Crash F. vs BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

au prea mult deff .. nu duc ei lipsa dale pace ;) dupa ce terminam cu ei o sa le spun o chestie sa invete si ei daca vor mai juca pe ale lumi gen 20
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: BURN, ~Fr~
Side 2:
Tribes: CrashF, CrashM, CrashB

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 414
Tabăra 2: 348
Diferență: 66

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 9
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,399,634
Tabăra 2: 2,333,669
Diferență: 1,065,965

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81,862
Tabăra 2: 88,554
Diferență: 6,692

chart
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CrashF, CrashB, CrashM
Side 2:
Tribes: BURN, ~Fr~

Timeframe: 14/02/2011 00:00:00la19/02/2011 15:36:25

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,025
Tabăra 2: 1,095
Diferență: 70

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 16
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,674,053
Tabăra 2: 8,515,582
Diferență: 1,841,529

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 282,469
Tabăra 2: 151,583
Diferență: 130,886

chart



Din 14 a inceput razboiul :)
 

DeletedUser

Apărător: Titan04
Ţel(direcţie): Focu 0901 (314|566) K53

Număr: 5610 3279 166 3274 200 24 45 55 15 0 0 0
Pierderi: 5610 3279 166 3274 200 24 45 55 15 0 0 0

nu imi baga si mie crash-ul niste sprijin? am niste sate cu zid zero si nu stiu cum sa iau si eu agresorul zilei ... daca tot aveti voi mult .. hai o fapta buna va rog
 

DeletedUser13059

agentule eu am pus din ultimele 2 zile ... de inceput stim toata lumea de cand o inceput dar cand pui la 24-48 ore vezi activitatea razboiului in timp real ... of of trebe sa va invat chiar tot ?
 

DeletedUser

Daca razboiul a inceput de 4 zile, cat de mare e diferenta cu timpul tau real ? :)

Cat despre aparare, da... stam foarte bine :)

Dar no comment la rapoartele alea... eu le-am spus ce-am avut de spus, restul e treaba lor :)
 

DeletedUser

e bine pentru noi daca sunteti un trib defensiv ... si invatati-l pe formator ala sa joace .. doar pentru ca baga 4 noobi intr-o secunda nu inseamna valoare ... mai se si da de gol cu denumirea satelor ...off .. greu greu
 

DeletedUser

praf nepraf tot ti-a luat sat din ce-am inteles :)

restul e CANCAN :)

2-0 pt el!:)

Asta in conditile in care sta prost cu nobili :)
 

DeletedUser

nu ... scuze nu eram pe cont .. pasasem sitterul .. in plus .. sa te chinui atata timp pentru niste sate goale .. mi-ar fi rusine .. dar repet .. nu eram eu

prost cu nobilii? da .. dupa ce i-am rupt vreo 6-7 cred si eu .. mai avea inca 4 pe drum .. deci .. 13-14 sa tot aiba .. si a luat 2 sate ... da .. mult asa e .. pentru conditia unora
 

DeletedUser13059

praf nepraf tot ti-a luat sat din ce-am inteles :)

restul e CANCAN :)

2-0 pt el!:)

Asta in conditile in care sta prost cu nobili :)

atunci ce sa zic eu despre voi ? cate sate ati luat de la bigdaddy de cand sunt pe cont ? sau zimi cat sprijin ti-am omorat ca nu sti sa il retragi la timp ?

defapt unele nu puteai sa le retragi ca erau la 1 secunda cam asa dupa sprijin imediat curatare deci ... mai aveti de mancat .. si inca nu am atacat sa iau sate ... cand incep sa vezi acolo cum pica sat dupa sat cu tot cu sprijinu vostru de 2 bani
 

DeletedUser

Da binenteles ca nai fost :)

e joc de persistenta si cel care insista are castig de cauza :)

Nu stiu nici nu-mi pasa cat timp ai fost sitter.

Ce stiu eu e ca ai reusit sa-i omori cativa nobili (felicitari) iar el a luat 2 sate cu 14 nobili (deci o fii dat pe 3 sate maxim din ce spui)

Parerea mea cu sitter si jucator pe granita sa iei 2/3 sate (adica un procent de 66%) e cat se poate de bine :)

Data viitoare daca da pe 100 sate si isi pastreaza procentul inseamna 66 sate... numai jucatori de astia praf sa tot am :)

eu zic ca si-a facut treaba, a dus 2 sate in trib:))
 

DeletedUser17854

nu ... scuze nu eram pe cont .. pasasem sitterul .. in plus .. sa te chinui atata timp pentru niste sate goale .. mi-ar fi rusine .. dar repet .. nu eram eu

prost cu nobilii? da .. dupa ce i-am rupt vreo 6-7 cred si eu .. mai avea inca 4 pe drum .. deci .. 13-14 sa tot aiba .. si a luat 2 sate ... da .. mult asa e .. pentru conditia unora

ma kami...nu incepe si tu sa devii arogant :(

e de ajuns ca sunt eu destul :))
 

DeletedUser

Da binenteles ca nai fost :)

e joc de persistenta si cel care insista are castig de cauza :)

Nu stiu nici nu-mi pasa cat timp ai fost sitter.

Ce stiu eu e ca ai reusit sa-i omori cativa nobili (felicitari) iar el a luat 2 sate cu 14 nobili (deci o fii dat pe 3 sate maxim din ce spui)

Parerea mea cu sitter si jucator pe granita sa iei 2/3 sate (adica un procent de 66%) e cat se poate de bine :)

Data viitoare daca da pe 100 sate si isi pastreaza procentul inseamna 66 sate... numai jucatori de astia praf sa tot am :)

eu zic ca si-a facut treaba, a dus 2 sate in trib:))


da ma asa e .. eu sunt noob ... chiar astept sa dea el pe 100 sate .. sa zica unde ataca si iau eu sitteru .. daca o luam tot dupa spusele tale .. am omorat 7 noobi au intrat 4 (4 erau pe drum deci nu se pun) .. daca o dam pe calcule ii omor mai mult de jumatate de nobili .. 50% procentaj sa zicem .. ceea ce clar ii scade procentajul de sate luate .. tot matematic vorbind .. dar na .. repet .. eu sunt noob .. el e bun .. 95% din oamenii tai daca stateau pe contul ala in care nu erau trupe deloc .. doar 300 grea cu care am ajuns la timp .. ratau clar sprijinu ala la secunda .. si iar repet (ah si urasc asta ) .. doamne noob mai sunt

cum gabi sa fiu arogant cand tot spun ca sunt cel mai mare noob de pe jocul asta
 

DeletedUser17854

hai ma nu te mai lauda... hai fa-ti rost de cont langa mine sa te vad ce stii :D :))

dar daca te tine peleul, joci doar cu trupele proprii nu cu sprijin de la altii sau alte porcarii :)
 

DeletedUser

night, unde vezi ca te-am facut noob? te-am felicitat ca ai reusit sa omori nobili :)

Eu ziceam ca nai cum sa ajungi la concluzia care ai ajuns despre formator, care e un jucator bun din perspectiva mea si pot doar sa ma bucur ca e in tribul meu si probabil are un procent mai mare de luat sate inamice/neutre decat 95% din tribul tau actual (fara suparare)

eu spuneam, ca a reusit sa ia totusi 2 sate dintr-un total de 3 cate a incercat (din spusele tale) :p
 

DeletedUser

fii atent .. am 90% din trupele de aparare plecate .. iti dau contul lui alex .. am si 50% din atac plecat .. sunt conturi apropiate .. chiar foarte .. ne jucam? :))

si acum serios vorbind se numeste "triburile" tocmai pentru ca nu conteaza cat de bun esti individual ci cat de bun e tribul din care faci parte .. dovada l7 (ca o cunoatem amandoi) unde au ramas toti noobii pe harta si noi nu mai suntem
 

DeletedUser17854

fii atent .. am 90% din trupele de aparare plecate .. iti dau contul lui alex .. am si 50% din atac plecat .. sunt conturi apropiate .. chiar foarte .. ne jucam? :))

si acum serios vorbind se numeste "triburile" tocmai pentru ca nu conteaza cat de bun esti individual ci cat de bun e tribul din care faci parte .. dovada l7 (ca o cunoatem amandoi) unde au ramas toti noobii pe harta si noi nu mai suntem

nu tati... nu e fair... tu stii contul ala cu ochii inchisi... crezi ca ma duci de nas? :))
 

DeletedUser

night, unde vezi ca te-am facut noob? te-am felicitat ca ai reusit sa omori nobili :)

Eu ziceam ca nai cum sa ajungi la concluzia care ai ajuns despre formator, care e un jucator bun din perspectiva mea si pot doar sa ma bucur ca e in tribul meu si probabil are un procent mai mare de luat sate inamice/neutre decat 95% din tribul tau actual (fara suparare)

eu spuneam, ca a reusit sa ia totusi 2 sate dintr-un total de 3 cate a incercat (din spusele tale) :p

si eu iti tot explic .. cu 300 grea nu cred ca tinea vreunu de la voi macar un sat ... nu de alta dar da.. formator ataca peste media multor jucatori de aici .. si tot spun ca nu eram eu pe cont dar probabil daca eram tot pierdeam satele ca magician nu sunt

sry de double
 

DeletedUser

agentule ,daca atacai numai tu era una da mai aveam si altele pe cap nu doar pe tine ...nu stiu daca mai am rapoartele dar in prima zi nu ti-a intrat un nobil fara macar sa am o lancie pe sat.In conditiile in care atacati 3 playeri pe acelasi sat si eu cu o mana de sate.Si in prima zi eu am fost ,apoi am avut sitter caci am fost plecat 24 de ore si atunci ati luat si voi sate.
Nu iti mai face tu pareri asa si nu mai va numiti toti jucatori.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus