Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser48123

Cine a zis ca se lauda cu ce "mare samurai" ?:))) tu crezi ca eu pentru statistica joc jocul asta măi "legendo de pe 48" ?:)) nu o sa intelegi niciodata de ce este jucat jocul acesta deoarece in afara de sa intri si sa #daitarecuscriptul nu stii sa faci; deci cand o sa avansezi de la stadiul de "samurai noob" arogant, ma anunti ;)
 

DeletedUser47776

7 sate ai cucerit de la noi de cand a inceput l54, mai are rost sa continui ? =))

PS: Nu fac parte din echipa made in china, nu stiu la ce script te referi, manual noobule, uni mai pot sa dea si asa atacuri, in interval de cateva milisecunde nu ca la tine 4 secunde pt 15 atacuri =)), cred si eu ca nu joci pt statistica, acolo esti praf la toate capitolele. "Scuza-ma" esti bun ca aparator, acolo ai cateva milioane, felicitari,si alea facute cu deff de la colegi dar na macar acolo. Si asa ca de final, te rog sa-mi explici si mie de ce este jucat jocul asta, chiar m-ai facut curios, "teach me yoda" =))
 

DeletedUser13059

Eu zic sa va apucati de mario:)))



3de74589b2e2430d8be3c54433e6a1f1.png


la ce nivel ai ajuns la mario ?
 

DeletedUser48123

Cauti prin rapoarte vechi de ani de zile?:))


Lucifer....esti o cauza pierduta....ce sa mai zic...imi pare rau de tine cand te vad asa micuț si naiv...mna..te inteleg de ce tot dai din coate sa pari interesant pe aici...hai..mai zi , te ascult :D
 

DeletedUser47776

Cauti prin rapoarte vechi de ani de zile?:))


Lucifer....esti o cauza pierduta....ce sa mai zic...imi pare rau de tine cand te vad asa micuț si naiv...mna..te inteleg de ce tot dai din coate sa pari interesant pe aici...hai..mai zi , te ascult :D

Hai ca poti, inca ceva "inteligent" de la noob citire =))

Uite aici hannibal, cu dedicatie, ti-am luat idolii pe sus =))

1.png
2.png
5.png


Unde e "mafeotul" sa-mi zica el mie cum ma voi holba la rapoarte ?, a stai ca ma holbez la astea unde am tocat trupe, da da deteu v-am tocat azi la deff ca deja imi este mila de voi, nici sa blindati cum trebuie nu sunteti in stare.

PS: Hannibal dami mesaj pe privat sa-ti mai dau niste rapoarte, sa mai salivezi unpic :D Vezi ca poate vine si pe la tine in vizita sa te salt putin, sa vad atunci ce mai zici ;) Ai dreptate totusi am fost naiv sa cred ca e ceva de capul vostru, slabi nene foarte slabi.
 

DeletedUser17245

Esti cel mai bun :)))) vrei si 100 de roni ? Poate iesi si tu la iarba verde..sa iti dau de benzina macar:))
 

DeletedUser13059

lasa , pastreaza pentru tine si asa ai consum triplu din cauza greutatii mari care apasa masina si asta o face sa consume in plus :( ai zis ca apari pe la bucuresti cand am fost , nu ai venit nici tu si nici marele kretin2 , trebuia sa ziceti pentru ca va faceam eu cinste in cazul ati terminat banutii munciti intr-oi luna pe ppuri ca sa ridicati zidurile
 

DeletedUser48123

lasa , pastreaza pentru tine si asa ai consum triplu din cauza greutatii mari care apasa masina si asta o face sa consume in plus :( ai zis ca apari pe la bucuresti cand am fost , nu ai venit nici tu si nici marele kretin2 , trebuia sa ziceti pentru ca va faceam eu cinste in cazul ati terminat banutii munciti intr-oi luna pe ppuri ca sa ridicati zidurile

Bune glumele pentru 1 mai 2001 :)))
 

DeletedUser48123

Hai ca poti, inca ceva "inteligent" de la noob citire =))

Uite aici hannibal, cu dedicatie, ti-am luat idolii pe sus =))

Vezi atașament 2044 Vezi atașament 2045 Vezi atașament 2048

Unde e "mafeotul" sa-mi zica el mie cum ma voi holba la rapoarte ?, a stai ca ma holbez la astea unde am tocat trupe, da da deteu v-am tocat azi la deff ca deja imi este mila de voi, nici sa blindati cum trebuie nu sunteti in stare.

PS: Hannibal dami mesaj pe privat sa-ti mai dau niste rapoarte, sa mai salivezi unpic :D Vezi ca poate vine si pe la tine in vizita sa te salt putin, sa vad atunci ce mai zici ;) Ai dreptate totusi am fost naiv sa cred ca e ceva de capul vostru, slabi nene foarte slabi.


Tot noob arogant esti :p
 

DeletedUser13059

Calu moare de drum lung si ursu de grija altuia.:)))


oare chiar atat te-a dus mintiuta aia ? adica tu imi zici mie sa ma duc la iarba verde , imi dai 100 lei , imi dai si benzina iar dupa cand eu iti spun sa pastrezi pentru tine ca ai nevoie de ei , revii si zici ca eu mor de grija altuia ? :))) nu stiu ce sa zic dar uneori imi dati impresia ca ati fost selectati cu a mare atentie fiecare om in parte :D aveti multa "scoala" in voi


hai mefeut , baga o poza aici sa vedem cum stai cu taxiul in padure , daca il ai si pe hannibal in dreapta promit ca nu ii spun lu alexutu ca iesi cu altcineva la padure
 

DeletedUser47776

E tropicala padurea? =))

jevi recuperarea 1.png
jevi recuperarea 2.png
jevi recuperarea 3.png


Inca o bucata sa radem impreuna, asta a fost tactica prin invaluire, saracu nu a stiut ce se intampla, era invizibil ultimul nobil, ala bagat special pt noobi ca voi... =))
 

DeletedUser48123

Ce noob esti :)))))) Apropo, zi la sodli ca e pacat ca si-a dat alocatia pe un an pentru contul lui Coco....cat i-a dat? 100 pt fiecare sat?:))) bun jucator...si acum schimba numele la sate ca sa para interesant ca si-a dat alocatia pe un an pentru un cont:)))
 

DeletedUser13059

906254fe42874effb321e23c878bdb9c.png



tit tit , promit ca aprind o lumare sa ramana adeziunea la 1 ca sa nu omori nimic :X:X
 

DeletedUser24948

"viata-i greu" cand te freaca grija de norocul altuia, cam multa determinare "sportiva" pentru niste sahisti. o sa ma tavalesc de ras cand nu o sa va mai puteti scarpina la hemoroizi de la sciatica, aia nu se mai rezolva cu un mouse performant si nici nu te mai apara monitorul de ea :))))
 

DeletedUser13059

doamne dar de ce te iei de colegul tau acuma ? nu ii vina lui ca atat il duce capu ...


pana atunci va rog sa cauti paladinul care le pierdut scama , avem nevoie de el
 

DeletedUser48109

Hannibal...lejer... urmeaza sa-ti luam si tie sate.... i-am luat "boss-ului" goloie... la tine va fi un fleac
 
Sus