Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47756

Stiti care e avantajul vostru pe speciala?
ca acolo protectia dureaza mai putin,2-3 zile...deci daca rezistati 3 zile nu mai pierdeti in protectie:))) un pas inainte pt voi bineinteles

Pe speciala trecuta am intrat la oha si din greseala v-am inobilat simbolul vostru, sorin1212 pe bonus de noapte, oare ce s-ar fi intamplat daca am fi fost toata echipa?? ;):p
 

DeletedUser47559

:))))sorin a pierdut un sat decat
tu le-ai pierdut pe toate:)))
Insa sa lasam asta,v-ati facut de ras noobilor,mereu veti fi 0 si s-a vazut acum,goloie a acceptat provocarea,a zis ca ne asteapta:))
Ati dat prima data de un trib serios si ce ati facut?3 zile a durat aaa?:))
Nici nu stiu cum mai aveti tupeu sa comentati ,v-ati dus tocmai in coltul opus,macar daca dadeati si voi mai aproape,dar nah...vai de voi ma
 

DeletedUser47756

:))))sorin a pierdut un sat decat
tu le-ai pierdut pe toate:)))
Insa sa lasam asta,v-ati facut de ras noobilor,mereu veti fi 0 si s-a vazut acum,goloie a acceptat provocarea,a zis ca ne asteapta:))
Ati dat prima data de un trib serios si ce ati facut?3 zile a durat aaa?:))
Nici nu stiu cum mai aveti tupeu sa comentati ,v-ati dus tocmai in coltul opus,macar daca dadeati si voi mai aproape,dar nah...vai de voi ma




Va asteptam in spatele nostru daca aveti curaj :)
Ca idee nu s-a terminati lumea nu ati castigat nimic, asa ca nu mai plange :)
In locul vostru nu comentam pentru ca ati bagat drujba si se pare ca nu ati luat ban :) dar asta e :) asa ca taci si joaca acolo ca tot tu ai tupeu sa vb cand drujba merge :)
 

DeletedUser41586

Dati-mi ma si mie o drujba daca tot aveti atatea, am doua carute de lemne de taiat si n-am cu ce.. Fiti atenti! Daca tot pe harta fugiti unii de altii, veniti la je si vedem care trib e mai al dracu cu drujba. 10 din DT la caruta nr 1 si 10 din REVO la caruta nr 2.
Care parte termina primii se califica in runda a 2-a si anume in Special Horses, aici e mai delicat trebuie sa dati apa la cai, de haleala...

ATENTIE! Chinezu e descalificat din prima faza! Nu vreau sa-mi taie si carutele .
 

DeletedUser47559

prietene,inteleg ca te-am innobilat pe speciala si acum v-ati mai si facut de ras pe 54,asta e...in zona aia sper sa rezistati mai mult de 3 zile...a da stai ca nu mai puteti da inceput prea devreme,tre sa asteptati 14 zile:)))
 

DeletedUser41586

prietene,inteleg ca te-am innobilat pe speciala si acum v-ati mai si facut de ras pe 54,asta e...in zona aia sper sa rezistati mai mult de 3 zile...a da stai ca nu mai puteti da inceput prea devreme,tre sa asteptati 14 zile:)))

sa dai raspuns cu citat de acum, ai inteles ba?
 

DeletedUser47559

da:))
Ar trebui propus ca setarea de inceput nou sa fie redenumita,DT ar suna mult mai bine
 

DeletedUser47756

prietene,inteleg ca te-am innobilat pe speciala si acum v-ati mai si facut de ras pe 54,asta e...in zona aia sper sa rezistati mai mult de 3 zile...a da stai ca nu mai puteti da inceput prea devreme,tre sa asteptati 14 zile:)))

Amice o sa pierzi lumea asta la fel cum a fost si pe alte lumi unde ati dat de DT.
Razi si faci texte fara rost, dar o sa plecat si de pe lumea asta cu coada intre picioare cum ati facut mereu unde ati dat de noi.
Aaa sa nu uiti, va asteptam in spatele nostru :)
Voi continuati cu Scripturile si cu tiketele, noi o sa jucam corect si usor :)
M-ai inobilat pe speciala? :)) pai la cum ati atacat daca va faceam 2 splituri imi bateam joc de voi :) dar dupa cum am mentionat mai sus am intrat la oha :) aveam treaba pe 48 ... oricum daca aveam 6 colegi din tribul dt cu mine va scoateam si speciala :)
Vad ca iti place sa vorbesti mult si sa bagi scripturi la greu pune mana si joaca si lasa vorba :) ca vb mult si fara rost si eviti sa raspunzi la ce trebuie.

Cam atat, spor la joc :)
 

DeletedUser47559

Ai avut aici toata echipa dt si ati pierdut ca noobi in 3 zile :)))
Ne scoateati de pe speciala ma???buna asta...noi cand scoatem nobili voi de abia cercetati usorii ma:)))
Eu joc stai linistit,de fapt noi ne-am batut joc de voi...cum sa pici ma in protectie,asa ceva nu s-a mai vazut,cu chestia asta intrati in istorie
 

DeletedUser47776

Toti cei care au pierdut pe alte lumi contra DT, s-au adunat intr-un trib al pierzatorilor acum? Cam asa va suna titlul topicului... Pierzatorii versus Vise taica sa ne bateti :D

Aici nu ma pot abtine, asa adenauer toti aia care au pierdut, dar sti cum se zice pierzi pierzi dar daca inveti din greseli se intoarce roata, bafata acolo in n-e venim peste voi stati linistiti ;), astia din DK de ce nu sunt zmei pe forum, oare stiu ce ii asteapta in aproximativ 30 de ore ?
 

DeletedUser46812

Am ales să nu îți dau o replică în contradictoriu la momentul primului post al tău, însă, care este logica la „faceți mutarea în funcție de noi”? Am ales să vedem unde intrați voi, pentru a ne asigura că nu o să dați bir cu fugiții dacă va veni vorba de o confruntare. Am intrat după voi, ne-am exprimat public dorința de a avea parte de o luptă încă de la începutul hărții.
Știți ce trebuie să înțelegeți voi? Că nu doar late-ul, și numele inscripționat pe o plachetă de alamă la finalul unui server fac totul pe acest joc. Să înțeleagă și masele că importanța startului nu este cu nimic mai prejos, decât cea a late-ului.

Au trecut fix...3 zile! Ați plecat și ați pierdut. Și nu ne luați cu clișee expirate și puțin spus patetice referitoare la târg, pp-uri, scripturi și așa mai departe. Târgul și pp-ul sunt pentru toată lumea. Scripturile chinezești, sunt pentru un grup restrâns. Script de târg? Pentru asta ați fost banați. Așa că, vă rog frumos!

Efectiv, nu ați meritat tot acest efort și recunosc că am greșit, supraestimându-vă. Ați pierdut lupta, fără ca măcar să moară 1 topor.

Baftă la joaca voastră artificială și lipsită de substanță.
Salut Cristi, vrei sa ne spui cumva ca va luati jucariile si plecati pe speciala ? Evident, crezand ca ati castigat razboiul cu noi si am fugit speriati datorita comisionului vostru mare la provident.. Intelegi tu..

Stii ce e amuzant ? Ati intrat sa ne provocati pe regulile voastre, daca pe "late" nu merge, poate ii prindem la start ca suntem chipurile mai buni.. :)))))

Pp-uri ati bagat, scriptul pentru depozit l-ati rupt si tiketele ati avut grija sa curga necontenit..
Concluzia ? Voi aveti voie iar noi nu... Da, voi aveti voie cu scripturi de farm automate, aveti voie cu scripturi pentru depozit, aveti voie cu scripturi pentru atac, etc.. toata colectia aia care transforma un jucator noob in vip.ro :)
Nu prea are rost sa abordez foarte mult subiectul.. Sunt foarte sigur ca se va gasi cel putin unu dintre voi sa comentee cu un text ieftin sau sa caute un alt motiv pentru care chipurile noi am fost banati iar voi nu :) Vorba aia, voi sunteti gen Cumintenia pamantului :)

Ati fost invinsi de DT majoritatea de acolo ? Vreti revansa ? Atunci va asteptam pe regulile noastre, veniti voi dupa noi sau venim noi asa "late" cum stim mai bine :)

Aaaaa....uppss... nu va tine providentul, scuza-ma pe mine!
 

DeletedUser47776

Ai avut aici toata echipa dt si ati pierdut ca noobi in 3 zile :)))
Ne scoateati de pe speciala ma???buna asta...noi cand scoatem nobili voi de abia cercetati usorii ma:)))
Eu joc stai linistit,de fapt noi ne-am batut joc de voi...cum sa pici ma in protectie,asa ceva nu s-a mai vazut,cu chestia asta intrati in istorie

Ti-as da like la ultima parte dar nu ma lasa :D:D:D, asta e de "guinness book" ...
Salut Cristi, vrei sa ne spui cumva ca va luati jucariile si plecati pe speciala ? Evident, crezand ca ati castigat razboiul cu noi si am fugit speriati datorita comisionului vostru mare la provident.. Intelegi tu..

Stii ce e amuzant ? Ati intrat sa ne provocati pe regulile voastre, daca pe "late" nu merge, poate ii prindem la start ca suntem chipurile mai buni.. :)))))

Pp-uri ati bagat, scriptul pentru depozit l-ati rupt si tiketele ati avut grija sa curga necontenit..
Concluzia ? Voi aveti voie iar noi nu... Da, voi aveti voie cu scripturi de farm automate, aveti voie cu scripturi pentru depozit, aveti voie cu scripturi pentru atac, etc.. toata colectia aia care transforma un jucator noob in vip.ro :)
Nu prea are rost sa abordez foarte mult subiectul.. Sunt foarte sigur ca se va gasi cel putin unu dintre voi sa comentee cu un text ieftin sau sa caute un alt motiv pentru care chipurile noi am fost banati iar voi nu :) Vorba aia, voi sunteti gen Cumintenia pamantului :)

Ati fost invinsi de DT majoritatea de acolo ? Vreti revansa ? Atunci va asteptam pe regulile noastre, veniti voi dupa noi sau venim noi asa "late" cum stim mai bine :)

Aaaaa....uppss... nu va tine providentul, scuza-ma pe mine!

Dovezi nene, latrati in dreapta in stanga inainte inapoi sau faceti ca urs mor mor, la marginea hartii, nu prea conteaza tot in n-e v-ati bagat cat mai departe ca poate merge sa recrutati jumate de harta, apropo o sa aveti o surpriza placuta zilele astea (sunt ironic, o sa fie foarte neplacuta), nu intrebati ce, ca nu v-a zic doar de aia e surpriza ;)
 

DeletedUser47756

Aici nu ma pot abtine, asa adenauer toti aia care au pierdut, dar sti cum se zice pierzi pierzi dar daca inveti din greseli se intoarce roata, bafata acolo in n-e venim peste voi stati linistiti ;), astia din DK de ce nu sunt zmei pe forum, oare stiu ce ii asteapta in aproximativ 30 de ore ?


Dar voi stiti ce va asteapta peste catea zeci de zile?
nu va ma faceti voi probleme de DK si de DT voi aveti grija de tribul vostru :)
 

DeletedUser47756

Ti-as da like la ultima parte dar nu ma lasa :D:D:D, asta e de "guinness book" ...


Dovezi nene, latrati in dreapta in stanga inainte inapoi sau faceti ca urs mor mor, la marginea hartii, nu prea conteaza tot in n-e v-ati bagat cat mai departe ca poate merge sa recrutati jumate de harta, apropo o sa aveti o surpriza placuta zilele astea (sunt ironic, o sa fie foarte neplacuta), nu intrebati ce, ca nu v-a zic doar de aia e surpriza ;)


ALL vs 1 si tot va scoatem triburile din cap :)
Du-te la somn amice.
 

DeletedUser46812

:))))sorin a pierdut un sat decat
tu le-ai pierdut pe toate:)))
Insa sa lasam asta,v-ati facut de ras noobilor,mereu veti fi 0 si s-a vazut acum,goloie a acceptat provocarea,a zis ca ne asteapta:))
Ati dat prima data de un trib serios si ce ati facut?3 zile a durat aaa?:))
Nici nu stiu cum mai aveti tupeu sa comentati ,v-ati dus tocmai in coltul opus,macar daca dadeati si voi mai aproape,dar nah...vai de voi ma
Dintre toti jucatori de acolo de tine chiar nu am auzit, nu ca sunt eu mare "scula" dar tu esti chiar un necunoscut..
Noobi astia din trib care chipurile in visul tau frumos cu zane si unicorni fermecati vorbitori au incasat-o in 3 zile fara ca macar sa existe un atac (aberatie mai mare ca asta nu am auzit niciodata pe jocul asta) au cam dat de harta cu o buna parte dintre colegi tai actuali. Nu stiu cine e mai castigat, voi ca visati ca ii e cuiva frica si nu dati sa veniti dupa noi pentru ca atunci chiar nu mai avem unde sa "fugim" sau noi ca avem undeva pe niste tw-stats ceva sate inobilate si jucatori scosi de pe harta de la voi :)

Ps: Surprize? Da ce sunteti oua kinder si nu stim noi ? Singura surpriza ar fi sa veniti dupa noi, desi ar fi una placuta .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus