CRyder - Prima intalnire tribala la Brasov(spontana)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

Am postat cateva poze de la prima intalnire tribala CRyder, de weekendul trecut de la Brasov. vineri-duminica(13-15.11.09)
Intalnirea a fost una SPONTANA si s-au strans oameni din toate colturile tarii, de la Timisoara pana la Bacau. Prima oara s-a vehiculat ideea de intalnire tribala cu un weekend inainte, de ziua lui BadNewZ, dar abia marti seara am hotarat definitiv. Joi noaptea, noi cei din Timisoara ne-am hotarat sa plecam, iar dimineata eram deja pe drum.
A fost o intalnire de vis, iar la urmatoarele va asteptam cu drag pe oricare de pe L12.

Am copiat totul exact cum am scris pe forumul intern, poate sunteti curiosi daca ne-am distrat sau nu: )


Shefu la Brasov : p
dsc05397x.jpg


[player]Vissu[/player], [player]CrazyyEsco[/player] si [player]Neluhome[/player], la o sueta la [player]CostyREDDOG[/player] la bar:
dsc05409s.jpg


[player]BadNewZ[/player] si [player]Traforaj[/player] gandindu-se la [ally]SOD[/ally] : ))
dsc05410o.jpg


[player]nutzul[/player], [player]neluhome[/player], [player]chelul audi[/player] pe FUNDal : )), [player]vraja79[/player] cu [player]crazyyesco[/player] in MINIATURA in mana : )), si FAIMOSUL nostru [player]-KiD-[/player]
dsc05415q.jpg


[player]crazyyesco[/player], bos of bosses cu domnu [player]costyreddog[/player], cel mai tare om alive : D
dsc05417y.jpg


kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiddddddddddddddddddddddddddddd : D
dsc05420d.jpg


[player]cioc2000[/player] - PARTY MAN: D si pe mine nu ma mai trec, ca ma stiti DEJA : ))
dsc05422c.jpg


[player]chelul audi[/player] - 'no comment' ar fi prea mult de zis deja. CHELULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE data viitoare te bag sub masa: ))))
dsc05423h.jpg


opera lui [player]vraja79[/player] 8-| poreclit si ONE MAN SHOW.... : ))) jur, asa om tare nu am intalnit in viata mea: D nu ai cum sa te plictisesti cu el: D "hai ca nu ne certam acuma" : ))))
dsc05427b.jpg



si bineinteles, domnul in cauza [player]vraja79[/player] : X si crazy + 'mini-crazy' : ))
dsc05429r.jpg


[player]badnewz[/player] e RAU, nu are chef de mine, ca de obicei : D : (
dsc05430e.jpg


si bineintelesssssss, omul care a facut toata treaba posibila, [player]CostyREDDOG[/player] : D si [player]BadNewZ[/player]. PS: seara de vineri= love : )))))) (cine stie, cunoaste. cine nu stie, NU TREBUIE SA AFLE: D)
dsc05435.jpg


bineinteles domnul Crazy(subsemnatul) s-a pus pe explicat detalii TEHNICE din lumea tribala in care traieste si activeaza... : )))) NU ERA MOMENTUL !
dsc05449s.jpg


Si incepe seria "NO COMMENT : |":
De la stanga la dreapta, am onoarea sa ii prezint pe: [player]CostyREDDOG[/player], [player]BadNewZ[/player], [player]nutzul[/player], [player]neluhome[/player], sub nelu, [player]vraja79[/player], [player]cioc2000[/player], sub cioc, [player]chelul audi[/player], [player]-kid-[/player], [player]CrazyyEsco[/player]. Lipsesc cativa care au venit si nu au ramas pana la ora pozei, cum ar fi [player]vissu[/player], [player]traforaj[/player]...
dsc05436.jpg


urmarea: )) :
dsc05438u.jpg

dsc05439b.jpg

dsc05443x.jpg

dsc05444i.jpg

dsc05412a.jpg

continuarile nu pot fi aratate in mod PUBLIC : D



----Cam asta ar fi o parte din poze, cele esentiale. Imi pare rau ca am facut doar Sambata seara poze, ca si vineri a fost nebunie: )) Oricum, data viitoare va fi de 10 ori mai tare, CRyder Style ; ) ----



Va iubesc ma pe toti!!! Abia astept urmatoarea intalnire, si sa ne intalnim CAT MAI MULTI !! Ma bucur ca v-am intalnit pe fiecare in parte si am creat impreuna o mana de oameni care incearca sa le arate celorlalti din exterior ce inseamna cu adevarat o echipa si mai presus de atat, un grup de prieteni, uniti! fiecare cu bunele si cu relele sale; )

De 6 luni de zile(mai mult sau mai putin pentru altii) sunteti familia mea, sper sa o tinem tot asa cat mai mult, si sa facem ceva cu adevarat frumos, sa ne amintim cu placere oricand ne vom gandi in urma la perioada asta.

Toti colegii aveti maxim respect din partea mea si oricand, la orice ora sunt aici pentru a va ajuta cu orice pot eu, atat in joc, dar MAI ALES in viata reala; )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

AAAAaaaaa, bineinteles sa nu uitam de MASCOTA tribului, pe care nu o intalneam niciodata, daca ar fi inceput cumva sa se CERTE [player]vraja79[/player] cu MUTU care a venit in restaurant sa ne-o vanda : )))))
Vraja a denumit-o "mini-Crazy", "CrazYyEsco cand incheie tratate diplomatice" sau "Crazy 'al mic". Eu ma abtin sa imi dau cu parerea despre nume : ))
dsc05454d.jpg

dsc05455i.jpg



(dublu post pentru ca nu ma mai lasa sa mai pun poze:))
 

DeletedUser

eu nu ma gandeam la SOD.... :))) era un televizor acolo in stanga mea sus si ma uitam la Polonia-Romania ca tocmai a dat gol Romania :>
 

DeletedUser

Era si mai frumos daca ajungeam si ceilalti :( O lasam pe data viitoare :D
 

DeletedUser17342

da, poate am grabit-o putin, dar daca o mai taraganam nu mai iesea deloc. oricum astea spontane sunt cele mai frumoase :D

in ianuarie ne duce vissu la busteni :p
 

DeletedUser

bv'o ma :)) no comment

P.S. cred ca sunteti printre putinii care au si reusit sa se intalneasca...de organizat...multi o fac..de pus in practica mai rar...ma primiti si pe mine data viitoare? :)))
 

DeletedUser

bv'o ma :)) no comment

P.S. cred ca sunteti printre putinii care au si reusit sa se intalneasca...de organizat...multi o fac..de pus in practica mai rar...ma primiti si pe mine data viitoare? :)))

pai normal ca te primim, da faci si tu cinste cu ceva :))) :>
 

DeletedUser30065

super .

tot respectul pentru ce ati realizat acolo :) si noi ne-am intalnit la gratare dar mai ales la pescuit :) dar nu asa de multi , poate modelul vostru ii va inspira si pe restul si cu siguranta jocul va fi mult mai frumos dupa prima intalnire tribala !
 

DeletedUser17342

au fost au fost da ele n-au treaba. le-am trimis la masa fetelor sa vorbeasca despre chestii de-ale lor :p cam cati baieti au fost, au fost si fete :)
 

DeletedUser

ce v-ati mai distrat voi :D...poate data viitoare ma chemati si pe mn:p
esco, te-ai cam ingrasat:rolleyes: :*
 

DeletedUser17342

da, o duce bine crazy. il tin bine colegii de trib, numai cu mancare si bautura buna :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus