Concurs - CEL MAI BUN PROFIL DE TRIB

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Cel mai bun profil de trib

  • [b]Airborne[/b] - Trib: [b][i]Raboincii Dragoni[/b][/i] - L11

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    128
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Citez: Ce trebuie sa faceti? Va trebui sa creati un profil pentru tribul din care faceti parte sau sa ni-l prezintati pe cel existent.
Inteleg de aici ca nu trebuie sa fie neaparat logo-ul curent al vreunui trib.

iata propunerea mea:

J7hBB.png


Nume: CUTEZATORII (batranii stiu de ce:)

Nick: SIMPLU

descriere: Suntem ceea ce iubim. (dupa N Stanescu)

Pe urmă ne vedeam din ce în ce mai des.
Eu stăteam la o margine-a hartii,
tu - la cealaltă,
ca două toarte de amforă.

Cuvintele se roteau, se roteau între noi,
înainte şi înapoi,
şi cu cât ne atacam mai mult, cu atât
repetau, într-un vârtej aproape văzut,
structura materiei, de la-nceput.

jucator: marele bunic
L: 24
trib: Duffy Duck
 

DeletedUser

STRNUTELU-NOI...asta e cel mai bun de pana acum...si sunt sigur ca va fi pana la final:)
 

DeletedUser

vad ca nu mai pot edita postul anterior, asa ca postez iar fotografia usor modificata:
logo5.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21652

va mai amintiti de tribul ILL?
a activat candva pe lumea 14
va spun eu ca nu sau poate doar cei ce au fost in acel trib isi mai amintesc ceva

iata si profilul ce l-a avut candva tribul ill

in prima faza poza este una clasica

iluminati2.jpg

de aceea ni se spuneau iluminatii


profilul nu are nicio legatura cu iluminatii "adevarati" ci este doar unul facut in graba de cei care eram in trib

in urmatoarele randuri va voi rezenta textul de intampinare pe care tribul il avea la profil alaturi de poza mentionata mai sus


Ill a fost infiintat de:
ykky
bineinteles intr-o zi cu soare-ploaie cu scopul de a nu domina aceasta lume, ci de a-si vedea pe harta prietenii cu albastru ca sa nu-i atace din greseala, el fiind un razboinic fioros, cu palosu' plin de sange si ciorapii gauriti...


"Obosisem. O picatura de bere mi se scurgea pe pieptul paros, lucind in lumina soarelui la apus sau de rasarit, cine mai stie.
M-am sprijinit in halba, rasufland greu: fusese o zi lunga, interminabil de lunga, si oamenii mei inca mai priveau cu ochii goi masa presarata de sticle si pahare goale. Fusesem mai multi, dar cazuseram unul cate unul: unii sub masa, altii sub scaune, cativa sforaiau incet... Dar incet ne-am cules de pe jos, am mai comandat o halba si cu urlete salbatice ne-am repezit spre grupul advers: LASiiii.

daca nu aveti intrebari adresati-va lui
dudi
mihai-2007
...nici ei nu sunt foarte vorbareti, doar cand sunt bauti ingana una alta de sub masa...

Daca esti destul de tembel si treci proba olimpica "halbere viteza", atunci cere o invitatie de la
badboy25
Poti bineinteles sa ai si o mare surpriza, nu ti se va da invitatie decat daca are chef."

Cu asemenea barbati,
in tribul Ill femeile controleaza totul: pamântul, proprietatile chiar si linia de sânge.
akadot
buffy78
moon30
stapanesc foarte bine arta inelelor.
In fiecare dimineata fetele vor incolaci pe picioarele barbatilor inele atat de multe, incat din pricina marimii si a greutatii acestora, masculii incep sa mearga leganat, cu picioarele larg desfacute.
<<Nu radeti! Sefii isi arata nobletea si puterea>>

Crestem si comercializam iepuri.

in viitorul apropiat ne vom axa si pe cresterea ursilor,strutilor si a bilibistrocilor de gradina

'Cel mai cautat animal din Romania este shocatele!

Acesta se gaseste in varianta maro cu ?? in varf si

coclender roz. Nu va recomadam varianta cu seplapoloidala

pentru ca aceasta capata un bibistrocel crocobazdugat.'

academia tribului SKR

pentru alte manifestari neplacute adresati-va medicului sau farmacistulu


pe aceasta cale vreau sa multumesc si colegilor care au fost in acel trib si sper sa ne mai intalnim si pe urmatoarele lumi
 

DeletedUser26839

Tribul asta cu rata de pe 24 de ce apare de 2 ori la pool? adunati voturi din 2 parti? :p
 

DeletedUser

Trib TLP (desfintat)
Lumea 9
Aveam si poza o sa o introduc cand am timp


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[ally]TLP[/ally] a fost infiinţat de niste betivani care nu aveau altceva mai bun de facut pe acasa.

Daca doresti sa devii membru al tribului [ally]TLP[/ally], trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

1. Sa nu fii ferma ! (singura exceptie de la regula o reprezinta existenta unei antene de satelit pentru internet, legata de cotetul purceilor)

2. Sa nu fii refugiat ! (adica daca vii de prin alte parti si ai cativa racketi ucrainieni dupa tine sa stii ca noi nu ne bagam, dar iti uram totusi multa bafta)

3. Sa fii activ ! (asta inseamna, pe langa a face mult sport, sa nu ai "cartonase" galbene. Sa fii sigur ca la "cartonasul" rosu nu o sa ajungi niciodata. Daca esti atat de delasator incat sa nu lasi sitter, o sa consideram ca nu te descurci ca primar si o sa avem noi grija de satele tale). Asta mai presupune si ca o sa atacam celalalte bodegi impreuna, nu fiecare cum il taie capul, de aceea la noi in trib nu vei vedea sectiunea rezervari.(cum ar veni asta: rezerv bodega lu' Gheorghe - bleah ?!?!)

4. Conditie eliminatorie !!!! Cunoasterea unor notiuni elementare ale gramaticii limbii romane !


Totodata ar trebui sa iei la cunostinta, pe proprie raspundere, ca tribul asta nu are conducere. Cel mai treaz dintre noi raspunde la mesaje. Momentan, [player]madfalcon81[/player] a baut mai putin azi, deci apelati cu neincredere.

Pe aceasta cale, spre deosebire de alti carciumari, va invitam sa luati bodegile abandonate de langa noi, ca de ale voastre vom avea grija noi.

Motto-ul tribului (caci sa stiti ca aici la carciuma avem si asa ceva) este: Divided we stand !

Stiri pe scurt: Acum cateva zile, lantul de bodegi [ally]DNS[/ally], a atacat prin surprindere si deliberat cateva bodegi locale. Transmite de la fata locului Catalin Calu' lu' Tase. Catalin, ai legatura !

Buna seara, Andreea. Transmit de aici din TiLiP-estii din Deal, unde o multime de oameni inarmati cu furci si topoare s-au strans si scandeaza: "Jos Guvernul, Jos Mafia, Sus TLP". Ei sunt revoltati de atacul neprovocat al celor din bodegile vecine, bodegi care i-au agresat, le-au adresat injurii, motivand ca au refuzat sa comploteze impreuna impotriva altor sateni, condusi de Shiarli Jadii si un cunoscut interpret de cantece populare de voie buna, Hip-Hop si house minimal. Initial, atacatorii au obtinut cateva succesuri locale, deoarece TLP-istii erau toti la bode... aaa, la muncile campului, dar cand s-au trezit din beti... aaa, cand au revenit la casele lor situatia s-a schimbat. Urmariti declaratia purtatorului de cuvant [player]bazilica[/player] si veti vedea pe fundal sosirea in mijlocul declaratiei a sefului de trib, [player]madfalcon81[/player], proaspat intors de la granita.
http://www.youtube.com/watch?v=3RJXP1tfSBM
Vom reveni cu amanunte. Andreea...


Alte stiri pe scurt...din moment ce cativa sateni din [ally]TRACIA[/ally] vor veni la bodega noastra, ne putem considera frati de pahar cu vecinii din [ally]SPAM![/ally]. Sa speram ca miile de pahare de bere nu vor opune rezistenta la consumarea lor de catre cele 2 asezaminte.


Alte stiri pe scurt: Satenii din [ally]MDA[/ally] s-au trezit dis-de-dimineata si cand s-au uitat in oglinda, au observat ca muschii lor se umflasera dincolo de limitele obisnuite. Urmare a acestui fapt, s-au hotarat sa ne arate si noua uimitoarea descoperire. Ca de obicei, fiind prinsi cu zecile de sticle de vin langa noi, ne-au surprins, timp de 5 minute; fireste ca, dupa acest interval scurt de timp, ne-am uitat si noi in oglinda... Rezultatul va fi observabil in urmatoarele zile.
[/spoiler]



Momentan e liniste si pace si sa fim seriosi, asta dauneaza grav stirilor de la ora 5. Hai baietii, care sare la cap, un zmardoi, o cafteala, ceva !!

Revenim cu stiri vechi: [ally]WWIZZ[/ally] a atacat - fara declaratie de razboi - tribul [ally]SPAM![/ally]. Sa le fie tarana usoara ![/spoiler]
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
am votat pirates406 pentru ca nu avea nici un vot (ma asteptam ca macar el sa se voteze :D)
imi place stranutelu dar nu prea respecta regulile cu a doua imagine care depaseste dimensiunile propuse.
 

DeletedUser35413

Stranutelule trebuia sa pui emblema aia care ti-a placut mult da nu te-au lasat adminii sa o lasi =))
 

DeletedUser6843

imi place stranutelu
:)))) Mie imi placE fetele :))(sper ca tii la dume!)

dar nu prea respecta regulile cu a doua imagine care depaseste dimensiunile propuse.
Nu toata lumea a respectat regulile in totalitate , acum mno...eu am zis sa mai fie si ceva amuzant pe acolo , acum daca stam bine sa ne gandim la un concurs trebe sa te si distrezi !

Hello I love? tu oricum esti no.1 la embleme , imi aduc aminte ca atunci cand ma jucam pe speed ma rugam non-stop de tine sa imi faci emblema pentru profil/ player.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Maine vom anunta castigatorii. Momentan nu pronuntam asta pentru ca se vor anula unele voturi care sunt clone, voturi de pe proxiuri, etc.
 

DeletedUser

mno auzi Dane , te-a deconspirat îngeriţa , te-a prins cu clonele :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus