cum poti opri un jucator foarte puternic?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am fost de ambele parti si inca sunt si este la fel de distractiv de ambele parti. Asta e placerea de a juca nu pozitia in clasament sau nr de pct. Un singur atac bine coordonat si ce a atins tinta bine ma bucura mai mult decat 30 de sate cucerite
 

DeletedUser

nu chiar cu 20 de sate ci cu 6>3, parca 1/2 nu e chiar mult, insa el avea 1 sat de 4000 P si doua care in suma nici 1k nu aveau, deci am trimis atac skan cu cateva catapulte pe un sat mic, el din acel mare a trimis toate trupele :D si sabii pe unu din satele mele din care trimisem atacu (nu era sat profilat) si imi trimisese inca niste mesaje dupa ce i-au murit trupele de tipul "ce armata ai, mie greu sa ma gandesc" :) si alt mesaj in care ma ruga sa nu-l atac, pe forumu intern am scris la colegi la care ei au spus ca cel mai bine e sa-l innobilez sa nu se mai chinuie :) si cu 6 atacuri la diferenta de cateva secunde i-am luat satu, inca m-am mai atacat pe mine

cand am fost victima am pierdut satul in urma catorva atacuri si gata am ajuns la marginea hartii :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus