Cum pot da in judecata un admin?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser764

As dori sa ma ajutati in aceasta problema.

Cum pot da in judecata un admin? Cum pot sa-i aflu identitatea sa sa-l chem in instanta?:confused::confused:
 

DeletedUser

sau poți să întrebi și tu pe lamine,sau carmi...
Pe niște admini mai vârstnici din punct de vedere al perioadei jocului!
Sau Învie-l Pe Sherlock Holmes,sau pe Hercule Poirot să cerceteze.
 

DeletedUser523

oau da cu ce te-a suparat asa de rau:confused:oricum nu cred ca poti da in judecata un admin ca nu vad cu ce are fi putut sa-ti faca rau personal in viata reala....
 

DeletedUser

oau da cu ce te-a suparat asa de rau:confused:oricum nu cred ca poti da in judecata un admin ca nu vad cu ce are fi putut sa-ti faca rau personal in viata reala....

Nu trebuie sa fie neaparat legat de viata reala. Exista la FBI o sectiune (daca o pot numi asa) care se ocupa de jocurile online si treburi de acest gen. Sunt destui care au intrat la inchisoare sau au primit amenzi foarte mari pentru frauda in jocurile online. Acuma evident, trebuie sa aiba si dovezi solide ;)
 

DeletedUser

... Exista la FBI o sectiune (daca o pot numi asa) care se ocupa de jocurile online si treburi de acest gen. Sunt destui care au intrat la inchisoare sau au primit amenzi foarte mari pentru frauda in jocurile online. Acuma evident, trebuie sa aiba si dovezi solide

Aici se refera la furatul de bani prin jocurile online , frauda si toate lucrurile nu problemele cu adminii daca iti inchid contul !

As dori sa ma ajutati in aceasta problema.

Cum pot da in judecata un admin? Cum pot sa-i aflu identitatea sa sa-l chem in instanta?

De cand sunt pe forum nu am mai vazut pe cineva ce vrea sa dea in judecata un admin...ce tia facut asa rau ?Daca tia inchis contul fara motiv nu ai dc sa il dai in judecata ,la fel si daca tea injurat , doar sa dai email; la carmi sau innogames si poate adminul va fi dat afara daca e foarte grav,doar daca tia inchis contul fara motiv si aveai cumparat CP ,sau tia furat punctele premium pt ca atunci se poate zice ca tia furat ceva .
 

DeletedUser764

Cel caruia vreau sa-i aflu indetitatea e DAVE. Pe el vreau sa-l actionez in judecata. Stie el de ce.
 

DeletedUser

sa ma anunti si pe mine data primului termen, vin a fac galerie..., stie Dave de ce....
 

DeletedUser

Cum discutia degenereaza in off-topic, o puteti continua in sectiunea de profil.



P.S. Ma duc sa-mi leg sapunul, cine stie ce se poate intampla! :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus