conducere trib

DeletedUser

daca conducatorii tribului sa-au mutat in alt trb ce se intampla cu tribu?
 

DeletedUser2821

Depinde daca intemeietorul da disband bine daca nu oricum trebuie sa ramana un intemietor .
Daca intemeietorul vrea sa il dizolve gata :) .
 

DeletedUser

sa vad daca pot sa explic:
intemeietorul tribului este cel care are toate drepturile.
el poate sa il dizolve, sa numeasca alti intemeietori.
conducatorul are drepturi si el exact ca un intemeietor. cu toate ca el nu poate sa dezolve tribul.

daca au plecat conducatorii/intemeietorii nu este nici o problema. important este sa ramana cel putin un intemeietor. daca pleaca si acesta (aici nu sunt sigura, cu toate ca am vazut un printscreen) se alege un altul din membrii tribului (cred ca se merge pe principiul primul ajuns,primul servit)
am spus nu sunt sigura
 

DeletedUser24677

nu este asa daca este un intemeietor nu re cum sa plece...;) trebuie sa dizolve tribul
 

DeletedUser

daca sunt mai multi intemeietori poate sa plece unul.
important sa ramana unul :D
 

DeletedUser

Am si eu o nedumerire:

Sa zicem ca e un intemeiotor X intr-un trib Y....vine jucatorul Z si ii ia satul intemeietorului din tribul Y......mai departe....ce se va intampla cu tribul??...cn va fii intemeietorul??
 

DeletedUser

pai...nu poate sa faca sat nou inteiemetorul,si sa ramana tot el?mi se pare logic asa
 

DeletedUser5151

Ba da.... cu toate ca tare ma intreb daca mai merita sa stai intr-un trib, in care conducatorul a fost innobilat
 

DeletedUser

pai nu merita...dar i-am raspuns omului la intrebare,daca intemeietorul e bun si creste repede,il pastrati sau mai puneti unul...sunt multe posibilitati
 

DeletedUser

si daca intemeietoru se hotaraste sa nu mai joace p lumea aia....adik sa nu isi faca un sat nou....
?????
 

DeletedUser

:(pai asta incerc si eu sa aflu:((:((

deci...imi raspunde si mie cineva la intrebare:(???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10925

cum se alege??...daca fostul intemeietor nu mai exsita...

In cazul in care nu mai exista un intemeietor, tribul voteaza un alt jucator care sa joace acest rol si se anunta prin sistemul de suport administratorii pentru a i se acorda drepturi.
 
Sus