Cum cumpar cont premiun?

  • Autor subiect Psychoxbook180
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Scuze daca asa ceva a mai fost postat dar eu joc triburile dp. telefon si cand dau sa cumpar imi apaie ca am 0 puncte premium, cum cumpar pct. din aste?
 

DeletedUser

pff de pe telefon e greu frate trebe sa intri la cumparare cont premium alegi tara si modalitatea de plata carduri bancare sau prin sms presupun k vrei prin sms pt asta trebe sa dai klik pe imaginea cu sms si iti va arata un kambi si faci ce scrie acolo...dar iti zisei de pe telefon e mai greu
 

DeletedUser

Mie nu-mi arata nimic acolo, nu poate cineva sa scrie aici instructiunile
 

DeletedUser

Mie nu-mi arata nimic acolo, nu poate cineva sa scrie aici instructiunile
sssssssssssssssssssssssssssssss.png
 

DeletedUser

dak joaca de pe telefon iti dai seama cat de greu i se incarca...si ....nu pote sa isi ia k trebe sa lase pagina cu kamby deschisa si sa dea sms...
 

DeletedUser

Buna ziua am si eu o problema si nu inteleg..am mai avut cont premium si nu am mai patit asta: azi mi-am luat cont premium tot prin SMS si-mi scrie asta fara sa pot sa-l accesez:
Cont-Premium
Avantaje
Cumpãrã
Instalare
Protocol
Gratis CP
Cont-Premium activeazã (5 puncte pe lunã)
Dacã un cont este închis din cauza nerespectãrii regulilor, nu se primeºte nimic înapoi. Contul-Premium nu se poate transmite altor jucãtori. Contul-Premium este valabil numai pentru o lume.

sfârºit: 31.01.08 22:08
Nu ai destule puncte disponibile.
--------------------------------------------------------------------------------

Prelungeºte Reclama liberã (1 punct pe luna)
sfârºit: 06.05.08 17:56
prelungire automatã:
(atât timp cât mai aveþi puncte premium) activ (» deactiveazã )
Nu ai destule puncte disponibile.
Dupã activarea reclamei libere sau faci un login nou sau »Înlãturã

Protocol
Data Tranzacþie Modificare Premium-Puncte noi Informaþii
06.02.08 17:58 Utilizat -1 0 Fãrã reclamã roc1 1
06.02.08 17:57 Utilizat -1 1 Fãrã reclamã roc1 1
06.02.08 17:56 Utilizat -1 2 Fãrã reclamã roc1 1
06.02.08 17:55 Cumpãrare 3 3
17.01.08 22:08 Utilizat -3 0 Premium roc1 3
17.01.08 22:07 Cumpãrare 3 3

Daca ma puteti ajuta..cred ca am gresit undeva si nu stiu unde...mersi anticipat!
 

DeletedUser184

raspunsul este simplu:

06.02.08 17:58 Utilizat -1 0 Fãrã reclamã roc1 1
06.02.08 17:57 Utilizat -1 1 Fãrã reclamã roc1 1
06.02.08 17:56 Utilizat -1 2 Fãrã reclamã roc1 1

06.02.08 17:55 Cumpãrare 3 3

dupa cum vezi in loc activezi cont premium ai activat reclama libera - adica pentru 3 luni nu vei mai avea reclame pe cont :D

acum nu mai poti activa CP caci nu mai ai puncte premium.
 

DeletedUser2711

Vreau sa cumpar cu Visa cont Premium.
Insa imi cere sa scriu numarul cardului, data expirarii lui si alte informatii personale. E normal asa ceva ?
Multumesc
 

DeletedUser184

da este normal sa iti ceara detalii despre titularul cardului, asa cere la orice plata online la care utilizezi cardul :D
 

DeletedUser2711

da este normal sa iti ceara detalii despre titularul cardului, asa cere la orice plata online la care utilizezi cardul :D

Da, poate ai dreptate... eu am platit pe internet tot timpul cu cardul de debit, acolo doar intram in cont si viram banii in contul unde trebuia facuta plata.
Mersi fain pentru ajutor. :)
 

DeletedUser

azi am incercat sa imi cumpar premium prin SMS si am primit mesaj ca a aparut o eroare ... nu ar fi asta o problema daca nu ma si taxa pentru mesajul pe care l-am trimis ... acum ce e de facut ?
 

DeletedUser3547

De pe sonny ericcson w880i se poate intra p triburile? ca eu nu reusesc:|
 

DeletedUser

Vreau sa stiu daca acum merge sa iau Cont Premium prin SMS ca incepe SPEED joi si vreau sa vad cum e ca pana acum nu am apucat de la inceput!
 

DeletedUser

la mine ultima oara am mers. Si cand mi-am facut cont pe alta lume, mi s-au oferit facilitatile de a-mi consuma punctele premium
 

DeletedUser

Deci sa zicem ca iau cont premium pe L4 cu un cont da??si ca am 5 puncte premium.
Daca folosesc un punct sa zicem... pot sa folosesc si pe L5 alte puncte dar cu acelasi cont(acelasi nume)??
Si [pe Speed...etc..
 

DeletedUser

Eu asa am facut. Aveam premium pe L4, si cand am inceput pe L5, mai aveam un punct ramas. Nu m-am obosit sa imi fac alt cont, si mi s-au oferit pe L5 facilitatile de a consuma punctul ramas.
De speed nu stiu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus