cum pot raporta pe cineva pt conturi multiple???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

un jucator pe nume Snock1 a luat satul unui prieten de-al meu..am zis sa il spionez putin...apoi...imi trimite un mesaj de amenintare ...dupa care vad un atac de pe vreo 10 sate de la un jucator din alt trib decat al lui( Ml) pe nume Scorpion27!!si totul in vreo 2-3 minute de cand am trimis spionii !ideea este...clar ca tipul asta are mai multe conturi! dar cum sa-l raportez??? si unde???multumesc!
 

DeletedUser5809

un jucator pe nume Snock1 a luat satul unui prieten de-al meu..am zis sa il spionez putin...apoi...imi trimite un mesaj de amenintare ...dupa care vad un atac de pe vreo 10 sate de la un jucator din alt trib decat al lui( Ml) pe nume Scorpion27!!si totul in vreo 2-3 minute de cand am trimis spionii !ideea este...clar ca tipul asta are mai multe conturi! dar cum sa-l raportez??? si unde???multumesc!

La mine in semnatura,dai click pe suport tickete.Selectezi lumea,si de acolo te descurci.:D
 

DeletedUser

ok !mersi mult Jackieboy!P:D btw...am intrat cretzule...dai o bere!
 

DeletedUser26205

Poate ala e vre'un prieten de-al lui si vrea sa te sperie, nu neaparat are multiaccount
 

DeletedUser

nope...am io dovezile mele...logice...dar nu le expun aici..iti dai seama...i-am raportat oricum...sa speram ca se face dreptate! welcome in Europe!lol!veci nu se schimba astia!trisat si furat...hobby-uri faine...ce sa zic...!
 

DeletedUser

sa speram...oricum ms mult pt tot...topic-ul poate fii inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus