cont disparut?

  • Autor subiect DeletedUser21321
  • Data de început

DeletedUser21321

va rog...ce s-a intamplat de mi-a disparut contu pe lumea 9?
 

DeletedUser21321

am fost activ...acum 2 zile au aprut problemele de server si nu a mia mers sa ma loghez....am intrat pe statistica si contu inca este....
 

DeletedUser

am fost activ...acum 2 zile au aprut problemele de server si nu a mia mers sa ma loghez....am intrat pe statistica si contu inca este....


Si eu am patit la fel. Eu sunt pe joc ZILNIC. Si da, si al meu e pe statistica. Si fix cand au fost problemele de server.
 

DeletedUser

salut si eu sunt in aceeasi situatie
cand ii dau logare imi apare:
Descriere:
Lumea 9: Noua versiune de joc Triburile 5.0, clădire nouă "Biserica", viteza 1, viteza unitati 1, fără limită de membrii în trib.

Doreşti să participi pe Lumea 9 ?

» Participare

ce se intampla
 

DeletedUser14704

salut si eu sunt in aceeasi situatie
cand ii dau logare imi apare:
Descriere:
Lumea 9: Noua versiune de joc Triburile 5.0, clădire nouă "Biserica", viteza 1, viteza unitati 1, fără limită de membrii în trib.

Doreşti să participi pe Lumea 9 ?

» Participare

ce se intampla

Depuneti un ticket . Sunt probleme de server
 

DeletedUser21321

pai si celilati joaca si noi nu jucam...e cam aiurea...adica macar sa nu fim atacati...scz pentru ca am pus atatea intrebari...multumesc :D
 

DeletedUser14704

Nu-i nimic ca pui intrebari .Asteapta se v-a da un back-up ,dar ca sa fii sigur nu intra pe L9 sa iti refaci contu ca poate nu-l primesti pe cel vechi.
 

DeletedUser21321

pai nu-l refac...am intrat pe forum sa vad ce s-a intamplat mai bine:D ....sper sa nu fim atacati, atat cer decat:D ms mult inca odata
 

DeletedUser21321

aaa...sa te mai intreb ceva...poate sa fie un adim ceva...adica in fostu trib si sa faca intentionat?
 

DeletedUser21321

adimni pot sa joace si ei...iar eu daca am parasit un trib...ei pot sa imi ridice contu intentionat ca am plecat din trib?



oricum daca poti sa-mi blochezi contu existent sa nu fiu atacat, ti-as fii tare recunoscator
multumesc oricum pentru toate informatiile
 

DeletedUser14704

Adminii joaca dar au punctaje mici , nu au voie sa iti ridice contu :) din simplul motiv ca ai parasit un trib.
 
Sus