Cum pot da in judecata un admin?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu poti da in judecata un admin. Daca vrei poti sa dai in judecata proprietarul jocului (care, by the way, nu e Innogammes - astia au doar licenta). Aici sunt niste nuante juridice interesante. Personal i-as pune pe admini sa joace impotriva scitilor sub sanctiunea taierii unui organ daca nu castiga.

Thrain (banat de pe forum)


Radem, glumim, dar nu de pe clone.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu poti da in judecata un admin. Daca vrei poti sa dai in judecata proprietarul jocului (care, by the way, nu e Innogammes - astia au doar licenta). Aici sunt niste nuante juridice interesante. Personal i-as pune pe admini sa joace impotriva scitilor sub sanctiunea taierii unui organ daca nu castiga.

Thrain (banat de pe forum)


capul cred ca ar fi cel mai bun... asa doar ca sa fim blanzi si sa taiem un alt apendice :)
 

DeletedUser

Il chemam pe Ciomu, cred ca el s-ar descurca cel mai bine....

Tot Thrain, ala banatu'
 

DeletedUser1195

ce ti-ai dori tu asta,nihilius!Dar...ghinion:s-a propus taierea unui organ.Te asigur,capul nu e un organ.Pentru detalii...mesaj privat.:)
 

DeletedUser

Acum chiar ca sunt gelos... Infiintati un fan club Dave atunci..tradatoarelor...fraternizati cu inamicul meu ..si inca cu cel mai rau dintre rai : DAVE

Daca e nevoie de ceva ptr procesul contra lui dave promit ca voi ajuta cu tot ce pot... O sa platesti tu ptr tot raul comis !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Catalin, nu fi gelos, stii bine ca esti copilul meu preferat si cel mai des banat de mine :p :*
 

DeletedUser

Si daca tot sunteti aici stimati moderatori inchideti tampenia aia care se face pe thread-ul referitor la el comandante... Nu are sens sa spunem de ce...
 

DeletedUser

Hai sa nu mai deschidem si aici acel subiect, imi pare rau ca am facut-o din prima clipa, Sorin merita altceva...
 

DeletedUser2936

Ca sa destind putin atmosfera :)
Care este sportul preferat al banatenilor ? Nu stiti ? Banatul...
 

DeletedUser2936

Dap,am vazut si eu,dar dupa ce am postat :) Pai daca este asa,o sa-i dau...pace :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus