Crash F. vs BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

toate statisticile sunt inutile... cand noi daramam sate intruna si va omorim sprijinu pe zid 0....

app cinei raul si ramul pe triburile?

P.S. caius nu cred ca a urlat vreodata pt trburi... lucru care nu pot sal afirm si despre agentcrash :)))
 

DeletedUser

Raul si ramul daca privesti metaforic sunt toate triburile care sau unit contra voastra ...
Din pacate pentru voi SPQR nu era academie CRASH , si CRASH nu a abandonat aliati asa cum ati fi crezut ...as putea zice ca mobilizarea a fost de laudat , scuzati modestia dar est purul adevar
 

DeletedUser

sti cum? fiecare cu adevarul lui oricat ai zice ca esti de sincer esti subiectiv si nu poti privi in ansamblu... pt crash teai certat cu toti dusmanii care ziceau ** ce nuti convine iar daca dispare crashu dispari si tu (sa ti minte ca eu tiam zis ca o sa dispara...)

nu neg ca, crashul are jucatori mai buni si mai activi decat spqr cu mult dar in granita naveti decat blindaje nu dispuneti de jucatori de acelasi calibru ca si burnul... calm ca razboiul e lung si vorbim peste o luna cand se mai aseaza apele
 

DeletedUser

Si panzerele lui Hitler erau de calibru ... pana au dat peste STALINGRAD ... si jucatori din BW/TIBW erau de calibru ...si .... si ...gata ...
cum zice melodia : "parole parole parole "
 

DeletedUser13059

hai mai te rog ....


Tu esti clepo ?!?!?! :O:O


:)) .... cat ti-a luat sa gasesti asta ?
 

DeletedUser

Sunt 2 solutii ...vad eu :
1. BURN sparge alianta OLD + SPQR + CRASH + ORG .... tot ce e posibil ...cand o sa se lase lumea de joc:D
2. Spuneti voi daca aveti sinceritate:D
 

DeletedUser

Sunt 2 solutii ...vad eu :
1. BURN sparge alianta OLD + SPQR + CRASH + ORG .... tot ce e posibil ...cand o sa se lase lumea de joc:D
2. Spuneti voi daca aveti sinceritate:D

varianta 3 : cerem ieftinirea talerilor si va inobilam
 

DeletedUser34566

toate statisticile sunt inutile... cand noi daramam sate intruna si va omorim sprijinu pe zid 0....

Dar alea 100 de full-uri pe care le-am dat pe distrugator pe zid 0 nu se pun?Care cui omoara sprijinul?...pana mai ieri m-ati sprijinit pe satele luate de la distrugator cu trupele voastre...Dar eu macar nu mi-am spart atacul pe sprijinul venit de la voi!Tot voi v-ati omorat singurei...lol
 

DeletedUser13059

Dar alea 100 de full-uri pe care le-am dat pe distrugator pe zid 0 nu se pun?Care cui omoara sprijinul?...pana mai ieri m-ati sprijinit pe satele luate de la distrugator cu trupele voastre...Dar eu macar nu mi-am spart atacul pe sprijinul venit de la voi!Tot voi v-ati omorat singurei...lol

am mai vazut papagali dar tu ii intreci pe toti :)
 

DeletedUser13059

nu pe bune ;) ... atatea sperante pe voi de parca veti apuca 2012 in aceiasi formula .... in 2011 se termina totul pentru voi si restu care se cred mari jmei ....

sti vorba aia

"Pe L20 mai sunt 2 triburi : BURN si restu .."

intelegi acuma cum sta treaba ?
 

DeletedUser34566

Eu nu ma cred mare "jmeu"...imi fac doar datoria fata de tribul meu!
 

DeletedUser13059

datorie fata de trib ? ... pai atunci treci la matura si farash ... nu mai pierde timpu aiurea aici
 

DeletedUser34566

Nu-ti fa tu griji din privinta mea...am destul timp si de matura si de farash si de triburile!:)
 

DeletedUser13059

nu imi fac griji , doamne fereste ... doar ca pe lumea asta ii pierdere de timp sa stai sa incerci ceva contra Burn
 

DeletedUser17854

ma tu te auzi ce vorbesti? :)))

cine dreaq e burn? sunteti supranaturali si n-am auzit eu de voi pana acum? lasa-ne dreaq cu aberatiile astea ca te faci de ras... :))
 

DeletedUser34566

nu imi fac griji , doamne fereste ... doar ca pe lumea asta ii pierdere de timp sa stai sa incerci ceva contra Burn


Nu te contrazic!Oricum modestia este o trasatura caracteristica voua!Cand o sa invatati ca "e doar un joc"?
 

DeletedUser13059

e doar un joc normal ... doar ca voi nu stiti sa il jucati :p ... va recomand mario , sa imbraci barbie , cookgirl , etc ... ce am vazut ca joaca nepotii mei si daca se descurca si ei cred ca aveti si voi sanse la jocurile alea sa faceti fata ..



ma tu te auzi ce vorbesti? :)))

cine dreaq e burn? sunteti supranaturali si n-am auzit eu de voi pana acum? lasa-ne dreaq cu aberatiile astea ca te faci de ras... :))

ma fac de ras ? cine spune tu ? ... te rog doar plimbati agentu numa... BURN este tribul in care ar vrea oricare din voi sa fie dar acuma orgoliu nu ii lasa sa recunoasca asta si se dau ei si tari nu vor dar asa face to face daca fac o invitatie la oricare nu o poate refuza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17854

Pentru simplul fapt ca am respect fata de cativa de acolo din BURN nu am sa spun ce as vrea eu la ora asta sa fac pe tribul tau :))

e doar un joc normal ... doar ca voi nu stiti sa il jucati :p

invata-ne tu profesore....

raul no name :)))

altceva in afara sa te lauzi si sa fii arogant nu stii... multicontule :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus