CrashF vs ORG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

zmei vor fi mereu pe toate lumile , jucatori tot mai putini...
 

DeletedUser

Serios ? Ti-ai pus intreabarea ca eu am un serviciu si-n plus de asta nu mi-o ard doar pe 20 ?
Acum fac senzatii pe 24, n-am timp de papagali ca tine.
Si oda-ul se strange in timp, dar trofeele se iau decat odata pe zi.
Daca-ti pun trofeele de agresor pe masa, innebunesti, ca stiu ca esti ahtiat dupa trofee.
Oricum, ramai in transa cu replica "De ce ma critizezi".

domnule escape , iti spun asa frumos ca intre pna-lisiti , daca mai vad 1 singur post urat din partea ta adresar oricarui coleg din tribul din care fac parte te asigur si iti pot face si o promisiune ca toate tunurile vor fi indreptate spre voi , asta asa ca sa nu zici ca nu ti-am zis ... pe langa ca ati fost iertati de nu stiu cate ori pentru incalcarea pna-ului tot mai sunteti cu trompetele ridicate , deci vezi pe cine faci papagal si veziti de trofeele tale ca te pot ajuta sa ramai doar cu acele trofee si atunci tu o sa fi cel care innebuneste

peace \m/ :D
 

DeletedUser18437

why are you crying e escape ??? sper ca nu ca atunci ... pf.nici nu zic nimic.
 

DeletedUser

domnule escape , iti spun asa frumos ca intre pna-lisiti , daca mai vad 1 singur post urat din partea ta adresar oricarui coleg din tribul din care fac parte te asigur si iti pot face si o promisiune ca toate tunurile vor fi indreptate spre voi , asta asa ca sa nu zici ca nu ti-am zis ... pe langa ca ati fost iertati de nu stiu cate ori pentru incalcarea pna-ului tot mai sunteti cu trompetele ridicate , deci vezi pe cine faci papagal si veziti de trofeele tale ca te pot ajuta sa ramai doar cu acele trofee si atunci tu o sa fi cel care innebuneste

peace \m/ :D

Asa, si ?
Parca veneau 5000 de atacuri pe mine, dar de... s-a facut pna. Ia sa le vad acum.
Repet, 5000 doar pe K56.
Iertati ? Cat tupeu ai, pustiulie. Inafara de faptul ca puteti sa va luati barbare in liniste, tot tu vi cu pretentia: "Ne e mila de voi".
Du-te si plimba-te, copchile, trage aer in piept... Nu inseamna ca daca avem pna, nu au dreptate cei din lost, mai ales cu afirmatiile pe care le-au facut in privinta ta. Da, chiar ai un caracter josnic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa, si ?
Parca veneau 5000 de atacuri pe mine, dar de... s-a facut pna. Ia sa le vad acum.
Repet, 5000 doar pe K56.
Iertati ? Cat tupeu ai, pustiulie. Inafara de faptul ca puteti sa va luati barbare in liniste, tot tu vi cu pretentia: "Ne e mila de voi".
Du-te si plimba-te, copchile, trage aer in piept... Nu inseamna ca daca avem pna, nu au dreptate cei din lost, mai ales cu afirmatiile pe care le-au facut in privinta ta. Da, chiar ai un caracter josnic.

rade ciob de oala sparta... omul care in afara de multiacc si trisat na invatat nimic in jocul asta... soparland eu in locul tau as tacea ca se impute atmosfera cand deschizi tu gura
 

DeletedUser

Daca am multiaccount nu inseamna ca trisez :)
Spre deosebire de altii, recunosc lucru asta si folosesc cate un pc pentru fiecare cont.
Ba chiar mai mult, nu le folosesc doar de atac.
Fratioare, macar pot sa ma las oricand cu fruntea sus, ca de... am reusit sa-mi duc prietenii undeva, si tine minte, prietenii, nu "prietenii". Repet, diferenta dintre mine si voi este una mare, nu joc pentru mine, ci pentru cercul de prieteni pe care mi l-am format, pentru berile care le-am baut impreuna, pentru nobilii trimisi dupa o noapte de bauta.
Sunt fair-play, ceea ce voi nu stiti ce inseamna.
 

DeletedUser

Hopa... Pe l20 nu am cum sa ajung langa tine, dar pe 24 pot. We will see !
 

DeletedUser

Pe L24 nu ai ce sa ii faci lui clepo ;) asa ca stai linistit in banca ta
 

DeletedUser

1- trebe sa rupi pna-ul ca sa ataci
2- nu esti in masura sa faci asa ceva

deci stai in banca ta si multumestete ca primesti interne de ti se face greata
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ORG, ORG.jr
Parte 2:
Triburi: CrashF, CrashM

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 159
Tabăra 2: 293
Diferență: 134

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,838,314
Tabăra 2: 37,584,078
Diferență: 3,745,764

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,140,856
Tabăra 2: 3,078,937
Diferență: 1,938,081

chart


Cam asa imi arata mie...poate voua va arata altfel:|
 

DeletedUser

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fiecare cu ce poate si stai calm pe 20 cat si pe 24 o sa patesti acelasi lucru
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus