Conturi furate

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cineva a trecut pe forumul tribului ~HL~ acest virus spunand ca este program ajutator.
in realitate este un virus care distruge pc-ul, un spargator de parole de genul celor folosite de acel pustan ptr spargerea parolelor NASA. Odata intrat in pc, acest virus va va descoperi toate parolele.
sunt persoane care folosesc pc-ul si ptr lucruri serioase, intocmiri de situatii necesare la job, vor pierde toata memoria pc-lui .
Cand jucatorii de triburi folosesc astfel de program-virus ptr spargerea parolelor altor useri deja nu mai este un joc ! cine foloseste astfel de programe-virus se lauda ca sunt hackeri, IN REALITATE SUNT INFRACTORI !
pot spune ca folosirea acestui virus este caz penal.

iata virusul:

linkedit


AVETI GRIJA SA NU-L DOWNLOADATZI !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am anuntzat adminii si nimik, n-au raspuns.
aveti mare grija cu acest virus ca ramaneti fara conturi !
 

DeletedUser

Din nou, ce legatura are cu sectiunea asta a forumului in care se discuta despre Politica si Propaganda a Lumii 1?
 

DeletedUser

acest topik nu este numai ptr atentionarea dminilor, ci a tuturor playerilor.

este un joc unde luptam cinstit, cand intervin hackerii nu mai este un joc, este o ambitie a acestora de a face rau in mod ilegal.
cand spun ILEGAL, ma refer la PENAL.
 

DeletedUser

Inteleg ca tu ai o problema in a intelege ce se posteaza in partea asta a forumului. De exemplu, posteaza despre politica unor triburi de pe L1 sau fa'ti propaganda la tribul tau.

Hmm.. sau de fapt asta e un fel de propaganda pentru haita (hl)?! Cu membrii care se ocupa de spargeri de conturi. :rolleyes:

Vezi ca forumul are si alte sectiuni.. poti sa le cauti. ;)

Servus.
 

DeletedUser

Si ce legatura are cu Politica si Propaganda de pe L1? :(

aici esti tu absurd frate....poate chiar e asa..lasa sa stim si noi ca nu e niciodata rau sa fii precaut....eu chiar am nevoie de info de pe calculator...
Multumim dragos ca ne-ai advertizat
 

DeletedUser

aici da zeitate, desi este adevarat ce spui, ca topicul nu isi are rostul aici, si desi stim toti ca va fi sters cum e si normal de moderatori, e bine ca a fost deschis, pt ca multi useri nu citesc la celalalte topicuri, eu unul nu citesc decat PP1 asta, rareori intru si la forumul principal sau la celelalte. Asa am anuntat si eu cu o circulara in trib treaba :)
 

DeletedUser

aici da zeitate, desi este adevarat ce spui..

Ai spus destul pana aici. :D

Avea sectiunea de Forum principal daca dorea sa faca un astfel de anunt. Cum si noi avem posibilitatea sa alegem daca citim alte sectiuni ale forumului sau daca ne informam despre alte lucruri sau etc.

Asa si eu ma duc la Intrebari sa spun ca OLIMP e cel mai puternic trib de pe L1 si ca toti ar trebui sa intram in el sau ma duc la Membri si triburi de la L5 sa spun ca Concordia Chiajna o sa promoveze in Liga I pentru ca are 1 atacant super bun. :)
 

DeletedUser

aici da zeitate, desi este adevarat ce spui, ca topicul nu isi are rostul aici, si desi stim toti ca va fi sters cum e si normal de moderatori, e bine ca a fost deschis, pt ca multi useri nu citesc la celalalte topicuri, eu unul nu citesc decat PP1 asta, rareori intru si la forumul principal sau la celelalte. Asa am anuntat si eu cu o circulara in trib treaba :)

Subscriu :) Si chiar RECOMAND ca acest topic sa nu fie sters prea curand. Eventual ar putea fi mutat dupa ce va fi popularizat nitel.
 

DeletedUser2602

Zeitate, de acord ca acest topic nu isi are locul aici dar de la asta si pana la a face din tzantar armasar e cale lunga. Ce ai rezolvat ca batzi apa in piua pe faptul ca acest topic nu are ce cauta aici?
Te rog sa faci o aplicatie pentru a deveni moderator forum sau ai facut si nu ti-a fost acceptata iar acum incerci sa le arati moderatorilor cum ai fi procedat tu daca erai in locul lor?
Sau acum ca ai terminat cearta cu Xena nu mai ai unde sa te bagi in seama si te folosesti de orice tema de discutie pentru a incerca sa iesi in evidenta?
 

DeletedUser

zeitate .... dute si te plimba
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si ce legatura are cu Politica si Propaganda de pe L1? :(

Ma Gicã contra :))
Daca tu citesti TOT forumul asta bravo tie.
Jumate din userii de la P&P1 nu citesc celelalte sectiuni,ma rog nu toate.
Desi nu ar fi trebuit deschis topicul aici, nu vad raul facut,ba mai mult a facut un bine asta fiind cea mai citita sectiune de pe forum,parerea mea.
Plus ca nu prea am auzit maniaci sa fure conturi de pe L....7 5 3 ...tot L1 e zona apetisanta pentru astfel de oameni,deci ar trebui sa il lasi pe baiat umpic in pace si in loc sa cârâi la tot ce prinzi sa ii spui un "mersi pentru avertizare:eek:"
nu crezi ca ar fi mai frumos?
 

DeletedUser

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiþi sã îl mute mai tarziu.
Topic irelevant pentru sectiunea Politica si Propaganda. Daca doriti sa luati legatura cu adminii din joc pentru o problema legata de joc, folositi sistemul intern de suport.
Topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus