Cum pot da in judecata un admin?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Euy am citi tot topiucul ista de la prima pagina la ultima... si tot nu am vazut de ce a fost acuzat DAVE... acuam vad ca legolas cam vrea sa dea majoritatea adminilor in judecata...

Poi ce acuma dupa cum era printre primele pagini ale topicul

JOC ESTE ANTONIM LA SERIOS

Cand te joci un JOC practic evadezi de viata reala

Acuma vad ca totul se ia in serios!

Poi noi pana la urma ajungem asa

http://www.youtube.com/watch?v=dKFIedvbAik&feature=related
 

DeletedUser

Pana la urma ce a facut Dave?Mai e admin?Faza cu tribunalu militar...ce e?E fake sau real?Daca nu se poate aici macar prin PM:confused::confused::|:|

Macar sa nu mor confuz,si da,am citit tot
 

DeletedUser

Pana la urma ce a facut Dave?Mai e admin?Faza cu tribunalu militar...ce e?E fake sau real?Daca nu se poate aici macar prin PM:confused::confused::|:|

Macar sa nu mor confuz,si da,am citit tot

Sa o luam pe rand.
1. ce a facut dave.
Cel mai bun raspuns ar fi asta:
Exista, respira... :rolleyes:

Daca nu iti place raspunsul asta, atunci am alt raspuns: nu a facut nimic, doar a dat niste warnuri/banuri si cineva sa gandit sa ne distreze un pic, sa ne faca sa visam frumos (cel putin pe unii).

2. daca mai e admin.
Acum jucaria lui e the-westul. Pe aici nu mai apare decat foarte rar. Inca mai apare la membriii TT pentru triburile, dar nu mai presteaza.

3. Tribunal militar... asta am pierdut-o cred.
Eu il trimiteam spre Soare sa il fac erou in cartile de istorie sau il propuneam pentru ghilotina. Din pacate nicio varianta nu se poate pune in aplicare.. desi inca mai visez;)

4. real sau fake...
E fake...Dave e bine sanatots, nu trebuie sa plateasca nimic, totul a fost doar de amuzament :D

Ps: iti admir tenacitatea.. ai reusit sa citesti tot..eu unul nu as mai putea :eek:
 

DeletedUser

multumesc pt lamuiri,dar tot nu sunt multumit...nu te condamn...altceva nu reiese de aici

PS:am inceput sa citesc la 8:24:)
 

DeletedUser12196

cred ca baiatul asta are ceva ce va incita de ati creat o poveste.
in fine,nu ma apuc sa citesc toate capitolele din lipsa de timp.
a venit vara...stau mai mult pe afara...poate la iarna revin la acest topic:p
 

DeletedUser

pai nu am nimic cu povestea da am un admin care m-a enervat la un moment dat.....cine stie
 

DeletedUser12196

fa-te ca nu te mai scoate din sarite.economie de timp pretios folosit cu alte preocupari mai interesante.;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus