Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

Ministerul educatiei, auzi la el! Si eu pregatisem in PAINT o coliva pe care scria 3971...................
 

DeletedUser45492

Hiro , ala e cel mai praf jucator , nici backtime nu stie da :)) Cand dadeam pe el azi vara asteptam mereu sa imi dea backtime sa vad o invatat ceva ? Da o sula , nimic , in cel mai bun caz dadea la vreo 8 secunde backu. Google e prieten cu el , sa-l faca sa revina :D
 

DeletedUser41996

Hiro , ala e cel mai praf jucator , nici backtime nu stie da :)) Cand dadeam pe el azi vara asteptam mereu sa imi dea backtime sa vad o invatat ceva ? Da o sula , nimic , in cel mai bun caz dadea la vreo 8 secunde backu. Google e prieten cu el , sa-l faca sa revina :D


Ala mi-a dat mie puncte premium mai demult sa nu-l mai atac.
 

DeletedUser45492

Acum probabil cauta sponsor sa revina ? Tre' sa dea si la tiganu , nu numa tie :)) Ca cu mine e dusman declarat de mult timp .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33819

cand va incepe urmatoarea runda? sau va mai incepe? care e treaba? rakanishu ai zis ca va fii ultima? adica? mai multe detalii nu ar strica :))))
 

DeletedUser38023

Hiro , ala e cel mai praf jucator , nici backtime nu stie da :)) Cand dadeam pe el azi vara asteptam mereu sa imi dea backtime sa vad o invatat ceva ? Da o sula , nimic , in cel mai bun caz dadea la vreo 8 secunde backu. Google e prieten cu el , sa-l faca sa revina :D

A avut si el gloria lui.. :D
 

DeletedUser

pai vezi daca esti doar un copilas?
lasa oamenii mai mari sa vorbeasca si apoi iti ceri voie sa vorbesti si tu ceva
bine?

si apropo,ar fi preferabil sa iti schimbi nickul
e prea puternic numele ala pentru tine fecioru tatii
 

DeletedUser45492

Eu iti cer sa imi zici cu ce cont ai jucat inainte si tu ce imi zici ? Cu discutii de astea pe langa subiect inseamna ca esti doar un alt noob care se da smecher pe extern cu replici de second hand.
 

DeletedUser42606

petrisor te astept pe speed sa ne arati valoarea ta....oricat de mica ar fi sa o arati si noua
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
pai vezi daca esti doar un copilas?
lasa oamenii mai mari sa vorbeasca si apoi iti ceri voie sa vorbesti si tu ceva
bine?


si apropo,ar fi preferabil sa iti schimbi nickul
e prea puternic numele ala pentru tine fecioru tatii
Eu stiu pe ce conturi ai mai jucat,dar nu zic.:D Nu sunt rau asa ca altii . :p
Eu iti cer sa imi zici cu ce cont ai jucat inainte si tu ce imi zici ? Cu discutii de astea pe langa subiect inseamna ca esti doar un alt noob care se da smecher pe extern cu replici de second hand.
Tiganeee!!!Nu ajunge la jigniri . Macar odata fi si tu roman :D
petrisor te astept pe speed sa ne arati valoarea ta....oricat de mica ar fi sa o arati si noua

Pot sa fie eu arbitru in runda aia ? :D
 

DeletedUser

Eu iti cer sa imi zici cu ce cont ai jucat inainte si tu ce imi zici ? Cu discutii de astea pe langa subiect inseamna ca esti doar un alt noob care se da smecher pe extern cu replici de second hand.

nu o sa mai pot sa dorm la noapte din cauza jignirilor tale
lasa fecioru tatii ca mai cresti un pic si poate poate o sa ai dreptu sa imi zici saru mana
apropo,vezi ca e frumos afara
poate mai iesi si tu un pic
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Raka,las-o te rog eu ! :D

Sa vedem noi cati dependenti de speed avem pe aici . Poate in felul asta se bucura si ei de timpul liber,de vacanta si poate mai pun mana si pe manual :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus