Cum arata danimaxxx ????

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

danimaxxx, datorita dovezilor aduse, acesta este un avertisment prin care iti cer oficial sa-ti modifici semnatura. Dovezile arata clar ca nu iti apartine acel videoclip, ai incalci regulamentul acestui forum.

2.9. Nu folositi materiale ale caror drepturi de autor nu va apartin.

In caz contrar, vei suporta consecintele.
 

DeletedUser

BlooM Dai la film sa vezi de cine e facut si pus acolo e de mn nu cred ca am incalcat nici o regula e pus de mn pe youtube.com
 

DeletedUser

Am vazut de cine e facut, de aia ziceam :D
Mai asculta odata piesa aia pe care ti-am dedicat-o ;)
 

DeletedUser

eu nu pot sa vad filmul cred k calculatorul meu detecteaza virusi prostiei
 

DeletedUser

:))

Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (7 members and 1 guests)
obelus, danimaxxx, FreeSoul, gyeah
asteapta nerabdator sa vada si el o lauda =)))
Patetic!!!
 

DeletedUser

BlooM Dai la film sa vezi de cine e facut si pus acolo e de mn nu cred ca am incalcat nici o regula e pus de mn pe youtube.com

danimaxxx, inutil sa persisti in minciuna. Dreptul la proprietate intelectuala este acordat tuturor, datele de postare pe site sunt clare. Si este absolut imposibil ca 2 oameni sa creeze acelasi clip identic, ca frame-uri, imagini si coloana sonora.
Prin urmare, personal voi inainta o plangere celor care se ocupa de frauda intelectuala pe youtube pentru retragerea clipului tau.

Cat despre forum, ai exact 10 minute pentru a-ti schimba semnatura, in caz contrar, datorita nerecunoasterii acestui lucru si persistentei tale in minciuna, vei fi penalizat cu ban direct.



******************

Thank you for sharing your concerns. We can only process copyright complaints submitted by authorized parties in accordance with processes defined in law. There may be significant legal penalties for false notices. Please refer to our Help Center for more information and the complete instructions.

The End.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

danimaxxx, inutil sa persisti in minciuna. Dreptul la proprietate intelectuala este acordat tuturor, datele de postare pe site sunt clare. Si este absolut imposibil ca 2 oameni sa creeze acelasi clip identic, ca frame-uri, imagini si coloana sonora.
Prin urmare, personal voi inainta o plangere celor care se ocupa de frauda intelectuala pe youtube pentru retragerea clipului tau.

Cat despre forum, ai exact 10 minute pentru a-ti schimba semnatura, in caz contrar, datorita nerecunoasterii acestui lucru si persistentei tale in minciuna, vei fi penalizat cu ban direct.

nu-i da ban te rog, noi de cn mai facem mishto???
 

DeletedUser

Vezi Profilul: danimaxxx
danimaxxx danimaxxx este online acum
Senior Member
danimaxxx's Avatar
Ultima activitate: Astăzi 00:37:23
Viewing Thread Cum arata danimaxxx ???? @ 00:37:23
adaugă danimaxxx la lista de prieteni Add danimaxxx to Your Ignore List User Options Give Infraction

Semnatură
The ~EC~ Empire
Unstoppable? You Decide.
Viste the site http://www.youtube.com/watch?v=4BDhsmFYsUc

Existenta semnaturii si ignorarea repetata a avertismentelor aduse oficial de catre un moderator, precum si persistenta in nerecunoasterea acestui lucru, desi dovezile sunt clare si publice inseamna sfidarea regulamentului si a echipei de admini.
Prin urmare, userul danimaxxx va primi ban pt 30 zile. Daca la revenire vei avea aceeasi semnatura, vei primi ban definitiv.

Legea copyright-ului este valabila in orice domeniu, si incalcarea dreptului intelectual se pedepseste. Aici, doar cu ban.


P.S. Topic lipsit de esenta si interes general (a nu se lua in calcul mistourile, acesta fiind singurul interes general)
Topic inchis.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus