vedeau sute de atacuri de la etoons e alta poveste, dar ma rog.

PS. Parerea mea ca e un topic fara rost :p

Partial de acord cu tine Mircea. Acvila a fost o forta zonala prin faptul ca membrii erau uniti si stiau ca se pot baza unii pe altii. Asta a contat mult la momentul respectiv. Dupa ce anumiti membrii ai tribului au considerat ca nu mai fac fata, situatia s-a schimbat. Multi au fugit la caldurica imediat, acolo unde credeau ca e mai bine pentru sarmanele lor sate, altii au fugit mai tarziu, iar dupa ce au ajuns acoloo, mai devreme sau mai tarziu, se lauda pe forumul toons ce acvile "adevarate" au fost ei si ii numesc pe cei care au ramas independenti ciori. Bravo! Va admir, aveti o coloana vertebrala de invidiat!
Cum vi s-a promis ceva ati fugit. Ati demonstrat valoarea voastra. Hai sa luam exemplul jucatorilor din BW, cei care au ales sa intre in toons. Spuneti-mi 2-3 jucatori care mai au satele de la inceputul razboiului. Li s-a cerut sprijin, au dat, dar cand a fost vorba sa primeasca si ei s-a spus pass... sittere la ei, sprijin in favoarea "granzilor" din toons si in rest? Dumnezeu cu mila...

Acum ca tot v-am provocat, astept si eu atacurile alea din partea cateilor din leon pe care ii provoaca oq maro sa ma atace. Pentru ca, din cate se pare, LEON-ul e catelul de joaca al toons-ului. Sunt curios cat timp o sa va foloseasca si pe voi. :)

Va urez noapte buna, deja am scris prea mult!
 

DeletedUser17912

ddarkwiz,cred ca ai fost prea beat cand ai scris postul,sau poate inconstient.e problema ta.Dar Leonul nu a fost si nu va fi niciodata catelul de joaca al nimanui,tot ce am realizat a fost in cea mai mare parte meritul nostru si faptul ca ii ajutam pe toons nu dovedeste decat diplomatia noastra de care tinem cont,spre deosebire de altii.asa ca nu te mai umfla in pene,si daca chiar vrei sa fii atacat se rezolva,si asta nu ca ne-ar cere-o toons ci la cererea ta.sa ne arati cat de "invincibil" esti.
 

DeletedUser

baieti pe bune ala a scris 2 randuri ca revine acvila si voi continuati...va certati fara rost.pe bune cu ce va deranjeaza daca vor sa revina in forta pe lumea 2?ori deja va este frica de aparitia lor?lasati oameni in pace si daca vor sa demonstreze ceva sa o faca in joc nu pe forum.
 

DeletedUser13259

ddarkwiz,cred ca ai fost prea beat cand ai scris postul,sau poate inconstient.e problema ta.Dar Leonul nu a fost si nu va fi niciodata catelul de joaca al nimanui,tot ce am realizat a fost in cea mai mare parte meritul nostru si faptul ca ii ajutam pe toons nu dovedeste decat diplomatia noastra de care tinem cont,spre deosebire de altii.asa ca nu te mai umfla in pene,si daca chiar vrei sa fii atacat se rezolva,si asta nu ca ne-ar cere-o toons ci la cererea ta.sa ne arati cat de "invincibil" esti.
ce razboaie a avut "celebrul" LEON? Voi declarati razboi unui singur jucator? :D
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Daca nu puteti discuta normal imi spuneti si inchidem topicul!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus