cont inchis permanent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vreau sa stiu de ce nu se raspunde la tiketul depus de jucator si totodata daca exista circumstante atenuante pe care voi le stiti cu siguranta numindu-le simplu bug-uri. Este vorba de gabytzuc. Iar explicatia "trafic de trupe" ce ar trebui sa insemne?
 

DeletedUser4610

1. nu se raspunde pentru ca exista foarte multe . asteapte
2. in rest , nu am priceput nimic .
 

DeletedUser4349

1.sunteti niste chiori...nu scrie pe undeva pe-acolo "Nu deschideti un topic in forum"?
2.Probabil noob-ul (prietenul tau) a trimis sprijin si de pe contul lui si de pe contul unde e sitter la o tinta comuna...
3.Adminii n-au dreptu' la vacanta? doar noi avem? :rolleyes:
 

DeletedUser

1.sunteti niste chiori...nu scrie pe undeva pe-acolo "Nu deschideti un topic in forum"?
2.Probabil noob-ul (prietenul tau) a trimis sprijin si de pe contul lui si de pe contul unde e sitter la o tinta comuna...
3.Adminii n-au dreptu' la vacanta? doar noi avem? :rolleyes:

Daca ai ceva de impartasit fa-o daca nu stai deoparte si lasa pe altii care sunt in masura sa raspunda, suntem satui de off topic! si noobi
 

DeletedUser

vreau sa stiu de ce nu se raspunde la tiketul depus de jucator si totodata daca exista circumstante atenuante pe care voi le stiti cu siguranta numindu-le simplu bug-uri. Este vorba de gabytzuc. Iar explicatia "trafic de trupe" ce ar trebui sa insemne?

Se va raspunde la ticketul tau in cel mai scurt timp posibil. Iti dai seama ca in aceste zile o sa primesti mai greu un raspuns.
Nu stiu motivul banarii tale, dar oricum nu aici vei gasi o rezolvare a problemelor tale. Tot in joc, prin tickete vei gasi un raspuns la intrebarile pe care ti le pui. Daca adminul prin decizia lui consideri ca ti-a adus vreun prejudiciu (ma refer in acest caz la faptul ca a fost data o banare eronata) te poti adresa doamnei Carmi. Scrie un ticket cu titlul Pentru Carmi si aceasta va analiza ceea ce spui. Solutia Carmi este ultima soltutie si asta iti recomand sa o apelezi numai daca ai dreptate si adminul nu.

PS: Din cate am inteles din ce ai spus tu "trafic de trupe" e ceva legat de modul in care trupele contului aflat in sitting au fost folosite. E posibil sa fi fost sprijinite aceleasi sate si de pe sitter si de pe contul de baza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@nihilius

nu eu sunt cel banat, dar nu asta e important ci faptul ca este posibil sa fie cum ai descris tu. Eu nu stau sa numar orele trecute de cand am incheiat un sitting ci jocul le face sau chiar daca mi-a permis sa o fac imediat dupa incheierea sittingului iar nu e vina mea (din moment ce acest lucru mi s-a permis) daca jocului i se permite sa aibe bug-uri de ce nu si jucatorului?

iar raspunsul primit sau mai bine zis motivul incuierii a fost trafic de trupe.
Cred ca ar trebui sa se tina cont de circumstante si sa se analizeze cu drepturi la replica aceste decizii. Toti investim timp si bani dar mai mult decat atat ne place si devenim dependenti.
 

DeletedUser4349

Daca ai ceva de impartasit fa-o daca nu stai deoparte si lasa pe altii care sunt in masura sa raspunda, suntem satui de off topic! si noobi

si eu sunt satul de noobi de-asta ti-am si explicat pe indelete care e problema cu banarea...ca sa invatati si voi sa nu mai fiti noobi...

Pe forum nu se deschide topic...Asta scrie la contul inchis "Nu deschideti un topic in forum"...tu tocmai asta ai facut...1-0 pt mine

Asta e traficul ilegal de trupe...Sa sprijini si de pe contu' tau si de pe contu' care esti sitter acelasi sat (tinta)...si scrie clar in regulament ca e interzis deci e vina lui...2-0 pt mine

Adminii iti raspund greu datorita acestei perioade a sarbatorilor...Perioada in care au si ei o scuza sa fie putini mai activi...doar nu vrei sa primesti raspuns la un ticket de la un admin in stare de ebrietate...3-0 pt mine

Te-a deranjat ca te-am (v-am) numit noobi? Asta e...invatati regulamentu', nu mai incalcati regulile si nici nu mai faceti topicuri cand vi se zice clar sa n-o faceti...si intr-o buna zi nu veti mai fi numiti noobi
 

DeletedUser

colegul tau trebuie sa astepte pana ii va prelua cineva tichetul, aici pe forum nu are ce face.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus