Corect/incorect

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu unul sincer nu am auzit pe serverele de net sau germane sa se foloseasca scripturi de farm prin bookmark

numai la noi e posibil sa gaseasca o astfel de solutie :)))
 

DeletedUser

ai ramane uimit cate scripturi de farm pt fiecare sat in parte poti gasii folosind bookmark-ul
 

DeletedUser

Aceste chestii nu sunt interzise? Şi aşa o întrebare la ce ajută? Adică dai atacuri la milisecundă?
 

DeletedUser

sunt interzise,dar nu pot fi descoperite

evident e foarte usor sa iti dai seama cine le foloseste,cand unu da vreo 2000 atacuri in 10 minute ,dar crezi ca se sinchisesc adminii?sau INNO?si cu ttrainul aceeasi poveste,daca dai 4 atacuri la o dif de 400 ms tot asa se vede clar ca dai cu ttrain,un om nu poate da asa repede.

DAR CINE SA SE OCUPE????
 

DeletedUser

Aha, epic, deci daia au toţi din top 10.000 sate inamice la trofeuri mă refer. :)
 

DeletedUser

sunt interzise,dar nu pot fi descoperite

evident e foarte usor sa iti dai seama cine le foloseste,cand unu da vreo 2000 atacuri in 10 minute ,dar crezi ca se sinchisesc adminii?sau INNO?si cu ttrainul aceeasi poveste,daca dai 4 atacuri la o dif de 400 ms tot asa se vede clar ca dai cu ttrain,un om nu poate da asa repede.

DAR CINE SA SE OCUPE????

ttrain este legal
 

DeletedUser

este legal fiindca nu pot interzice mozzila

dar poate fi facut ilegal,daca se introduce o limita de timp intre atacuri
 

DeletedUser

Înainte, cel puţin pe .net era de 150 :) ... şi ttrain din câte ştiu eu se face cu opera nu cu mozilla, sau se poate face şi cu mozilla ?
 

DeletedUser

pana la modificarea gapului erau lumi cu gap50-100 sau fara gap . acum este pe toate lumile gap 100

cu opera
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus