Cum bat un taler?

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

acuma am verificat. e l12. cei din tribul DNY au 94% si au cateva luni pana in toamna. daca pastreaza lucrurile la fel, vor castiga, insa daca se vor impartii in mai multe triburi lumea va continua. deci e alegerea conducatorilor.

se stie si ca pe alte lumi conducerile au grabit terminarea lumii prin aliante si fuziuni, dar nu au fost acceptate cererile de terminare a lumii :)) (dupa cum spuneam probabil principala conditie de inchidere a unei lumi e cat profit aduce celor de la inno)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum bati un taler?

Tare, incet cum doresti :))

Ps: Stiu, SPAM :( dar prefer punctelele...:)))
 

DeletedUser6843

acuma am verificat. e l12. cei din tribul DNY au 94% si au cateva luni pana in toamna. daca pastreaza lucrurile la fel, vor castiga, insa daca se vor impartii in mai multe triburi lumea va continua. deci e alegerea conducatorilor.

se stie si ca pe alte lumi conducerile au grabit terminarea lumii prin aliante si fuziuni, dar nu au fost acceptate cererile de terminare a lumii :)) (dupa cum spuneam probabil principala conditie de inchidere a unei lumi e cat profit aduce celor de la inno)

ok , multumesc ca ai fost interesat si ca m-ai "luminat":)
 

DeletedUser21711

eu zic sa nu mai cumparam CP, ca sa nu mai poata intretine serverele cei de la inno.. si o sa se reseteze fiecare lume :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus