CrashF vs ORG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40838

deci stiu ca nu o sa o scot cu voi la nici un capat .

eu va spun atat :
Nu ma intereseaza cum vreti voi sa ma vorbiti , sa va holbati la nume de sate si profil.
de cand ma stiu nu v am cautat pe nici unul cu 2 exceptii .
nu v am dat mesaje nu ma intereseaza cum se cheama satele voastre si nici pe cine vreti sa impresionati .
nu ma intereseaza nici ce visezi tu noaptea si ce pui in practica .
lasa ti ma dracului in pace .
va injur aici ca pe joc nu mi permit sa mi faca un bou ticket pt ca vezi doamne i s a parut lui ca " m.i.l.f. " ar fi nu stiu ce jignire . va mai injur atata vreme cat ma frecati la cap cu tot felul de mesaje sau alte golanii .
nu puteti fara asa ceva ? atunci faceti va un joc unde sa va stresati pe voi . pe mine nu ma intereseaza remarcile voastre sub nici o forma .
joaca si nu deranja ca nu vei fi deranjat .
profilul meu nu are legatura cu jucatorul clepo .
la acel profil a fost schimbat 1 pt o singura persoana .
daca jucatorul clepo se considera a fi " tarfa " e problema lui .
dar eu ma refer la " tarfa tradatoare " din tribul lui .
aia care nu mai incape de altii .
pentru ultima oara : Lasati ma cu mesajele voastre ca m am saturat de voi .
cand o sa va dau eu mesaje atunci sa mi dati si voi .
nu o sa mi dau stergere cont , daca o sa fiu innobilat nu o sa plang , nu ma doare capul ca o sa pierd un razboi .nu s disperat sa iau toate satele de pe L20.
vedeti va de razboi si atat .

sper sa nu mai aud de voi sau numele voastre pentru ca nu sunteti persoane importante . am colegi care merita mai multa atentie .

sper ca asta sa fie ultimul meu post pe aici .

nu ma deranjeaza prostii si idiotii decat atunci cand vor sa interactioneze cu mine .
ac
 

DeletedUser

ORG mai puteti,tata?
09.09.
23:23 Tribul a respins oferta de pace de la ORG.
09.09.
22:46 ORG a propus tribului pacea.
 

DeletedUser

:))) ce sa mai zici si tu acuma:) daca accepta BURN oferta erati in al 9-lea cer!
 

DeletedUser

Sunt AlxDan.
Eu am trimis mesajul, dragul meu trust. Scuze pentru deranj.
Pe voi va deranjeaza mesajele pe care noi, din cand in cand, si doar cu o mica nota de ironie nu jignitor, vi le trimitem? Atunci ce sa mai spunem noi, cand jignirile voastre si injuriile scandalizeaza orice om normal la cap?
Sunteti penibili, nu ca jucatori, ci ca oameni. Sunteti persoane " terminate " din punct de vedere social( asta in caz ca aveti o viata sociala).
 

DeletedUser

M@n3, lasa-ne cu povestile si viata sociala, ca aici este vorba de un joc, nu amesteca varza cu capra, ca n-o sa-ti iasa nimic.
Te-am avertizat ca esti petarda, ca sa nu-ti spun prost si ca orice scoti pe gura... starneste hohotele publicului.
Mai nimeni care esti tu, nu auzisem in viata mea de tine, doar simpla poveste, cum babusca ti-a facut rost de cont, sa spun cum ? N-are rost, desi frauda in romania...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tocmai tu vorbesti cum ca viata sociala nu intra cu nimic aici? Corect. Ai dreptate. Cum se face atunci ca incerci sa violezi un jucator si copilul lui, cum se face ca pentru voi, toti sunt tarfe, curve... Nu incerca sa negi ca avem cam toti mesajele pe care le-ati trimis. Faptul ca voi va drogati sau va rupeti venele, asa cum zici tu, nu intereseaza pe nimeni.
Ce conteaza de unde si cum am contul? Joc pe el si asta conteaza.
Ce spune trusthead ca ce a pus el la profil este pt o anumita jucatoare si nu pt clepo...... Pai am circularele si acum pe care le trimitea el tribului in care-l facea tarfa si curva. Vocabularul vostru este foarte limitat. Sunteti unici voi doi. Intram pe forumurile tuturor lumilor si nu o sa gasim un altul ca voi doi.
Cam asta ar fi. Acum astept sa fiu injurat:))
 

DeletedUser40838

???

Sunt AlxDan.
Eu am trimis mesajul, dragul meu trust. Scuze pentru deranj.
Pe voi va deranjeaza mesajele pe care noi, din cand in cand, si doar cu o mica nota de ironie nu jignitor, vi le trimitem? Atunci ce sa mai spunem noi, cand jignirile voastre si injuriile scandalizeaza orice om normal la cap?
Sunteti penibili, nu ca jucatori, ci ca oameni. Sunteti persoane " terminate " din punct de vedere social( asta in caz ca aveti o viata sociala).

bai baiatule , domnule sau ce vrei tu sa fii ...
exista vreodata um mesaj de la mine catre tine sau colega ta in care eu sa va fi cautat sau sa ma fi interesat de pateticile voastre vieti ?
ma intereseaza pe mine de persoanele voastre sau m a interesat de ce faceti voi in viata voastra sociala ?
crezi ca mi pasa daca esti paduche , copilul strazii sau nu stiu ce presedinte de banca ?
ai tu impresia ca mi pasa ce credeti voi despre mine ?
ai tu impresia ca avem noi vorbe in comun ?
sau vreodata am avut altceva de discutat despre joc ?
ce te bagi in seama mai nimeni ce esti ?
ce tot te iei de viata mea ?
daca ai amica o tarfa intelectuala crezi ca asta iti permite sa mi trimiti mie mesaje personale ?
ce tot o dai cu viatza sociala ?
ai tu impresia ca esti mai breaz ?
daca eu vreau sa muncesc sau stau sa frec menta e problema ta ?
ce vina am eu ca voi tre sa munciti zi de zi ?
ma intereseaza pe mine asta ?

te rog sa nu mi mai scrii vreodata mesaje de orice fel .
nu ma intereseaza ce esti sau ce vei fi .
pt mine esti doar un jucator pe triburile .
nu ma intereseaza ca ai 3 facultati sau 4 clase .
nu ma insor cu tine si nici nu ne o tragem ca sa mi pese ce esti .
circularele si tot ce tine de joc .

nu te mai chinui sa ascunzi ce fel de om esti ca nu mai crede nimeni.
faci parte din acelasi anturaj care exact acum 1 an distrugea un trib si fugeati la dusmani.
nu va mai victimizati ca sunteti jucatori care ati crescut la umbra triburilor mari si ati pupat in fund mereu si pe la spate ati facut planuri si tot felul de mancatorii cum sa va fie voua bine .
cand am inceput eu sa mi dau seama de ce fel de oameni sunteti era deja prea tarziu si nici nu aveam habar de genul asta joc dublu care se facea.

acelasi grup de anul trecut :

Alxdan
sutzux
kekaumenosd

aici mai vorbesc eu aiurea ?sau inventez ?
acum cand mi am dat seama de magariile care le ati facut ati inceput sa ma acuzati de multi cont si sa mi spuneti ca le as folosi in interesul doar doar veti iesi basma curata :
la cate conturi am eu sitter si am avut, sa mi spuneti de unde mi am marit eu numarul de sate si unde le am folosit in interesul meu .

pe cand sutzux nu ca era hapsana dupa sate dar orice cont a avut pe mana la folosit in interesul ei : sprijin , atac , tot ce a putut .

cand intrebam unde s trupele voastre sau ale grupului auzeam acelasi nume : sutzux.
ieri am luat sitter la unul din fostul vostru grup care inca nu a fugit( probabil il tineti spion aici ) el cica nu intra prea mult pe joc , dar are toate mesajele citite si toate rapoartele vazute .
acolo cand ma uit ce sa vad : sprijin la sutzux si bebetto cam 100 de sate .
si express trimisesem circlara sa se retraga de la dusmani ,
dar ala ce ...era prost sa retraga de la amica lui ?!
si tu la la fel ...erai inca acest trib si tot ce se intampla raportai mai departe la dusmani .
cand astel de persoane se comporta astfel cum poti sa le spui decat : tarfe si spioni ?

deci pt mine ca jucatori ati fost grupul care a dus in cap tribul asta si cel precedent .
a fost greseala mea cea mai mare ca conducator cand am acceptat sa am colegi un grup de persoane care niciodata nu au avut decat propriul interes.
cand am inceput sa mi semne de intrebare de ce jucati voi de fapt era prea tarziu si raul era facut .
primul semn al incompetentzei ca jucator a lui sutzux a fost cand a fost atacata si a inceput sa retraga ca disperata de peste tot fara sa anuntze.un semn mare si clar de jucator panicat si fricos .
prost am fost ca nu am innobilato atunci.
in fine ...stiu macar ca e primul an la mine aici si am timp sa invat ce inseamna sa fii tarfa pe Triburile
 

DeletedUser

Nu esti altceva decat un copil turbat. Da-i inainte cu spargerile de trib, bla bla bla... Tribul asta tu l-ai dus in cap prin incompetente ta de a conduce.
 

DeletedUser

Nu cred ca am avea ceva de impartit vreodata. Eu am doar 13 ani, nu cred ca as dori sa ma bat cu un adult. Deja mama mi-a spus ca aici se vorbeste extrem vulgar, si chiar mi-a promis ca o sa-mi interzica sa mai intru pe triburile:)) Asa ca eu cu el nu ma voi bate:))
 

DeletedUser

Tocmai tu vorbesti cum ca viata sociala nu intra cu nimic aici? Corect. Ai dreptate. Cum se face atunci ca incerci sa violezi un jucator si copilul lui, cum se face ca pentru voi, toti sunt tarfe, curve... Nu incerca sa negi ca avem cam toti mesajele pe care le-ati trimis. Faptul ca voi va drogati sau va rupeti venele, asa cum zici tu, nu intereseaza pe nimeni.
Ce conteaza de unde si cum am contul? Joc pe el si asta conteaza.
Ce spune trusthead ca ce a pus el la profil este pt o anumita jucatoare si nu pt clepo...... Pai am circularele si acum pe care le trimitea el tribului in care-l facea tarfa si curva. Vocabularul vostru este foarte limitat. Sunteti unici voi doi. Intram pe forumurile tuturor lumilor si nu o sa gasim un altul ca voi doi.
Cam asta ar fi. Acum astept sa fiu injurat:))

Fie intre noi, curva e, aici nu cred ca s-a gresit.
Stii de la cine ai contul, ba puta ?
Iti mai aduci aminte de wond ? Alxdan era prieten cu el si ei atacau impreuna, iar cand a murit bunica lui alxdan, jegoasa aia de sutzux avea impresia ca asta nu e pe joc si le-a depus ticket astora: w0nd si alxdan... cu pretextul ca sunt unul si acelasi.
Dupa care... sa ajunga contul astuia la ea, dar nu sa-l cedeze, stii tu cum... cum fac curvele :(
 

DeletedUser

Ti-am scris pe privat. Astept sa-mi raspunzi dupa ce te deblocheaza...bazatule.
 

DeletedUser

2011-09-10 22:56:45
Va rog frumos sa-i verificati pe cei doi, 80% unul si aceeasi persoana.

Crezi ca fara sa-mi depun singur ticket eram prins fara nereguli ? Bai putoi...
 

DeletedUser

In continuare vorbesti urat. Jignesti si nu-i frumos. Care cei 2, care ticket?. Am inteles ca ai fi blocat. Atata tot. Cuvantul asta pe care-l spui tu, este urat. Tatal tau nu a putut, nu a stiut sau, nu a vrut sa te educe. Esti putin coleric, dragule.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus