culoare la profil

  • Autor subiect DeletedUser24788
  • Data de început

DeletedUser24788

Propun sa fie culorile disponibile si la profil. De ce nu ar fi disponibile?

avantaje: un profil mai colorat
dezavanntaje: nu vad

Pro? Contra?

Pro: 5
Contra: 2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31820

hai ma fiti seriosi ,cu propunerile astea facute la oha.

Doamne,sa coloreze profilul :))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

pirates406

member
Scor reacție
0
frate, vorbeste frumos; daca nu iti place, spune contra si gata, nu scrie nicaieri ca trebuie sa dai si explicatii in plus
 

DeletedUser24788

nu stiu in ce topic a zis lord adex ca propunerile bune se iau in vedere de inno games
 

DeletedUser

Pai , vad ca ai propus la joc ... la forum esti posibil , versiunea vbulletin oferea posibilitatea pentru deghizarea profilulilor jucatorilor , depinde ce versiune au admini si daca ii activat sau dezactivat..
 

DeletedUser23101

eu sunt pro :D ca majoritatea acuma mai ramane sa stam cateva luni si o sa avem profile colorate yeeee
 

DeletedUser24788

deocamdata

Pro: 6
Contra: 3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

duupa ce ca suntem toti satui de profilele kinderilor cu sabiute, capete de mort, femei goale si ce le mai coace neuronu, acum avem si varianta "sabiuta roz"? nu, mersi... zic pas.
 

DeletedUser

O idee destul de interesanta...doar ca toti cei care au zis pro si sunt jucatori adevarati uitati ceva...acesta este jocul TRIBURILE...adica denumirea de trib vine de la grupatiile sociale de oameni existenti in Evul Mediu...credeti ca atunci existau jucarioare colorate?...nu...nu cred...atunci noi de ce sa ne facem profile colorate?/:)
Scuze...daca deranjez cu postul meu pe cei care sunt pro dar eu sunt contra:eek:
 

DeletedUser

Daca e sa o luam asa, aia din evu mediu nu aveau nici laptopuri sau net... asa ca cine suntem noi sa ne permitem folosirea unor chestii de care ei habar nu aveau? asta ca sa nu mai spun ca ei nu dadeau atacuri cu mouse cu 5 butoane si luminite bleo. tu cam ceva de genu asta ai zis mai sus, no offence.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Defapt noi resimtim trairile celor care existau atunci...doar ca suntem mai diferiti si facem lucrurile in stilul nostru...suntem un fel de manageri acum
 
Sus