Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser48274

Usor usor se clatina "Marele Dream Script" ,stati linistiti baieti,ce va urma pentru voi, nu a mai patit niciun trib,umilimta ce o veti lua aici o sa o tineti minte toata viata!

Umilinta e putin zis, dupa l54 nu cred ca vom mai auzi de acest trib autointitulat cel mai "bun" de pe ro, bun de antrenament pt noi probabil, nici macar atata :))

Se pare ca au abandonat externul...

Pai ce sa mai posteze si ei, cum pierd sate pe banda? =))
 

DeletedUser13059

liniste ca urla marele jucator nextel dupa deff ... astepti sa treaca atacurile si daca ii ok pentru el o sa apara pe extern imediat sa arate de grande ii :D
 

DeletedUser48274

Vine cu realizarea "ai manacat cele mai multe shaorme intr-o zi", sau ceva mai mistic, ai urlat cele mai tare dupa deff, nextele, nextele de astea faci tu mai, pai nu se lauda baiatul acuma ceva timp ca suntem inculti ca nu stim cine e el samd, oara ma inseala vederea ? :p:p:p
 

DeletedUser20519

liniste ca urla marele jucator nextel dupa deff ... astepti sa treaca atacurile si daca ii ok pentru el o sa apara pe extern imediat sa arate de grande ii :D

stai fara griji piticulei...eu nu-mi blindez satele cum o faceti voi cu peste 100k ca sa fiti siguri ca nu pierdeti satele. Voi chiar nu va vedeti pe voi? sau numai in ograda altora priviti?
 

DeletedUser48274

Se numeste blindare strategica ceva ce voi nu stiti, aia unde se baga trupe (la 20+ nukeuri cate veneau pe sat) ca sa nu se piarda deff degeaba, stiu ca pisi va invatat cum se toci defful la split dar totusi...

PS: Daca este deff de ce sa nu fie folosit, plangi cu capul pe perna ca nu ai si tu asa blindaj? Frustrare la puterea x^x :p.
 

DeletedUser20519

frustrat esti tu baiatulei...eu am cerut sprijin si repede apareti aici pe extern ca uite nextel cere sprijin, mare jucator etc. Dar cand voi cereti sprijin e ceva normal. Pe ce lume traiti? Mai uitativa in oglinda si dupa criticati pe altii.
 

DeletedUser48274

Pai tu ai zis ca esti superman, foarte mirat ca nu stim cine esti in afara de un tradator notoriu bineinteles. Un "zeu" ca tine nu cere deff ii face pe adversari sa ceara deff nu? sau asta era "maretul" jucator care umbla cu botezul ?

PS: eu nu am de ce sa fiu frustrat, cand va dam nananananana la fundulet nu pot decat sa ma amuz, defapt imi place sa te "trolez", nici macar "trolatul" nu-l meriti, mai baga o strigare dupa deff, apropo, oare tu esti noobul care joaca pe hannibal ? =))
 

DeletedUser13059

stai fara griji piticulei...eu nu-mi blindez satele cum o faceti voi cu peste 100k ca sa fiti siguri ca nu pierdeti satele. Voi chiar nu va vedeti pe voi? sau numai in ograda altora priviti?


a fost un sat cu aproape 200k in el , dar acolo au fost doar niste ramasite trimise din scurt asa la misto

apropo , peleu , ares , lyon , nioxin , ghizmo , arsenelupin ... conturile scoase de voi de ce au cam disparut ? :| voi aia care nu "inobilati intern" si vad ca 80% au ramas la noi restu de 20 au fost luate intern satele lor .. sa nu mai zic de circ , unde doar vati batut joc de acei jucatori iar nenea yoyo cu thumperita au vrut sa inobileze intern tot tribu :))

e7fbe582af3e466eae6cf7dab2a87053.png

4876fc4781f44f36b1a0fc862fc1c0b6.png


si referitor la scooby , pai sincer sa fiu daca era si nenica yoyo in locul lui facea la fel , dar din pacate pentru scooby , tot deffu este la yoyo , si unde are nobili fake pe el tine 30k , iar in marginea hartii are 1 sat de 3 k unde are 55k deff iar scooby a fost demolat pe toate satele fara sa primeasca 1 lance , stati linistit ca asa se joaca in echipa dt , echipa aia veche conteaza, cei recrutati sunteti doar pe post de scut , iar acuma sunt curios ce va face marele deteu cand ajunge granita la ei :D

asa ca o mica paranteza :

Apărător: TigerYoyo89
Ţel(direcţie): Most Wanted Player (378|418) K43

Număr: 56118 42373 0 14134 0 0 0 1430 0 0 5 0 0
Pierderi: 7 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Steag: +10% putere de apărare
Bonusuri: Spadă: +30% putere de apărare
Lance: +30% putere de apărare
+15% eficiență Zid
+20% putere de apărare vizavi de asalt

:))))
 

DeletedUser20519

Pai tu ai zis ca esti superman, foarte mirat ca nu stim cine esti in afara de un tradator notoriu bineinteles. Un "zeu" ca tine nu cere deff ii face pe adversari sa ceara deff nu? sau asta era "maretul" jucator care umbla cu botezul ?

PS: eu nu am de ce sa fiu frustrat, cand va dam nananananana la fundulet nu pot decat sa ma amuz, defapt imi place sa te "trolez", nici macar "trolatul" nu-l meriti, mai baga o strigare dupa deff, apropo, oare tu esti noobul care joaca pe hannibal ? =))

Pe cuvantul tau ca asa am zis? Chiar te rog sa-mi arati si mie unde am zis. Sau tu esti ala care doar ciripeste...ca atata te duce capul.

P.s. sunt un necunoscut pentru tine...pentru ca nu am nevoie sa ma cunoasca un purece ;)
 

DeletedUser13059

:)))) ce iti place cand iti dai singur peste bot cu replici care vrei sa para inteligente dar din fericire sunt la fel ca si tine :D
 

DeletedUser48274

Pe cuvantul tau ca asa am zis? Chiar te rog sa-mi arati si mie unde am zis. Sau tu esti ala care doar ciripeste...ca atata te duce capul.

P.s. sunt un necunoscut pentru tine...pentru ca nu am nevoie sa ma cunoasca un purece ;)

Ce-ți mai place ți-e mai nextele sa dovedești ca prostia chiar nu are limite, clap, clap, bravo. Aia cu Superman e de la mine, ce vroiai sa scriu Batman ? Nu nega faptul ca acum ceva timp pe forumul asta tu cu degetele tale ai tastat ca noi cei care radem de tine neștiind cine esti suntem niște "inculți" pe motiv ca toată lumea trebuie sa-l știe pe nextel si realizările lui de semi "zeu".

PS: daca eu sunt purece, tu esti ceva si mai microscopic, ceva ce nu se vede, o adunătura de litere pe un forum unde numai tu mai postezi din acel trib deteist. Colegii microscopici unde sunt ? Recrutează oare deff pe satele de atac?
 

DeletedUser13059

semi zeu ? si cineva deteu ma intreba daca ma cred zeu sau ceva de genu ? :))) iar cum intrebarea , din ce rezulta un semi zeu ? :D:D:D:D
 

DeletedUser13059

hai sa ne pregatim pentru 8 martie , sa nu neglijam fetele din deteu
 

DeletedUser13059

1e2a80d70bf24e219fb4b6395fe83f73.png



Apărătorul zilei

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

4.054.859 / 4.054.859

dupa cateva oferte refuzate de feribotu deteul sa gandit sa ii arate ce inseamna sa refuzi deteul :))) chiar a fost un organizat reusit...felicitari si sa o tineti tot asa , chiar sunteti buni (cei mai buni)
 

DeletedUser48274

Multe vanatai, clasic deteu, capul pe post de berbec =))

PS: ucenicul devil ce face ?
 
Sus